Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artçı kaskı

Motovento
    REKLAM ALANI
    azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    E-5 Okmeydanı Avcılar istikametinde motosikletli bir polis bir motorcuyu durdurdu ve artçısını indirdi... adama söylediği söz çok iyiydi ama "in motordan git başının çaresine bak... " motorun kullanıcısına ceza yazdı mı bilmiyorum ama kask takmadığı için artçıyı indirmek valla bana iyi geldi... helal olsun
    GezeGeze ve Darkin bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Görevini yapmış doğrusu , ceza kestiysede haktir zaten:-)
    azizsele bunu beğendi.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Güzel uygulama, yaygınlaşması dileğiyle.

Saygılarımla.
    azizsele bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    E-5 te bende kasksız artçı taşıyanları görüyorum aklım almıyor arkasında kasksız bayan taşıyanlar var herhalde uzun süredir evliler dırdırdan kurtulmak için yapıyorlar
    ferhatkars, Cuhara, Mexico ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ceza yazmadan olur mu ? Devlete para kazandırmak için böyle haltlar çıkarıyolar tabi yazacak. Yoksa polis milletin can güvenliğini çok mu düşünüyor ? Takmayan takmamanın bedelini bedeniyle öder bi şekilde zaten. Kask takan ölmüyor sanki.

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ceza yazmadan olur mu ? Devlete para kazandırmak için böyle haltlar çıkarıyolar tabi yazacak. Yoksa polis milletin can güvenliğini çok mu düşünüyor ? Takmayan takmamanın bedelini bedeniyle öder bi şekilde zaten. Kask takan ölmüyor sanki.
    Umarım bir gün artçınız varken kaza falan yapmazsınız. Allah göstermesin arkanızdaki gider,siz kalırsanız yaşadığınız her güm lanet edersiniz .

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Kask takmayın olum, teker yaparken kızlara göz kırpamıyoruz. Olsun giden kafa olsun ne de olsa içi boş. Boşuna fazlalık yani.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım bir gün artçınız varken kaza falan yapmazsınız. Allah göstermesin arkanızdaki gider,siz kalırsanız yaşadığınız her güm lanet edersiniz .
    Korumasız artçı almak istemem tabiki.Ben sadece birilerinin senin canını düşünüyomuş gibi yapıp cebine para atanlara karşıyım. Bir süreliğine motorunu ve ehliyetini elinden almakta bir ceza yöntemi, bunu neden yapmıyolar ?

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Hiç kasksız artçı bindirmedim. Yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere kendi kaskımı çıkartıp artçıma vererek sürdüm. Motordan indikten sonra da bir daha bunu yapmamaya da yemin ettim.
    azizsele bunu beğendi.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Ben kasklı ve montlu olmasına rağmen bayan arkadaşımı bindirmiyorum. Vebalini taşımak istemem. 40 yılda bir ancak...

O değil de, indikten sonra suratlarını yıkıyorlar mı acaba kask takmayan vatandaşlar. Vizöre yapışan sineğin haddi hesabı yok yazın.
    azizsele bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)