Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kurye olarak çalışmak?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar diğer üyeliğimin şifresini hatırlayamadım bir türlü otomatik giriyordum. Neyse konumuza gelelim.

Domino's pizza ' da kurye olarak çalışmak istiyorum part time.
    Burada çalışmak hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Özellikle maaşı ne kadardır?

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    maaşı büyük bir ihtimal asgari ücrettir. bu mesleğin tek sıkıntısı otomobil sürücüleri o arkadaki büyük çantayı görünce uzaylı görmüş gibi ürene kırması daha bu gün şahit oldum

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Kardeşim burda 30dk muhabbeti var bildiğim kadarıyla senden kesiyorlar yetiştiremezsen.bunları bir araştır vede motor al zevkine gez onunla çalışmamanı öneririm eski bi kurye olarak.heleki gıda servisinden uzak dur..

Motosikleti
    henüz yok
    Usta ben dominosta mutfak elemanı olarak çalışıyorum motorcular ne alıyor bilmiyom ama biz asgari ücret alıyoz pizza pizzada çalışan arkadaşım var 1.300 + gitti adres başına 1 TL aslında iş rahat ama müşteri ile uğraşmak zor

Adres fln bulursun o sorun değil bence kapıya gidince müşteri neredeydin soğudumu az para verdim çok para aldın bunlar yaşanıyor yani ama aklında olsun köpek gibi adam arıyorlar motorcu olarak kimse çalışmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Abi motorcudan para kesme söz konusu değil zaten cıktiğın dakika belli mesafe belli

Bizim şubede kral gibiler çay çorba...

Personel odasında pizza kutusu yapıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

Ama yinede mecbur kalmadıkça yapılmaz yani

Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta ben dominosta mutfak elemanı olarak çalışıyorum motorcular ne alıyor bilmiyom ama biz asgari ücret alıyoz pizza pizzada çalışan arkadaşım var 1.300 + gitti adres başına 1 TL aslında iş rahat ama müşteri ile uğraşmak zor

Adres fln bulursun o sorun değil bence kapıya gidince müşteri neredeydin soğudumu az para verdim çok para aldın bunlar yaşanıyor yani ama aklında olsun köpek gibi adam arıyorlar motorcu olarak kimse çalışmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Abi motorcudan para kesme söz konusu değil zaten cıktiğın dakika belli mesafe belli

Bizim şubede kral gibiler çay çorba...

Personel odasında pizza kutusu yapıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

Ama yinede mecbur kalmadıkça yapılmaz yani
    Hocam üniversite de okuyorum. İhtiyaçlarım var aylık gelirim yok gibi bir şey onun için çalışmak istiyorum. Part time bu arada. Bir de müşteri ile uğraşmak konusunu biraz daha açar mısın?

Alıntı YasinG34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maaşı büyük bir ihtimal asgari ücrettir. bu mesleğin tek sıkıntısı otomobil sürücüleri o arkadaki büyük çantayı görünce uzaylı görmüş gibi ürene kırması daha bu gün şahit oldum
    Part time asgari ücret vermezler hocam bence...

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Riskli bi iş.. 30 dakika meseleside riski iki katına çıkartıyor.

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Riskli bi iş.. 30 dakika meseleside riski iki katına çıkartıyor.
    30 dk muhabbeti bitti dominosta

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İçimden geldi

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Gıda işinde bahşişleri unutmayalım. Biraz güler yüzlü ise üç beş oradan da akar Dominos'u bilmiyorum ama gıdada bildiğim kadarı ile ücret+parçabaşı para var.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    henüz yok
    Abim demek istediğim paketi aldın yola çıktın ne badireler atlattın adama götürdün...

Aklındaki al paketini ver paramı diye düşünüyosun ama adam nerde kaldın niye soğuk bu pizza 9.90 pizzadan neden 10 TL aldın bu tür müşteriler çıkıyor siparişi alan eleman adresi düzgün alamaz bu gibi sorunlar olur

Parti time çalışa bilirsin 10-12-14 saat çalışan adamlar var dominos ne veriyor bilmiyom ama pizza pizza 1300 veriyor bahşiş de alıyosun sen başvur abim işe alınma şansın yüksek

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahah eyvallah hocam :D

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gıda işinde bahşişleri unutmayalım. Biraz güler yüzlü ise üç beş oradan da akar Dominos'u bilmiyorum ama gıdada bildiğim kadarı ile ücret+parçabaşı para var.

Güler yüzlü temiz yüzlü bi arkadaşımdır ben

Abim demek istediğim paketi aldın yola çıktın ne badireler atlattın adama götürdün...

Aklındaki al paketini ver paramı diye düşünüyosun ama adam nerde kaldın niye soğuk bu pizza 9.90 pizzadan neden 10 TL aldın bu tür müşteriler çıkıyor siparişi alan eleman adresi düzgün alamaz bu gibi sorunlar olur

Parti time çalışa bilirsin 10-12-14 saat çalışan adamlar var dominos ne veriyor bilmiyom ama pizza pizza 1300 veriyor bahşiş de alıyosun sen başvur abim işe alınma şansın yüksek
    anladım abi sağolasın...

Motosikleti
    henüz yok
    Ben 2 haftadır çalışıyorum genelde kuryeciler bu konulardan dert yanıyor adrese gidiyorlar müşteri dükkanı arayıp şikayet ediyor bazen bazen 10-15tl bahşiş aldıkları oluyor evet...

Dediğim gibi işe alınma şansın yüksek önemli olan istediğin şubede başlamak

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Boşverin müşteri zırıltısnı. Ne yaparsan yap müşterinin sızlanması bitmez. Olur onlar. Emekçi adam dalgasına bakacak.

1- Erkeklere iyi günler veya iyi akşamlar beyfendi, kadınlara mutlaka "hanımefendi". Sakın ablacım mablacım demeyesiniz. Bir kadına "hanımefendi" dediğin an gönlünün yarısını kazandın demektir.

2- Özellikle bekarların yoğun oturduğu 1+1 veya 2+1'lerin çok olduğu şu yüksek sitelere hizmet götürüyorsan bir de gececiysen sarhoş ve kumarcı bahşişleri çok tatlıdır, dan diye 40-50 indirdiğin bile olur
    neykıt ve crxforever bunu beğendiler.

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşverin müşteri zırıltısnı. Ne yaparsan yap müşterinin sızlanması bitmez. Olur onlar. Emekçi adam dalgasına bakacak.

1- Erkeklere iyi günler veya iyi akşamlar beyfendi, kadınlara mutlaka "hanımefendi". Sakın ablacım mablacım demeyesiniz. Bir kadına "hanımefendi" dediğin an gönlünün yarısını kazandın demektir.

2- Özellikle bekarların yoğun oturduğu 1+1 veya 2+1'lerin çok olduğu şu yüksek sitelere hizmet götürüyorsan bir de gececiysen sarhoş ve kumarcı bahşişleri çok tatlıdır, dan diye 40-50 indirdiğin bile olur
    Abi yorumların süper ya. Adresine bakacağım yer çok karışık. Gecekondu da var. avukat doktorların oturduğu yüksek binalarda :D

Ben 2 haftadır çalışıyorum genelde kuryeciler bu konulardan dert yanıyor adrese gidiyorlar müşteri dükkanı arayıp şikayet ediyor bazen bazen 10-15tl bahşiş aldıkları oluyor evet...

Dediğim gibi işe alınma şansın yüksek önemli olan istediğin şubede başlamak
    Gittim başvurdum müdür yok ben seni ararım dediler ama bakalım inşallah hayırlısı ise nasip olur. Pantolonu falan vermezler ise kendime alacaktım zaten. Mont eldiven her şeyim var.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı neykıt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yorumların süper ya. Adresine bakacağım yer çok karışık. Gecekondu da var. avukat doktorların oturduğu yüksek binalarda :D

Gittim başvurdum müdür yok ben seni ararım dediler ama bakalım inşallah hayırlısı ise nasip olur. Pantolonu falan vermezler ise kendime alacaktım zaten. Mont eldiven her şeyim var.
    Yılanı yumurtası için beslemesini bileceksin olm
    neykıt bunu beğendi.

Motosikleti
    henüz yok
    Usta mont kask yağmurluk tulum herşey veriyorlar istersen kendi kaskınla bile çıkarsın adresin yazdığı kağıda adisyon deniliyor orada not yazıyor abi bulursun.. Ben şu şekil bi nota şahit oldum; Hamileyim çabuk gelsin :D
    ahmetkorkmaz bunu beğendi.

Usta mont kask yağmurluk tulum herşey veriyorlar istersen kendi kaskınla bile çıkarsın adresin yazdığı kağıda adisyon deniliyor orada not yazıyor abi bulursun.. Ben şu şekil bi nota şahit oldum; Hamileyim çabuk gelsin :D
    Anladım hocam yardımların için teşekkür ederim.. Hamileyim çabuk gelsin hee :D :D :D

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    okuduğun bölümle ilgili bir iş varsa veya garsonluk vs yapabiliyorsan onu yap.
    bir bulaştım çıkamıyorum dönüp dolaşıp yine kurye oluyorum ve bir yerden sonra bıktırıyor. gıcık müşteriyi takma kafana üstün başın temiz bir de güler yüzlü olursan çok sıkıntı çıkmaz.forumda araştırırsan bir çok yazı var paketçilik konusunda. part time 600 tl filan verirler.tava silme paspas gibi ek iş yaptırırlar.

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okuduğun bölümle ilgili bir iş varsa veya garsonluk vs yapabiliyorsan onu yap.
    bir bulaştım çıkamıyorum dönüp dolaşıp yine kurye oluyorum ve bir yerden sonra bıktırıyor. gıcık müşteriyi takma kafana üstün başın temiz bir de güler yüzlü olursan çok sıkıntı çıkmaz.forumda araştırırsan bir çok yazı var paketçilik konusunda. part time 600 tl filan verirler.tava silme paspas gibi ek iş yaptırırlar.
    Hocam elimin titreme olayı var hastaneye gittim bir şey çıkmadı. Ben garsonluk yapamadım girdim fakat yapamıyorum. Giyim mağazalarını çok zorladım almıyorlar. Bana bu iş uygun gibi geldi, inşallah alırlarsa hayırlısı olur, yüzümü kara çıkarmadan yaparım işimi. Dediğim gibi sakalım yok sarışın temiz yüzlüyümdür ) Polisler bile durdurduğunda tamam devam et oğlum diyor )) Müşterilerin bulaşacağını sanmıyorum. Gerçi hangi işe girsek müşteri ile uğraşacağımız aşikar...

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    aha yakaladım bitane kardeşim ben full-tıme çalışıyorum sana biraz işten bahsedeyim ben 10 saat çalışıyorum order parası var sipariş başına 25 kuruş yemek sigortan günü gününe yatar ben full 1150- 1350 arasında alıyorum değişiyor müşterimiz burger king gibi öğrenciler olmadığı için bahşiş sağlam günde 10-40 tl arasında topluyorum sigara benzin gb ufak şeyleri maaşıma dokunmadan karşılıyorum 30 dk garantisini de anlatayım yağmurlu günde güvenlik olan yerlerde kampanya günlerinde vs durumlarda yok gerçi bedava versende senden kesmiyolar senden para çıkmıyo öğrenciysen maaşıda ortamıda sana uygun bedava denilince aklını yitiren bir millet olduğumuz için canın sıkılabilir ( başka sorun olursa mesaj atarsın)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)