Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

yakışıklı motosiklet tavsiyesi olan var mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eleman 8 saatir sizi trolluyo mondial alcak parasi yok 30 bin lira parasi olsa simdiye 5 motor almis binip onun deneyim postlarini yaziyo olurdu. Cok safsiniz lan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Ayip ettin simdi Sjs, gercekten XMAX sahibidir arkadas...

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eleman 8 saatir sizi trolluyo mondial alcak parasi yok 30 bin lira parasi olsa simdiye 5 motor almis binip onun deneyim postlarini yaziyo olurdu. Cok safsiniz lan.
    alışmışsın trollere paranoyaya bağlamışsın. haksız da sayılmazsın arada forumda görüyorum böyle vatandaşları. şu konuda da haklı olabilirsin: genelde düşük bütçeli motosiklet tavsiyelerine başlık açılıyor. Motosikletten anlamıyorum. Ben polemiğe girmiyorum binip geçiyorum.

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu motorun gelmesini bekliyorum bu sene gelecek tr ye. absli versiyonu o harleyden dahada ucuz. ve bence tipi 100 basar.
    cece89 ve efendy06 bunu beğendiler.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Bence kıl kısmına çok takılmayın

30.000 tl motor için yüksek bir bütçe bence şehir içi 250cc üstü makinelere biraz üzülüyorum çünkü yollarımız çok kötü motosiklete bakış açısı belli ha ben Marmarada kontağı açarım akdenizde kapatırım diyorsanız uzun yol motoru olarak kullanan arkadaşların yorumunu alın.
    Birde tarz meselesi var tabi eğer trafiği olan biryerde yaşıyorsan 883 iron seni biraz üzebilir yazın sıcak havaya birde motor sıcağı bayar çok.

Kullanan abilerin düşüncelerini almak gerek
    Naked için : er6n,z800
    ss için : cbr600rr , r6
    Enduro için : bmw gs serisi
    vb yüksek segment modeller mevcut
    Naked kullanıp uzun yola çıkınca rüzgardan aptal oluyoruz diyen çok
    Supersportlar için ise oturuş pozisyonu uzun yolda ne kadar rahat gidebilirsin bilemezsin.

İşte bende bu kadar düşündüğüm için hala motosiklet alamadım.

Hayırlısı olsun
    mehmetenis bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Bu durumda x max i elden cikarmayip bir motor daha mi almak lazım ? Şehir içine x max şehir dışı için ayrı motosiklet mi? Denklem karmasiklasiyor
    mehmetenis bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    iki motosikletin bakımına vergisine neden katlanasın ki aynı anda ikisini de kullanamayacaksın.
    Evde kullanan eşin sevgilin baban varsa hadi senin motorun ayrı olsun anlarım. Bunun dışında iki motosiklet elinde tutmanın bence hiçbir mantığı yok.

Showroomlarra git modelleri karşılaştır otur kurcala bu hem tarzını daha rahat belirlemene hemde sana uygun olan içine tamamen içine sinen modeli al.
    Hatta almadan önce forumun model sayfalarında yorumları oku konu açmak yerine.

Daha çok faydası olacaktır.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam bir tane naked al. Bir tanede cross al plakasız sigortasız ruhsatsız. Kasalı arabada götür dağa sür eğlen geri getir :D Naked'da şehir içi falan takıl işte

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bence kafayi fazla bulandirmadan bitanesini seçip almak lazim yoksa armudun sapı üzümün çöpü diye diye uzar gider kaldi ki aldiktan sonra kargaya yavrusu şahin görünür misali insan sahip çıkıyor beğeniyor bu yüzden bence uzatmadan Bitane seçin gitsin şahsi görüşüm iron 883 olurdu yakışıklı motor

şu kafayı verse ne güzel olurdu

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    başlığı yakışıklı motorcu tavsiyesi olan var mı diye okudum. başka siteye yönlendirecektim az kalsın

algılama şekli ilginç bilinçaltında neler var hocam senin öyle

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    algılama şekli ilginç bilinçaltında neler var hocam senin öyle
    internette neler görüyoz üstad saygı duydum yani

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alışmışsın trollere paranoyaya bağlamışsın. haksız da sayılmazsın arada forumda görüyorum böyle vatandaşları. şu konuda da haklı olabilirsin: genelde düşük bütçeli motosiklet tavsiyelerine başlık açılıyor. Motosikletten anlamıyorum. Ben polemiğe girmiyorum binip geçiyorum.
    Basmisim kalayi cok fena g.t olmusum

Xmaxi satma abi. Ben xmax 400 satip MT-07ye gectim. Xmaxdaki konforu ariyorum bazen. Bir tane de xmax olsaydi guzel olurdu simdi. MT-09 tracer yazmissin iste motor odur Sikintisi cikacaksa da Yamaha Turkiye'de ciddi calisiyor, hemen farkeder duzeltirler garantiden. Ben duyurusu yapildigi gunden beri basladim para biriktirmeye. Basarabilirsem seneye yaz ortasina insallah kendisini renklerime baglicam.

bu iki birbiriyle lakasız motosiklet şu an aklıma en çok yatan iki motosiklet. (harleyi alttan tutuncaya kadar yamahayı üstten tutmak daha mantıklı geliyor.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basmisim kalayi cok fena g.t olmusum

Xmaxi satma abi. Ben xmax 400 satip MT-07ye gectim. Xmaxdaki konforu ariyorum bazen. Bir tane de xmax olsaydi guzel olurdu simdi. MT-09 tracer yazmissin iste motor odur Sikintisi cikacaksa da Yamaha Turkiye'de ciddi calisiyor, hemen farkeder duzeltirler garantiden. Ben duyurusu yapildigi gunden beri basladim para biriktirmeye. Basarabilirsem seneye yaz ortasina insallah kendisini renklerime baglicam.
    estağfurullah tracer da çiçek, fuara gidip iki elleştirmek lazım. sabredebilirsem 2015 versys 2015 tracer i dövebilir

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    benimkini al ,
    xj6 diversion f 2013 model 15400 kmde ilk sahibiyim. uzun yol motoru 4 sil. 600 cc indirim olur. arabaya geciş yapıcam o yuzden satıyorum.
    sundowner, logan07 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence kıl kısmına çok takılmayın

30.000 tl motor için yüksek bir bütçe bence şehir içi 250cc üstü makinelere biraz üzülüyorum çünkü yollarımız çok kötü motosiklete bakış açısı belli ha ben Marmarada kontağı açarım akdenizde kapatırım diyorsanız uzun yol motoru olarak kullanan arkadaşların yorumunu alın.
    Birde tarz meselesi var tabi eğer trafiği olan biryerde yaşıyorsan 883 iron seni biraz üzebilir yazın sıcak havaya birde motor sıcağı bayar çok.

Kullanan abilerin düşüncelerini almak gerek
    Naked için : er6n,z800
    ss için : cbr600rr , r6
    Enduro için : bmw gs serisi
    vb yüksek segment modeller mevcut
    Naked kullanıp uzun yola çıkınca rüzgardan aptal oluyoruz diyen çok
    Supersportlar için ise oturuş pozisyonu uzun yolda ne kadar rahat gidebilirsin bilemezsin.

İşte bende bu kadar düşündüğüm için hala motosiklet alamadım.

Hayırlısı olsun
    BMW GS icin konusayim, katir gibi motor, saglam , gosterisli, isiklarda genelde araba sahipleri cami acip muhabbet aciyorlar.. bugun 500 sec isiktayiz gaz aciyor beni zorluyor donup kafami salladim istedigini verecegim diye..sonrasinda arkada merso falan kalmadi ... sehir ici kivrak, acemi dostu,,yere yakin agirlik merkezi dusuk , vieajlari cok kolay alir, brembo fren sistemi frenaj guvenli, tek piston cift buji altinda motor oldugunu hissettirir cok ama cok az yakar rakipsizdir.. bendeki 2006 model, bu paraya abs olsun, enjeksiyon olsun, az yaksin, kolay satilsin, elcik isitmasi, hazir sarj soketi olsun, abs devre disi birakilabilsin dersen alternarifi pek kalmiyor...
    cece89 bunu beğendi.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Çevremdeki birçok arkadaş "al bir gs devam et" diyordu. onu da bir canlı canlı görüp elleştirmek lazım. sonucu paylaşırım. şu forumu buldum bulalı facebook vs hikaye. acayip bir siber sosyallik söz konusu. çenesi sağlam bir satış personeli elime bir anahtar tutuşturacak ya bakalım işin sonu nereye gidecek
    mehmetenis bunu beğendi.

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Yakisiklilik olayı nolucak bmw gs arkadaşın dediği gibi katır gibi motor nereye istersen gider de yakisiklilik konusunda pek bişey vaad etmiyor Bence
    mehmetenis ve logan07 bunu beğendiler.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)