Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

herkez bakabilir ve fikrini söyleyebilirse sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Drift
    merhaba herkeze 13 aralıkta yazılı sınava girdim ve açıkcası daha önceki sınavlara göre biraz kazık geldi bana ama büyük ihtimalle geçtim hayla direksyon sınavı korkum var henüz daha hiç oturmadım bile motosiklet selesine ama inşallah geçerim diyerek sormak istiyorum kredi çektirme durumum düzeldi gibi ve sınav olumlu olursa hemen almak istiyorum bayadır araştıyorum aslında boy 1.76 kilo 120 1 1.5 bin kadarını korumaya ayırmak kaydıyla da 5000 tl kadar bir çekilicek kredi ne almalıyım gerekirse cross değil ama araziyede girebiliyim öğrenince uzun yolada çıkabiliyim uzun bir süre cc yükseltemem çünki aklımda lifan em150l var sizin önerileriniz nelerdir biraz uzun oldu ama okuyan ve yardımcı olucak herkeze şimdiden teşşekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    derbi etx 150 öneririm

5000liraya ekipman da dahilmiş o zaman emisol güzel tercih.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    lifan em150l yerine 2.el ybr al en azından japon arkasında yamaha var sorun yaşamassın en azından yada cbf 150

Motosikleti
    Mondial Drift
    0 alma taraftarıyım anlamam pek 2. el kötüyse hele 5000 aşşağı yukarı oynayabilir az çok dediğim gibi beni çekmse çok önemli ufak tefek olmasın rks titanic ede bakıyordum ama 150 cc ler için çekişi kötü diyorlar ybr ye de hiç bakmadım henüz

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Bende o sınava girdim ilkyardım biraz kazık geçti evet benim motosiklete bakabilirsin falcon wonder 150 şehir için cross diye geçiyo bu arada bi yardımda bulunayım haftaya salıyı bekleme soruların cevapları burda var
    http://www.dogrukaynak.com/13_aralik..._cevaplari.htm

Motosikleti
    Mondial Drift
    çok sağol burdan hatırladığım kadarıyla kitapçıklar açılmadı zaten en fazla 10 yanlış gözüküyor motorda güzel gibi duruyor inşallah ilgi gösterilirde benim için en uygun motoru seçebilirim keşke ankarada ders verebilcek biri olsa kurs hayla sallıyor beni biraz

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Bajaj boxer
    solmyr ve MKU bunu beğendiler.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    YBR öneririm, Honda CB125F yi getirmezse -getirirse de beğenir miyim bilmem ama- YBR alacağım Mart gibi. Bu arada kardeşim, yanlış anlama ukalalık yapmak değil niyetim ama yazım hataları konusunda az biraz kendini geliştir yoksa bazı yerlerde seni aşağılamaya kadar giderler, benden söylemesi.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift
    uyarın için teşekkürler biraz kolaya kaçmak birazda uykusuzluktan en çok önerilen model ybr sanırım ama 150 liğini ben göremedim sanırım cbf lifan ybr bajaj falcon bunlar istediklerimi karşılarmı ve + - leri nelerdir dediğim gibi tecrübe kazanınca uzun yol yapmak istiyorum toprak arazi yol yada şehir içinde gündelik kullanmak için

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

başka önerisi olan yokmu

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Kardeşim Apachi lerde güzel motor bi düşün bir bak madem 3-5 yukarı oynayabilir diyorsun bence çok güzel bir tercih ve deneyim olur senin için ama bugüne kadar motor kullanmadıysan eğitim yada ilk dandik mandik bir motorda biraz sürüş yapmanı öneririm en azından alıcağın motor sağlıklı ve uzun ömürlü olur

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    bajaj boxer 10 numara hemde 2700 tl

Motosikleti
    Şu an yok.
    Tork canavarı Bajaj Boxer tabi ki. Cüssenize ve bütçenize en uygunu. Ne kadar hunhar kullansanız da eskitemezsiniz. Ekipmana da bol bol para ayırırsınız. Diğerleri zaten altınızda düdük gibi kalır.

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    bencede bajaj boxer bakmalısın 120 kiloyum diyorsun :D veyahut asya arora kanuni gibi markaların gy-2 modelleri var kros tarzı onlarda iyi gider boy ve kilo olarak... 2. el ybr diyenler çıkacak şimdi :D ondada motora saplanmış gibi gidersin :D krediye bulaşmamanı tavsiye ederim hem maddi hem manevi olarak seni zora sokar

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    acele etmez düşeş beklersen 3500-4000TL ye 2011-2013 model Guzel bi CBF 150 alabılırsın 15-25 bin km de eger ogrenırken fazla yormaz bakımlarını yaparsan acemiligini atacagın saglam makina. 1,80 boy 120 kilo yum her gun 35+35 kullanıyorum (makina 72,000 de bu arada )90 km yı gecmıyor ama yokusta senı uzmez apachi leride yolda goruyorum CBF ten daha torklu makına ama almadım bınmedım o yuzden bısı dıyemıyorum.
    parca sıkıntısı yok

Motosikleti
    Mondial Drift
    bajaj ve apachi nin daha olumlu yorumları sanırım 90km yi rahat yapabilcekse sıkıntım olmaz çok çelişkide kalıyorum
    kısa zamandada değiştiremem muhtemelen uzun bir süre sürüceğim için yazında uzun yolada gitmek istiyorum apachi resimlerde büyük sağlam gibi duruyor kilo durumum değişken sakatlığım geçince verebilirim hayla direksyon sınavı korkumda devam ediyor :(

Motosikleti
    Uzun süre binerim dayanıklı ve birazda kuvvetli olsun dersen, bajaj boxer derim. Nedenleri; Oldukça basit antin kuntin gereksiz detayları yok, bozulacak aksamı çok az. Hindistan'da bunlarla nakliyat yapılıyor. Sen gezmek için alacaksın sıkıntı vermez diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Mondial Drift
    bajajın dış görünüşte 2 şey hoşuma gitmedi birincisi kuyruk deniyor galiba oraya orası çok düz 2cisi farları hoşuma gitmedi tabi güç olarak bilemem ama

Motosikleti
    Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajajýn dýþ görünüþte 2 þey hoþuma gitmedi birincisi kuyruk deniyor galiba oraya orasý çok düz 2cisi farlarý hoþuma gitmedi tabi güç olarak bilemem ama
    Valla kanka senbilirsin. Son hız 100km/h diye biliyorum. Uzun yolda 80'e dayar gidersin.

Motosikleti
    Mondial Drift
    hızlanması nasıl sollamalarda felan

Motosikleti
    Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hýzlanmasý nasýl sollamalarda felan
    Bu konuda net birsey soyleyemem ama kagit uzerinde baktiginda emsallerine gore daha torklu daha seri ve kivrak gibi. Bunun cevabini "Yurdukoru" ve "Twona" abi daha iyi verir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)