Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu ilandaki motor alınır mı ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Bir arkadaşımla ortak apache alacağız apacheleri araştırıyoruz aklımıza yatan uygun gelen bu.
    İlan sahibi Silindir-Piston attığını ve Silindir üst kapak değiştirdiğini yazmış Orjinellerini takmış sebebi ise sibop kesmesi olarak belirtmiş.Onun dışında başka sıkıntısı yok demiş istediğiniz ustaya baktırabiliriz demiş.Aklımıza yatıyor ama burada daha tecrübeli kişilere sormak istedim.
    İlan sahibiyle yüz yüze görüştük motoru gördük 3.300'e bırakacağını söyledi.
    Çocuğun konuşması falan da güven verdi herşeyi doğruca anlattı siz alacak olsanız alır mıydınız ?
    Motorun çalışmasında gidişinde sesinde hiçbir sıkıntı yok bizzat kendim bir tur attım.

İLAN LİNKİ : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-tvs-apache-rtr-150-2012-model-9.000-kmde-bakimli-191035094/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    ben olsam almam.
    tercih meselesi ama kurcalanmış mal hoşuma gıtmez

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    sibob kesmesi motorun zorlandığını gösterir
    solmyr bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üretim hatası olarak da sibop kesmiş olabilir, motorun ebesinin ağlatılası taktiğiyle kesmiş olması daha yüksek ihtimal. parçalar değişmiş sonuçta ama değiştikten sonra da akıllandı mı sürücüsü? ben almam.

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Adamlar bas bas bağırıyor tazyikli suyla yıkamayın motoru şöyle böyle zararları var diye hala tayzikli suyla yıkayıp sahıbındene ilan fotosu olarak koyan var.
    adapzarlı bunu beğendi.

SUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson 1200 Nightster
    Hadi suyu geçtim de motoru beyaz köpükle fotoğraflamak nedir yaa ???
    Sahibinden de bir kaç ilan gördüm bu şekil. Fotoğrafı koyan adama yalatasım geliyor o köpüğü.

Kardeşim detay gizlemek için mi yapıyorsun yoksa alıcıya gıcıklık olsun diye mi anlamadım gitti.

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Alıntı SUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi suyu geçtim de motoru beyaz köpükle fotoğraflamak nedir yaa ???
    Sahibinden de bir kaç ilan gördüm bu şekil. Fotoğrafı koyan adama yalatasım geliyor o köpüğü.

Kardeşim detay gizlemek için mi yapıyorsun yoksa alıcıya gıcıklık olsun diye mi anlamadım gitti.
    Onun amacı ''Bak kardeşim bu motor oglum/kızım gibi ilk göz ağrım çok titiz baktım,özel şampuanlarla yıkadım rodaj döneminde canını almadım (!)'' demek galiba
    adapzarlı bunu beğendi.

Motosikleti
    kanuni windys 125
    motoru satan arkadaş genç birine benziyor abart egzoz falan silindir piston da atmış demekki baya zorlamıs kesin bu genç arkadas günde düzenli olarak 3 -4 kere tekerde yapıyordur :D bunları göz önüne alıcak olursak bulasla derim ben tabi senin tercihin

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bu cihazın sahibi sanırım bu forumda idi.

9000 km'de olan bir TVS Apache'ye sübap kestirmek için öyle böyle değil ağır apaçi olmak gerekiyor.

Ben olsam almazdım, ama yinede sen bilirsin tabi

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Selamun aleyküm.

Motor köpüklü iken resim çekmekteki amaç bir hatıra kalması aynı zamanda sahibinde.com'daki ilana o resmi koymaktaki amaçta resim azlığından dolayıdır.

Motorun sibop kesmesi daha öncesinden Performans egzos takılıp bu egzos sibop ayarlarını bozup ve sonucunda sibop kesmesidir zorlama söz konusu değildir.

Bazı kişilerin yazdığı kelimeler hiç hoş şeyler değildir.Ben hergün motoru köpükle tazlikli suyla yıkamıyorum birkaç sefer yıkadım diye abuk subuk şeyler söylenmesin.Abartı egzos sibop ayarını bozup sibop kesmesi benim AĞIR APAÇİ olduğum anlamına gelmez.Benim motoru sürekli Redlineye kadar anasını ağlattığım anlamına gelmez.
    Lütfen yorum yaparken ağzınızdan çıkan kelimeyi bir kez daha düşünün burada bu yazınızı birçok insan okuyor ve bir motoru kötülemek kişilik meselesidir.En fazla Silindir-Piston vs. değiştiği için almaya güvenme dersin geçer gidersin ama yok sürücüsü ağır apaçi yok köpükle resim koymanın amacı ne gibi gibi kelimeler karakterinize yakışmıyor.Ben 20 yaşındayım ve bunu yazan kişiler benden daha büyük insanlar sizlerin daha olgun yazılar yazması gerekirken tam tersi oluyor.Rica ediyorum yorum yaparken daha usluplu daha edepli daha terbiyeli ve aşağılamadan yorumlar yapın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)