Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Artık Islanmıyorum,İçeri buyrun ....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Bir ürün üzerine konuşurken neden hep kötü kaza örnekleri bir takım tuhaf benzetmelerle gündeme gelir. Biri kask sorar aman ha kapalı kask alın yoksa bilmem kim gibi çeneniz asfaltta rendelenir, korumal bot alın yoksa ayağınz ekmek gibi yarılır. Bu ne yaa, olumlu bişey söyleyin.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Cok uğraşmışsınız güzel bilgilendirmelerde bulunmuşsunuz. Teşekkürler.
    mehmetenis bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ürün üzerine konuşurken neden hep kötü kaza örnekleri bir takım tuhaf benzetmelerle gündeme gelir. Biri kask sorar aman ha kapalı kask alın yoksa bilmem kim gibi çeneniz asfaltta rendelenir, korumal bot alın yoksa ayağınz ekmek gibi yarılır. Bu ne yaa, olumlu bişey söyleyin.
    islanmiyorum ne guzel diyip sakat kalmayin diye.. sana yasanmis bir ornek verdik anlayana hatta bir ornek daha vereyim surekli korumali gezen bir motorcu arkadasimiz sicak diye yolda spor ayakkabilari ile degistirip yola cikiyor 5 dk sonra arac carpiyor iste ayak gitti.. kotu birsey soylemiyoruz sevgili dostum gercek ornekler ile belki farkindaloginoz olur diye umit ediyoruz...
    mehmetenis bunu beğendi.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı botlardan hali hazırda kullanıyorum. Son derece memnunum. Yalnız ben motorda kullanmıyorum. Çünkü botun arka kısmında "hedik" takılması için bir çıkıntı var. Aynı zamanda ayakkabıyı ayağa oturtmak için çekmeye yarayan bir parça var (resimlerde görünüyor). O parça motorumdaki pedalların üzerindeki bileğe denk gelen parçaya takılmıştı bir kaç kere. Belki tehlikeli olabilir. Yada kesebilirsiniz çünkü sadece görüntü, başka bir işe yaramıyor.
    Botun su geçirmezliği 10 numara. Çok da rahat. Bileği güzel kavrıyor ama bir motor botu kadar korumalı değil. Dikkate alınırsa iyi olur.
    Saygılar.
    Evet siz haklısınız o arkasındaki ve önündeki o parçları kesmeyi bende düşündüm.Hatta bugün motorda giderken sizin yorumunuz aklıma geldi bir an endişelendim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:35 ----------

Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Botu ben de takip ediyorum bayadır.
    Mest ile giymek zor olur mu sizce?
    Mest ile giymek zor olabilir neden derseniz aykkabı ayağı tam sarıyor,
    Belki bir yada iki numara büyüğü alımırsa mest ile rahat giyilebilir.
    YalnIz decathlon mağzasından denemek en doğruau ama şehrinizde var mı yok mu bilemiyorum,
    İnternetten sipariş verip eğer olmazsa geri iade edilip daha büyük bedeni alınabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:43 ----------

Alıntı efizikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle yaptığınız bilgilendirme için çok teşekkürler şimdi ilk sorum şu botu tam olarak nereden aldınız fiyat internetteki ile aynı mıydı hemen almayı düşünüyorum da. Bir de bot yaklaşık ne kadar süre yağmura maruz kaldı ?
    Ben botu istanbul bakırköyde bulunan marmara forum avm de ki decathlon mağazasından aldım.
    botun fiyatı 110 TL.
    İnternettede aynı fiyatlarda olması lazım.
    Ben bügünde kullandım yine sağnak yağış vardı ama paçalarım dünkü kadar ıslanmadı.
    Dün takribi 1 saat kadar dı,bugün ise takribi 8-9 saat botlar ayağımdaydı yine ıslanmadım.
    RAMİREZ ve efizikci bunu beğendiler.

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kazasiz belasiz kullanin, tavsiyeler icin ayrica tesekkurler.
    mehmetenis bunu beğendi.

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet botunun en önemli özelliği su geçirmez olması ve sıcak tutması değildir. Kazada ayağı koruma gibi özelliği de vardır ve en önemlisi budur.
    Şu bot harikaymış, tam istediğim gibi muhabbetinden bence vaz geçin
    İsabetli yorum, güzel pekala sizin bu fiyat bandında önerebileceğiniz, su geçirmez özellikte bir ürün, yahut hali hazırda kullandığınız ürün öneriniz nedir?
    mehmetenis bunu beğendi.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsabetli yorum, güzel pekala sizin bu fiyat bandında önerebileceğiniz, su geçirmez özellikte bir ürün, yahut hali hazırda kullandığınız ürün öneriniz nedir?
    O fiyat aralığında motosiklet botu olmadığını ikimiz de biliyoruz, değil mi?
    Marka tavsiye veya eleştirisi yapmaktan hiç hoşlanmam, ama bu durumda Motobot modelleri uygun fiyatlarıyla tercih edilebilir demeliyim en azından. Motosiklette kullanmak için mehmetenis'in aldığı bottan çok ama çok daha iyidir.
    mehmetenis bunu beğendi.

Mutabıkız, merak ettim sizin hali hazırda kullandığınız bot nedir?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mutabıkız, merak ettim sizin hali hazırda kullandığınız bot nedir?
    Pardon, ondan bahsetmeyi unutmuşum. Motobot modellerinden birini 5 sene önce aldım ve 4 yaz/kış kullandım. O model şu an sitelerinde yok. Fiyatına göre gayet iyi bir modeldi. Şimdi Prohel Dynatech kullanıyorum, gene uygun fiyatlı ve gayet güzel idare edecek bir bot.
    Yani her iki botum da ortalama kalitede oldu ama ilki yaptığım kazada çok güzel iş gördü, çünkü sol ayağım tabanı egzoza yapışacak şekilde motorun altında kalmıştı.
    Carbondioxid ve mehmetenis bunu beğendiler.

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon, ondan bahsetmeyi unutmuşum. Motobot modellerinden birini 5 sene önce aldım ve 4 yaz/kış kullandım. O model şu an sitelerinde yok. Fiyatına göre gayet iyi bir modeldi. Şimdi Prohel Dynatech kullanıyorum, gene uygun fiyatlı ve gayet güzel idare edecek bir bot.
    Yani her iki botum da ortalama kalitede oldu ama ilki yaptığım kazada çok güzel iş gördü, çünkü sol ayağım tabanı egzoza yapışacak şekilde motorun altında kalmıştı.
    Geçmiş olsun, inceledim korumaları olduğu belirtmiş barkın reiz , gönül isterdiki kallavi ürünler alalım, herşeyimiz öyle olsun, tabii isteyince haa diye olmuyor, verdiğiniz üründe sade taban keşke biraz tırtıklı olaydı tereddütsüz alabilirdim.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    NX 400
    Ayağı yere koyunca kayan tabanlardan değil, en azından ben şu ana kadar öyle bir sorun yaşamadım.
    mehmetenis bunu beğendi.

Taban standart olsa tamami, ancak benim kullanım alanım az buçuk extrem olmakta, serde balık avcılığı var, gerek tatlı su dere çamur, gerek deniz kenearı kaygan kayalıklar saire failün sebeb bu tırtıklar kaymayı tam engellemesede psikolojikte olsa tutunma hiss gerek bana..
    Levsy ve mehmetenis bunu beğendiler.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sol ayak baş parmağınızda mantar var. Çorap oradan eskimeye başlamış
    Bir ara aynı dert bende de vardı, cildiye doktoru bir ilaç verdi, 15 günde düzeldi
    Yeni ekipmanlarınızı da kazasız belasız kullanın
    Teşekkürler askerde bu mantar belası ayaklarımı sardı halen daha maalesef azalsa da devam ediyor.
    Eskiden çok daha kötüydü ilaçlarla falan baya düzelttim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    islanmiyorum ne guzel diyip sakat kalmayin diye.. sana yasanmis bir ornek verdik anlayana hatta bir ornek daha vereyim surekli korumali gezen bir motorcu arkadasimiz sicak diye yolda spor ayakkabilari ile degistirip yola cikiyor 5 dk sonra arac carpiyor iste ayak gitti.. kotu birsey soylemiyoruz sevgili dostum gercek ornekler ile belki farkindaloginoz olur diye umit ediyoruz...
    Bende motosiklet botu da var korumalı hem ön aparatları var hem de ayak bileği korumalı fakat gün içerisinde bu tip ayakkabıları giymek gerçekten zor oluyor, gerek iş yerinde gerekse günlük kullanımda eğer ki sırf motora binilecekse bu ayakkabıları tercih ediyorum ama evden çıkıp işe gidip oradan da diğer işler için şehir içinde motosiklet kullandığım için motosiklet ayakkabılarını çok tercih edemiyorum.
    Tabi ki tavsiyeniz için teşekkür ederim ilk önce güvenlik ama ıslanmamakta veya üşümemekte çok önemli.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Senelerdir goratex postal kullanırım.Kesin çözüm sağlıyor.
    mehmetenis bunu beğendi.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)