Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bayan racing botu

Motovento
    REKLAM ALANI
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Goren duyan bilen var midir hem istanbul hem Bursada bikac magazaya sordum surekli duz siyah gunluk bot gibi ama gunluk bile kullanmayacagim botlar cikartip duruyorlar racing botlarin numarasi yokmus denk geldi 37-38numara benimde ayaklar kucucuk 36 lazim tel numarami birakmami getirtceklerini soylediler sozde okadar sordum yok yok biyerdr Turkiyeye gelmiyor onlar dedi ?ne diyorsunuz arkadaslar ayagimiz kucuk diye bot giyemicez mi :D nettende bikac siteye baktim en kucuk 37 vardi yine :/😕😕😕
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    alpinestars ın ürünlerinde stella diye belirtilenler bayan modeller. bazı markaların bayan modelleri var. ebay den şöyle bi araştırdım da
    http://http://www.ebay.com/itm/Alpin...b8ec23&vxp=mtr

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alpinestars ın ürünlerinde stella diye belirtilenler bayan modeller. bazı markaların bayan modelleri var. ebay den şöyle bi araştırdım da
    http://http://www.ebay.com/itm/Alpin...b8ec23&vxp=mtr
    Link kirik

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link kirik
    ebay.com/itm/Alpinestars-Stella-Faster-Waterproof-Shoes-Black-Gray-Choose-Size-/291231034403?pt=Apparel_Merchandise&var=&hash=item 43ceb8ec23&vxp=mtr

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    http://www.denizmoto.com/index.php?do=static/contactus

Kadıköye gidersen mutlaka uğra sahipleri çok cana yakın ve ilgilier.Kız arkadaşımın bütün aksesuarlarını burdan aldım. Harika esnaflardır.
    kız arkadaşımın bedeni xs ve ayakları 36 .Orda bulamazsan türkiyede hiçbiyerde bulamazsın tecrübe ile sabit.
    Dükkanlarına mutalaka uğra netten alışveriş yapma derim.

Motosikleti
    DUKE 200
    Sagolasin gordumdr ben soyle bi modelin kucuk numarasina bakiyorum onlari bir aricam

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Alıntı ckara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.denizmoto.com/index.php?do=static/contactus

Kadıköye gidersen mutlaka uğra sahipleri çok cana yakın ve ilgilier.Kız arkadaşımın bütün aksesuarlarını burdan aldım. Harika esnaflardır.
    kız arkadaşımın bedeni xs ve ayakları 36 .Orda bulamazsan türkiyede hiçbiyerde bulamazsın tecrübe ile sabit.
    Dükkanlarına mutalaka uğra netten alışveriş yapma derim.
    Tesekkur ederim bakayim hemen ben miss riders ti sanirim orda bulmustum 37yi 36 getirtcez diyip bekletmislerdi bosuna ayni yer galiba

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Benden tavsiye bu botlarla motorun uyumunuda bir araştır yabancı forumlardan.Cbr 250 ile kullanılabilecek bir bot değil. Bu botlar ss lerde kullanıyor (cbr250 bir ss değildir) onların vites ve fren pedlerinin açıları çok farklı daha düzleştirilmiş.Sizin motorunuzu çizebilir ve kesinlikle günlük kullanıma veya sizin kullanımınıza uygun bot değildir.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Link kirik
    http://www.ebay.com/itm/Alpinestars-...b8ec23&vxp=mtr

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

Benden tavsiye bu botlarla motorun uyumunuda bir araştır yabancı forumlardan.Cbr 250 ile kullanılabilecek bir bot değil. Bu botlar ss lerde kullanıyor (cbr250 bir ss değildir) onların vites ve fren pedlerinin açıları çok farklı daha düzleştirilmiş.Sizin motorunuzu çizebilir ve kesinlikle günlük kullanıma veya sizin kullanımınıza uygun bot değildir.
    cbr250 ss midir değil midir den girmeyelim lütfen tamam değildir bence de ama bu tartışmayı burda yapmasak bari :D

günlük kullanıma uygun olmadığı konusuna katılıyorum. kullanılmaz mı tabi ki kullanılır ama absürt duruyor. ha günlük de kullanacaksanız daha soft botlar var. ben alpinestars smx2 yi kullanıyorum. sıcaklarda bi yerde otururken sıkıyor biraz ama hava 40 derece de olsa motosikletin üstündeyken bi rahatsızlık söz konusu değil. biraz büyük duruyor normal ayakkabıya göre o sıkıntı teşkil etmez derseniz olur

Motosikleti
    DUKE 200
    Gunluk kullanicagimi soylemedim zaten motor botunu gosterdikleri botlar oyle duruyordu ve tarz olarak normalde bile giymeyecegim ayakkabilar demek istedim makinaminda ss olmadigini gayet biliyorum ama daha saglam ve guzel gorunuyor kullanilir mi kullanan gordum denemek lazim ayagima giyip deneyip alabilecegim biryer olsaydi daha iyi olacakti benim icin sagol

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

http://www.ebay.com/itm/Alpinestars-...b8ec23&vxp=mtr

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

cbr250 ss midir değil midir den girmeyelim lütfen tamam değildir bence de ama bu tartışmayı burda yapmasak bari :D

günlük kullanıma uygun olmadığı konusuna katılıyorum. kullanılmaz mı tabi ki kullanılır ama absürt duruyor. ha günlük de kullanacaksanız daha soft botlar var. ben alpinestars smx2 yi kullanıyorum. sıcaklarda bi yerde otururken sıkıyor biraz ama hava 40 derece de olsa motosikletin üstündeyken bi rahatsızlık söz konusu değil. biraz büyük duruyor normal ayakkabıya göre o sıkıntı teşkil etmez derseniz olur
    Gunluk hayatta motor botu kullancam demedim gisterdikleri gunluk botlarin aynindandi resmen bi iki koruma eklenmis o kadar model olarakta giyecegim seyler degil demek istedim 250lilik motoru ss sanmiyorum tabiki biliyorum ama giyen gordum hosumada gitti esim 600rr kullaniyor hem artcisi olarakta cok seyahat ediyorum saglam olsun diyorum oyuzden oyle uzun racing botu bakiyordum
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Gunluk kullanicagimi soylemedim zaten motor botunu gosterdikleri botlar oyle duruyordu ve tarz olarak normalde bile giymeyecegim ayakkabilar demek istedim makinaminda ss olmadigini gayet biliyorum ama daha saglam ve guzel gorunuyor kullanilir mi kullanan gordum denemek lazim ayagima giyip deneyip alabilecegim biryer olsaydi daha iyi olacakti benim icin sagol

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

Gunluk hayatta motor botu kullancam demedim gisterdikleri gunluk botlarin aynindandi resmen bi iki koruma eklenmis o kadar model olarakta giyecegim seyler degil demek istedim 250lilik motoru ss sanmiyorum tabiki biliyorum ama giyen gordum hosumada gitti esim 600rr kullaniyor hem artcisi olarakta cok seyahat ediyorum saglam olsun diyorum oyuzden oyle uzun racing botu bakiyordum
    işte ben de ondan bahsediyorum aslında sadece motosiklette kullanacaksanız çok da güzel durur. denemeden almayın tabiki de.
    siz ss sanıyorsunuz demedim ben zaten
    bu 250 ss mi 125 ss mi muhabbeti abs li motor mu abs siz motor mu muhabbeti gibi uzadıkça uzuyor kimse de bi çözüm bulamıyor ondan burdan açmasak iyi olur dedim konular sapıyor yoksa
    mehmetenis bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    DUKE 200
    işte ben de ondan bahsediyorum aslında sadece motosiklette kullanacaksanız çok da güzel durur. denemeden almayın tabiki de.
    siz ss sanıyorsunuz demedim ben zaten
    bu 250 ss mi 125 ss mi muhabbeti abs li motor mu abs siz motor mu muhabbeti gibi uzadıkça uzuyor kimse de bi çözüm bulamıyor ondan burdan açmasak iyi olur dedim konular sapıyor yoksa
    yaziyi diger arkadas icin dedim ss degildir diye belirtince hatlar karismis kb ben zaten :D ornek verdim diger gosterdikleri botlardan yoksa hicbi motor ekipmanimla motorsuz dolanmaya gitmiyorum .d hahaha :D iste bende deneyip alma taraftariyim aslinda oyuzden magazalari dolandimda sonuc yoktu ) sagol yinede
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Yanlış anladınız galiba kusura bakmayın. Ben orda motora uygun olmadığını belirtmek istemiştim. Nedenide cbr 250 nin S bir motor olması demek istedim açıklık getireyim.Amacım kesinlikle motorunuzu kötülemek değil ilk çıktığı yıllarda bende kullandım motoru gayet hoş bir motor.

Not: @telike arkadaşıma katılıyorum. Günlük soft botlar daha hoş oluyor.Ben zamanında bu botlarla kız arkadaşıma süper işkence çektirdiğimi bilirim. hemde yabancı bir ülkenin serin havasında 40km den sonra inip normal ayakkabasını giydi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    yaziyi diger arkadas icin dedim ss degildir diye belirtince hatlar karismis kb ben zaten :D ornek verdim diger gosterdikleri botlardan yoksa hicbi motor ekipmanimla motorsuz dolanmaya gitmiyorum .d hahaha :D iste bende deneyip alma taraftariyim aslinda oyuzden magazalari dolandimda sonuc yoktu ) sagol yinede
    ben bazen şu çakallığı yapıyorum (çakallık diyorum çünkü sitede cinsiyetçi argo yasak)
    burda bi mağazadan bişeyi beğenip deniyorum. mağazaların kar marjlarını%100 ün üzerinde tutup bizi dürtmeye çalıştıklarının farkında olduğumdan dolayı beğendiğim bedenini ebay den yarı fiyatının da altında alıyorum. öyle satışa böyle müşteri. izmirde bu işler istanbuldakindan daha tuzlu. kendilerini dünyanın tekeli sanıyorlar.
    EldekiDebryj ve mehmetenis bunu beğendiler.
    Yiğit Can

Motosikleti
    DUKE 200
    ben bazen şu çakallığı yapıyorum (çakallık diyorum çünkü sitede cinsiyetçi argo yasak)
    burda bi mağazadan bişeyi beğenip deniyorum. mağazaların kar marjlarını%100 ün üzerinde tutup bizi dürtmeye çalıştıklarının farkında olduğumdan dolayı beğendiğim bedenini ebay den yarı fiyatının da altında alıyorum. öyle satışa böyle müşteri. izmirde bu işler istanbuldakindan daha tuzlu. kendilerini dünyanın tekeli sanıyorlar.
    Begenip deneyince sonra siteden alman mantiklida ben bisey bulamiyorum ilk motorum oldugu zamanlar zaten Bursadaydim bi motomax biliyorum bide yanina acilmis gerci butcemde kisitliydi ama mont zor buldum diyebilirim beden kucuk olunca butcede cok olmayinca sonra zaten istanbula filan geldim burdan aldim saglam butceyle kask mont eldiven dizlik sirtlik tamamladik bot kaldi bi tek bulamadigim yaptiginda akillica .d
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Begenip deneyince sonra siteden alman mantiklida ben bisey bulamiyorum ilk motorum oldugu zamanlar zaten Bursadaydim bi motomax biliyorum bide yanina acilmis gerci butcemde kisitliydi ama mont zor buldum diyebilirim beden kucuk olunca butcede cok olmayinca sonra zaten istanbula filan geldim burdan aldim saglam butceyle kask mont eldiven dizlik sirtlik tamamladik bot kaldi bi tek bulamadigim yaptiginda akillica .d
    kız arkadaşımın tüm ekipmanlarını böyle tamamladık :D hepsi xs oldu :D çok ufak giydiği için emin olamadım olur mu olmaz mı. artık kendimde tecrübeliyim bu konuda :D siparişi verip geçiyorum :D istanbulda seçenek çok aslında. bursaya izmire nazaran daha şanslısınız bu konuda.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Yiğit Can

Motosikleti
    DUKE 200
    kız arkadaşımın tüm ekipmanlarını böyle tamamladık :D hepsi xs oldu :D çok ufak giydiği için emin olamadım olur mu olmaz mı. artık kendimde tecrübeliyim bu konuda :D siparişi verip geçiyorum :D istanbulda seçenek çok aslında. bursaya izmire nazaran daha şanslısınız bu konuda.
    Aynen buraya yerlesmesem ordan buraya ekipman toplamaya gelmeyi dusunuyordum

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    umarım kendinize uygun en iyi urunu bulursunuz temennisinden sonra algısal yanlışlığı düzeltmek adına dip not eklemek istiyorum.

motosiklet botu eğer kaval kemiğe kadar ise herkezin bildiğinin aksine bot değil çizme olarak geçmektedir.

bot

çizme

bende bu kavramı herzaman karıştıranlardan idim.
    EldekiDebryj bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım kendinize uygun en iyi urunu bulursunuz temennisinden sonra algısal yanlışlığı düzeltmek adına dip not eklemek istiyorum.

motosiklet botu eğer kaval kemiğe kadar ise herkezin bildiğinin aksine bot değil çizme olarak geçmektedir.

bot

http://www.motosikletaksesuarlari.co...-MX_8260_1.jpg

çizme

http://www.feyizoglu.com/images_buyu...si_47089_1.jpg

bende bu kavramı herzaman karıştıranlardan idim.
    bot da güzelmiş (benim botlarım)
    Yiğit Can

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300

Türkiye'de nerden bulabilirsiniz bilemem ama benim botlarım gayet rahat, cbr 125 kullanıyorum motoru değiştirseniz de kullanmaya devam edebilirsiniz diye düşünüyorum. Baktığınız modele benzer model , marka numaranızı deneyip internet siparişi verebilirsiniz. Denerken kalın bir çorapla denemeyi de unutmayın derim , yazın farketmese de kışın sizi rahatsız edebilir.
    Pembenin beyaz yada kırmızı seçenekleri de var ;)
    Kazasız sürüşler.

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    Hasanpaşada missmoto var küçük bir dükkan ama sadece bayan olarak çalışıyor muhtemelen orda vardır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)