Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Direksiyonda tabletten film izleyen dallama(video) İstanbul- Sahilyolu

Motovento
    REKLAM ALANI
    40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Firmanın sitesine "Cihaz Talebi" başlığı altında yazdığım mesaj:

"Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ya, aslında olur, vallahi de billahi de olur. Mesela şu videodaki arkadaş sayesinde meşhur oldunuz, ve motorcu forumlarında kulaklarınızı bol bol çınlatıyorlar: http://www.youtube.com/watch?v=g1o1DDuwWU8

Bu arada motorcuların çoğunun size pizza getiren çocuklardan değil iş güç sahibi insanlardan (yani sizin hedef kitlenizin ta kendisi) oluştuğunu ve motorcuların çok organize bir kitle olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız da sorun değil, artık öğrendiniz!

Haa bu arada, allahın değirmeni geç öğütür ama un ufak eder demişler, günün birinde 34 KR 5315 plakalı bu aracı kullanan kişinin karşısına yine direksiyondayken tabletten film izleyen bir tırcı arkadaş çıkarsa belki bizi anlar.

PS: Başlık için kusura bakmayın, bu mesajı okumadan silmeyin istedim sadece "

Bi el de siz atmak istiyorsanız link burda: http://www.waternet.com.tr/iletisim/iletisim-formu/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    oha adamı ıyıkı şirketine şikayet etmişim benim dışımda baya eden olmuş :D adam heralde baya ciddi bı uyarı alır aklı basına gelir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Alıntı can498 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın ama türkiyede yaşıyoruz. Telefon ile konuşuyor olsa idi tamam ceza yer. ama direkisyon başında tablet kullanımı ile ilgili bir trafik maddesi olduğunu sanmıyorum. ben şahsen bu sebepten ceza yesem itiraz ederdim. tabi kulları iyi araştırmak lazım.
    bir gün böle bilinçsizin biri sana gelip çarparsa polisede telefonla konusmuyodum tablette film izliyodum bu yuzden ıtıraz edıyorum bu yasal olarak bır sorun teşkil etmiyor derse aynı tepkiyi verirmiydin acaba cok merak ettim...

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ya, aslında olur, vallahi de billahi de olur. Mesela şu videodaki arkadaş sayesinde meşhur oldunuz, ve motorcu forumlarında kulaklarınızı bol bol çınlatıyorlar: http://www.youtube.com/watch?v=g1o1DDuwWU8

Bu arada motorcuların çoğunun size pizza getiren çocuklardan değil iş güç sahibi insanlardan (yani sizin hedef kitlenizin ta kendisi) oluştuğunu ve motorcuların çok organize bir kitle olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız da sorun değil, artık öğrendiniz!

Haa bu arada, allahın değirmeni geç öğütür ama un ufak eder demişler, günün birinde 34 KR 5315 plakalı bu aracı kullanan kişinin karşısına yine direksiyondayken tabletten film izleyen bir tırcı arkadaş çıkarsa belki bizi anlar.

Bi el de siz atmak istiyorsanız link burda: http://www.waternet.com.tr/iletisim/iletisim-formu/
    Firmadan cevap geldi arkadaşlar. Allahtan firmanın diğer çalışanları aklı başında insanlarmış da derdimizi anlayıp bizle empati yapabilmişler. Organize olmak güzel gençler, haklıyken organize olmak daha güzel... Bütün dünyanın motorcuları, birleşin!

Firmanın cevabı şu:

"Merhabalar...
    Öncelikli olarak konuyla ilgili olarak göstermiş olduğunuz hassasiyet için sizlere çok teşekkür ederiz. Belirttiğiniz üzere farklı kanallardan geri bildirim alıyor durumdayız.

Bize iletilen her türlü olumlu ve olumsuz bilgiyi incelemekteyiz. Firma olarak araç sürücüsü personelimiz konusunda gerekli aksiyonu hemen aldık. Benzer durumların yaşanmaması adına da tüm tedbirlerimizi alıyoruz ve personelimize gerekli hatırlatmaları/uyarıları tekraren yapmaktayız. Bu tip geri dönüşler bizler için de gayet önem taşımaktadır. Olumsuz sonuçlar doğurabilecek konular üzerinde firmamız da titizlikle durmaktadır.

Özür dileyerek, sizin söyleminizle motorcu arkadaşlarımızın nasıl organize bir kitle olduğu bizler tarafından da bilinmektedir. Sizler ve diğer arkadaşlarınızla tabiki bu şekilde tanışmayı veya böyle bir gündemle iletişimde olmayı firma çalışanları olarak bizler de istemezdik.

Topluma hizmet eden bir sektörde faaliyet göstermekte olan şirketimizin genel vizyonuna uymayan bu olumsuz davranış nedeniyle sizlerden arkadaşımız ve firmamız adına özür dileriz. Bizler üzerimize düşen sorumluluğu eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor olacağız. Empati yapmak bizim işimizin ana kurallarından birisi... Bu süreçte sizleri ve yapılan yorumları farklı bir bakış açısıyla değerlendiriyor olmamız mümkün değildir.

Konuyu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla;"
    APALA bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    firmanın sabırla bu şekilde dönüşünü de tebrik edelim

kimsenin işsiz kalmasını istemeyiz ama hiç bir ananın da yavrusunu toprağa vermesini de istemeyiz.
    2move ve APALA bunu beğendiler.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Bu başlığı açan kardeşim sen yenisin galiba onun adroidli telefon versiyonları hep var zaten...
    2move bunu beğendi.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    bende mail attım

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kimsenin işsiz kalmasını istemeyiz ama hiç bir ananın da yavrusunu toprağa vermesini de istemeyiz.
    Abisi bir de şu açıdan bak, en kötü ihtimalle o kişinin işine son verseler bile motorculara cevap yetiştirmek için bir iki halkla ilişkiler uzmanı almak zorunda kalacak firma. Resmen istihdam yarattık lan
    2move ve KSKLİ_ÖMER bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

işini layıkıyla yapmayanlar yerine yapacak insanların çalışmasını isterim. bu tür insanlar sürünsün ki herkes standart iş yapsın. her sektörde bu geççerli. ne demek film izlemek oyun oynamak vs.. can bu kadar kıymetsiz mi?
    şimdi empati yapın bakın o kadar ne durumdadır şirkette. gık diyemez artık. bi de trafik cezası alırsa tamam. cezai işlemler için plakanın göründüğü ve oyun oynadığı belli olan bir fotoğrafı veya iki fotoğrafı. emniyet genel müdürlüğünden şikayet edebilirseniz daha hızlı geridönüş alırız. vaktim olsa ben yapacağım. ios ve android de egm nin programı bile var.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Elinize sağlık ne kadar guzel ifade etmissiniz yasanan olayi, hele daha dün dikkatsiz bir sürücü sebebiyle sehit düşen polis memuru haberi gündemdeyken, umarim sirket yetkilileri gereken önlemi alirlar.
    Teşekkürler arkadaşlar. Birlikten kuvvet doğar
    40yapar bunu beğendi.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Bende az önce şikayet dolu bir mail attım tableti konsola monte edeni falan gördümde böylesini ilk defa görüyorum.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Ay motorcu kardeş öldün mü, kusura bakma yaaa
    Bende tam nurella acaba elbiseyi beğendi mi diye bakıyordum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)