Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İZMİRDE MOTOSİKLET EĞİTİMİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet biliyorum bu konu daha önce açılmış okudum ama benim şuan motorum yok açılan konularda geçen art moto, omm, yamaha riding akademi ve bazı özel 1 e 1 ders alabileceğim hocaların isimleri var ancak art moto ve omm kişisel motosiklet ile katılımların gerçekkeştiğini belirtmiş, yamaha riding academi hakkında da sanırım olumsuz bazı eleştiriler olmuş bununla ilgili bilgisi olan bilgilendirirse de sevinirim.Bire bir hocalardan özel dersler de tuzlu olduğu için eledim bu yüzden yardımcı olun ben temel başlangıç 1 ve 2 eğitimini paket olarak almak istiyorum yani hondanın GS1 GS2 paketi var sanırım onun gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dostum kendi motosikletinle alman daha iyi olur. bu yüzden bi kaç yerden online teorik eğitimlere katılmanı öneririm ücretsiz eğitimlerdir bunlar. motosikletini aldığında beraber gidelim ben de art moto eğitimine katılıcam. caner atagün eğitimi izmire gelirse ona da katılırım.
    Onurhan D bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Motosklet aldığımda beni de alın
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    hepberaber toplanırsak hem uygun fiyatlara ayarlayabiliriz. bu arada art moto akademiden emin bey ile görüşmüştüm telefonda. Çok sevecen ve sıcakkanlı geldi bana. baya da yardımcı oldu sağolsun. 2015 programı yapmamışlar daha kış olduğu için daha az olur dedi yoksa her ay eğitim varmış. eğitim takvimi bize uymasa bile toplandığımız zaman izmir dışından bir eğitmen gelip eğitim verebilir bizlere yine uygun ayarlarız tabi organizasyon güzel olur
    Onurhan D bunu beğendi.

aea dediğine gore omm eğitim sirasinda adam falan ezmis. Yada baska bir eğitim kurumu, tam bilmiyorum ama hepsi kasap. Omm hele ticari amaçtan başka birşey degil. Giden arkadaşlara öğretilen teknikler yanlis. Virajda içe bas falan denmiş. Yalan yani ölürsün virajda başka biseye yaramaz. Adam gibi Honda ya git, his akademiye git, istanbula gidip 1 gün konakla. Eğitimin İzmirde olmasini bekleme, biz yurtdisina gidiyoruz gunlerimiz yollarda geçiyor bir eğitim için, kacbin TL ler bayiliyoruz sadece doğru eğitim için, bu kadar basit değil bence.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aea dediğine gore omm eğitim sirasinda adam falan ezmis. Yada baska bir eğitim kurumu, tam bilmiyorum ama hepsi kasap. Omm hele ticari amaçtan başka birşey degil. Giden arkadaşlara öğretilen teknikler yanlis. Virajda içe bas falan denmiş. Yalan yani ölürsün virajda başka biseye yaramaz. Adam gibi Honda ya git, his akademiye git, istanbula gidip 1 gün konakla. Eğitimin İzmirde olmasini bekleme, biz yurtdisina gidiyoruz gunlerimiz yollarda geçiyor bir eğitim için, kacbin TL ler bayiliyoruz sadece doğru eğitim için, bu kadar basit değil bence.
    öyle de dostum o kadar paramız da yok be
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kendi motosikletinle alman daha iyi olur. bu yüzden bi kaç yerden online teorik eğitimlere katılmanı öneririm ücretsiz eğitimlerdir bunlar. motosikletini aldığında beraber gidelim ben de art moto eğitimine katılıcam. caner atagün eğitimi izmire gelirse ona da katılırım.
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosklet aldığımda beni de alın
    Çok iyi olur sizinle gitmeyi çok isterim konuyu açtığım iyi oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Ne kadar karabalık olursak o kadar iyi dediğin gibi o zaman dışarıdan da eğitmen gelebilir bir sürü fırsat oluşturabiliriz kendimize

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OMM hakkında bir şey diyemicem çünkü gitmedim ama bu sitede konu başlıklarını okumuştum ticari amaç gütmeyen vakıf kuruluşu olarak biliyordum hatta denk getirebilirsen ücretsiz eğitimler de oluyor ve 30 tl gibi bir rakama sürüş eğitimine de katılan vardı herhalde ama dediğim gibi bir bilgim yok doğru olabilir dediğiniz.Öğrenci adamız motorun ve ekipmanların parasını zor çıkarıyoruz bununla ilgili bildiğim bir deyim varda bu siteye yakışı kalmaz İşte bu yüzden şimdilik İstanbul a gidip orada eğitime katılma gibi bir imkanım yok maalesef.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)