Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MONSTER energy Sticker Neden Motorlara yapıştırılır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Başık gibi soruyorum : MONSTER energy Sticker Neden Motorlara yapıştırılır ?

Örn NİNJA <2 :

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İşte bu yüzden, bilen duyan duymayana anlatsın, sembolizm ile dahi br intikam bir hesaplaşma, bir üstünlük üstün gelme çabası, yapan belkide yaptığının iyi bişey olduğunu sanıyor, çizende , belkide çizimi sağlaması için, zamanında biri tarafından kulağına zihnine üfürüldü ?

Bu tip şeylere pirim vermez idim, geçen seneye kadar, etraflıca sübliminal ile kuşatılmışız, hemde en azılı düşmanımız tarafından arif olan anlar.

Hristiyan dünyası dahi rahatsız bu durmlardan, peki bizim alem ne alemde?

[Turan] bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    tamamen akıl kıtlığından kaynaklanmaktadır.bu sadece o markaya özgüde değildir tabi millete salladan bnde ls2 kaskıma ıpone stikerları yapıştırdığım duşunulurse o sınıfa ihtivayım

Stickerler bence motorun orjinal görüntüsünü bozuyor bu yüzden kötü görünüyorlar.
    İkinci olarak ta Videodaki kadın ne anlatıyor anlayamadım birisi açıklayabilir mi?
    ellaksakir bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Monster yine iyi yahu .Sahibinden de hyo 250 r vardı .Üstünde abartmıyorum, honda suzuki kawasaki amblemleri ve stickerlarıyla bezenmişti.Sahibi okuyorsa burdan selamlar kafan iyimiş kardeş güle güle kullan.
    ellaksakir ve tinerci bunu beğendiler.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Hahahah videoya gel. Genelde Ken Block tarzı ekstem motorsporları ile uğraşan kimselerin sponsoru bu monster. E boşuna sponsor olmuyor elbet, monster enerji diyince aklıma ilk gelen Ken block ve Jorge Lorenzo oluyor. Hiç tatmadığın ve tatmayacağın bir içeceğe sempati duymaya başlıyorsun. Hep Amerika nın oyunları bunlar Rengide Kawasaki yeşili olduğundan iyi gidiyor ninjalarda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

bir de + 3 beygir

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stickerler bence motorun orjinal görüntüsünü bozuyor bu yüzden kötü görünüyorlar.
    İkinci olarak ta Videodaki kadın ne anlatıyor anlayamadım birisi açıklayabilir mi?
    İllüminati dalgası. Monster ın amblemi şeytanı sembol ediyormuş 666 yazıyormuş falan . Allah akıl fikir versin....
    ellaksakir ve ferhatkars bunu beğendiler.

PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Monster yine iyi yahu .Sahibinden de hyo 250 r vardı .Üstünde abartmıyorum, honda suzuki kawasaki amblemleri ve stickerlarıyla bezenmişti.Sahibi okuyorsa burdan selamlar kafan iyimiş kardeş güle güle kullan.
    Sanırım bahsettiğiniz ilan bu.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...90557125/detay Gördüğümde benimde hem fiyatına hemde üstündekilere çok güldüğüm bir ilandır
    ellaksakir bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Hay işte aynen bu Allah zevk yönünden biraz kısmış sahibini .Yapmayın çöyle şeyler abi dostum olsa beraber takılmam vallahi.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Saçma sapan bilgiler, 666 sayısını şeytana kim vermiş? Şeytanın böyle simgelerle işi olmaz...

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    sponsor olduğu sporcularda görüyoruz özeniyoruz sübliminaline başlarım herşey mi sübilminal ya yok ilüminati yok b*k yok püsür

Ulan şeyto, amma ateşli taraftar ve savunucu edinmişsin kendine tebrikler, ortada mik gibi kaldık eyimi, eyii eyi.

Neyse , olaya genel kültür/popüler kültür gözü ile bakın, bazı simgelere anlam atf'edilmesi dahi, beni uzaklaştırmaya yetmekte, savunanlar uyuyanlar memnun iseniz sizin bileceğiniz şey , varsın ben ve ben gibi düşünenlere meczub densin, hörmetler.
    mucoist bunu beğendi.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu yüzden, bilen duyan duymayana anlatsın, sembolizm ile dahi br intikam bir hesaplaşma, bir üstünlük üstün gelme çabası, yapan belkide yaptığının iyi bişey olduğunu sanıyor, çizende , belkide çizimi sağlaması için, zamanında biri tarafından kulağına zihnine üfürüldü ?

Bu tip şeylere pirim vermez idim, geçen seneye kadar, etraflıca sübliminal ile kuşatılmışız, hemde en azılı düşmanımız tarafından arif olan anlar.

Hristiyan dünyası dahi rahatsız bu durmlardan, peki bizim alem ne alemde?

https://www.youtube.com/watch?v=RHMP8KfgIv4
    neticemle güldüm

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onlarda bize orasıyla gülüyor zaten meraklanmayınız.
    Carbondioxid bunu beğendi.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahah videoya gel. Genelde Ken Block tarzı ekstem motorsporları ile uğraşan kimselerin sponsoru bu monster. E boşuna sponsor olmuyor elbet, monster enerji diyince aklıma ilk gelen Ken block ve Jorge Lorenzo oluyor. Hiç tatmadığın ve tatmayacağın bir içeceğe sempati duymaya başlıyorsun. Hep Amerika nın oyunları bunlar
    eve rus getirmeden önce akşamdan yeşil olanından içmiştim... zabaca uyutmadı beni hacı...
    ayrıca votkayla da içmiştik... uykunun U su bile yoktu...
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Monster Sticker taktınmı 10 beygir kazanyon haberin yokmu?
    Yuh sana nasıl bilmezsin bunu.

Şaka bir yana hep özenti işi bunlar.
    Yok Monster yapıştırır yok Red Bull yapıştırır
    ne gerek var.

Sebebi şu, monster energy son zamanlarda bir çok motorspor yarışlarına sponsor oldu. Rossi, mercedes gp, Schumacher bunlardan bazıları. Ayrıce Ken Block' un gymhkana serisi ve motorla yapılan çeşitli akrobatik şovlarada sponsor oldu.

Hal böyle olunca bir çok insanın aklına monster energy logosunu görünce direk uçan kaçan motorlar, lastik yakan arabalar geliyor.

Şirketin isteği de tam olarak buydu, monster' ı motorsporu ve araçlar ile ilgilenen herkesin aklına kazımak

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sütaş ayran mı yapıştırak gardaşım?
    hakikiteker, aranel, M.balibey ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

leokaplann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yalnış değilsen ken block a sponsuru olan bir firma aslında. wrc de dikiş tuttaramamış fakat drift videoları çekerek youtube de bir çok hayran kazanmıştı.. işin aslı Bu çıkartmalar bu adamın arabasından türedi : )))

nikanlenjelo arkadaşımızda yazmış zaten ben sonradan farkettim

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı leokaplann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnış değilsen ken block a sponsuru olan bir firma aslında. wrc de dikiş tuttaramamış fakat drift videoları çekerek youtube de bir çok hayran kazanmıştı.. işin aslı Bu çıkartmalar bu adamın arabasından türedi : )))

nikanlenjelo arkadaşımızda yazmış zaten ben sonradan farkettim
    DC Shoes (gerçi sadece ayakkabı üreten bi firma değil snowboard tahtasına kadar üretiyorlar)
    Monster Energy Drink
    bi iki tane daha firma vardı da hatırlayamadım
    Ken Block un sahip olduğu firmalar

adam wrc de tırmalıyo ama kafayı çalıştırıyo parayı kırıyo :D

hani videoları izleyen "bu adam dağıtır ortalığı" diyor ama wrc çok ayrı :D sebastian loeb her zaman favori :D

bi de o videolara dikkat ederseniz aynı hareket defalarca denenmiş ve hepsi kayda alınmış ve kurgulanmış yani senaryoya dahil. öyle live bi sürüş yok. mümkün değil her yerden öyle mükemmel geçmesi zaten. her noktadan böyle profesyonelce geçse zaten izleyenlerin dediği gibi önünde kimse duramaz :D

ayrıca tüm extreme sporlarda bir sporcusu var bu ken block abimizin. e haliyle kendi markasının reklamını yapıyor. sektörden yürüyor. biz de vaay monster alırım bi dal diyip yapıştırıyoruz. ki sadece motosiklet camiasında değil kış sporları camiasında da benzer şeyler var :D tabi motosikletteki kadar değil. ha arabasına yapıştıran var mı? hiçbi şahinde görmedim monster stickerı.
    leokaplann, hakikiteker ve ellaksakir bunu beğendiler.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı PamirGt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bahsettiğiniz ilan bu.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...90557125/detay Gördüğümde benimde hem fiyatına hemde üstündekilere çok güldüğüm bir ilandır
    bir şey dicem konuyla alakası olur mu bilmiyorum ama, bune böyle genelev gibi töbestafurullah.
    ellaksakir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)