Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kadırga ile 55 bin km

Motovento
    REKLAM ALANI

Ilk olarak merhaba arkadaslar uzun suredir forumu takip ediyorum ama benim motorum ile ilgili pek konu yokmus bilgi verende yok sanirim.amacim size bilgi vermek bende sizin gibi kullaniciyim.

Motorum:kadirga kd 125
    2012 senesinde aldim mavisimi hala biniyorum.alirken tereddutte kaldik tabi markadan dolayı cevremdekiler de bana karsi cikti sayılır hic duymadim neymis o diye bende gidip bayiye bakip inceledim motoru ve bir test sürüşü yaptim acikcasi sessiz calismasi gaz tepkisi ve titresimsiz olmasi hoşuma gitti bizde hayirlisiyla gidip aldik.

Motor blogu tamamen ybr blogu butun parcalari ister fabrikadan ister ybr parcalari uyumlu. fabrika trabzonun arsin ilcesinde motorda ismini trabzonun kadirga yaylasindan almıştır.

Gelelim motora ve performansina
    Artci ile stabil 115 km hizda gidebiyor
    Tek kisi ile 120 km dir.
    titresim ybr ile ayni
    Vibrasyon 40 binde kendini belli etmeye basladi onuda servisi direksiyonu cok sikarak azaltti
    3 senede 55 bin km yaptim belki abartiyor diyeceksiniz ama motor aksaminda değişen yok 1000 km de bir yağını kendim degistrdim buji kontrolleri hava ayari ve filtre.lastikleri kötü.onlarida michelin pilot ile degistirdim .

kotu olan nelerdir:
    Artci ile on amartisor biraz zayif kaliyor.
    Marka:Tanitimlari berbat denicek derecede web siteleri o biçim bakan yok.motor hakkinda hic bir bilgi yok fazla. Bukadardir telefonda oldugum icin resim atamadim ilerleyen gunlerde atacagim iyi forumlar.

Sorusu olan arkadaslarm mesaj atabilirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Amcamda da var güzel motor onun ki 10.000'de diye biliyorum. Ama gaz ve debriyaj kolları biraz ağır bileğimi yormuştu benim. Göstergeler falan ybr ile aynı .

Evet olabilir ben wd 40 la temizliyorum debriyaj kollarini falan yag kir tutuyor ağır kalabiliyor

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı imdatcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet olabilir ben wd 40 la temizliyorum debriyaj kollarini falan yag kir tutuyor aðýr kalabiliyor
    Ben debriyaj kolunda ki boşluğu bir türlü ayarlayamadım. Onun haricinde titreşim pek yoktu yani. Saydığım şeyler haricinde beğenmiştim. Driftin debriyaj kolu gazı falan onun yanında pamuk gibi

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    en çok da artık böyle artık yeni nesil japon uyumlu motorları seviyorum parça bulma problemi de ortadan böylece kalkıyor ...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en çok da artık böyle artık yeni nesil japon uyumlu motorları seviyorum parça
    bulma problemi de ortadan böylece kalkıyor ...
    haklısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Yokmu kullanan yorumu olan merak eden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)