Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cros için ucuz yollu bir makina

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle selamunaleyküm yeni üye olabildim araniza rks r200 veya onun fiyatlarında tavsiyede bulunacak varmı ramzey 200 kullandım ucuz yollu motorlarda üzerine tanımam ama sıfırı yok o emsalde motor alacağım ama karar veremedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    yuki izci cross

Onu da inceledim ağır kaporta tefaruatı fazla arazide param parça olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

Apaçi lerde blok patlatıyor diyorlar ramzey yerli ktm dişli değişikliği yapınca çıkmayaçağı yer yok

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    kaportasını incelememişssin sanırım ondan böle konusuyosun çoğu plastik aksamı kırılmaz istersen çamurluğunu ikiye katla bıraktığın anda gene eski halini alır. ayrıca kırılsa dahi parçaları cok ucuz kafa grenajı 30 çamurluk 40 yan rüzgarlık 30 kuyruk 60 gb.
    cenkito bunu beğendi.

Karbüratör motor aksamı basit bir sistem görünüyor bire bir incelemedim bir ona binmek nasip olmadı çevrede kimsede yok hp ne kadar onun

nofearyns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR250 Destro
    O zaman sana en iyi gidecek Mondial Xtreme Max 150cc performansı çok iyi bir motor.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    gy200 verelim...2012 model

grottobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600RR/CB125E
    Bütçeyede bağlı ama honda crf250 veya yamaha da benzer modeli bir motoru almanı öneririm.Cross için az sorun ucuz parça önem arz edecektir.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Yamaha wr125 dicem ama fiyati yanilmiyosam 7000 küsür. Belki Hero Turkiye İmpulse modelini getirir. Yok oda olmadi ucuzun iyisi Xtreme max.

Mondial kullandım alacağım motor 5. Cross olacak en çok randuman veren ramzey 200 oldu onun emsalin de yeni motor varmı bilmedigim marka olabilir lifan çıkarmış onuda test ettim performans zayıf kanuni 250 ve ramzey 200 cross lardan çok memnun kaldım dişliyi 56 yapınca çıkmayaçağı yer kalmıyor rks güzel motor arkadaşım da var yorumlara bakıyorum 1.dişli sorunu var diyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)