Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

her an intihar edebilirim !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    8 senedir özel bir klinikte psikolojik tedavi görüyorum. motor hayatım başladığı andan itibaren hayattan yeniden zevk almaya başlamıştım. motosikletime binince sanki başka bir dünyada yaşıyor tüm dertleri herşeyi unutuyordum motor sürerken. karşıma geçenlerde akrabanın düğününde bir bayan çıktı. etkilendim beğendim evlilik adına birşeyler için çıkmaya karar verdik.
    motora karşı zaafı varmış ! ya motor ya ben dedi. ilk başta bırakamadım hatta yalvardım beni motorumla kabul et diye. oda ben evlecenğim eşimi merak edemem dedi . durumu anlattım ozaman arabaya ucaga da binmeyelim vs.. dedim.
    bir ara onsuz yapamayacağımı anladım tamam motoru evlenirsek satıcam dedim bidahada binmiycem dedim yemin edip söz verdim. ama daha şimdiden alışmaya çalışıyorumda olmuyor !!!. tıpkı bir sigara gibi eroin gibi günde 10 dk binsem bile yetiyor bana. binmediğim gün sıkıntı basıyor. bendeki tutku aşk heves tiryakilik her neyse olmuyor. çözümü varmı sizce? herşeyi denedim ! ben yavaş sürüyorum full ekipman geziyorum vs.. anlamıyor. motorsuz bir hayat düşünemiyorum .aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık.
    az öncede duygu sömürüsü yaptı sen beni özlemiyon motorunu özlüyon diye (en nefret ettiğim şey bir bayanın duygu sömürüsü yapması). işin içinden çıkamıyorum hayat şimdiden zindan oldu motorumla ben mutluyduk. şimdi sıkıntılıyım. iyice bunalmaya başladım !!!.durum iyi deyil
    Pherus, glock ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    müstakbel eşinizde, sizde konuya çok abartılı yaklaşmışsınız. çok basit bir konu. çift olarak psikolog ile görüşmenizi öneririm. bu durum sorun olmaktan çıkacaktır. karşılıklı mutlu olmak varken, zevklerinizi törpülemeyin, intihar edebilirsiniz yoksa.
    atreyu, cluuberzone, çağın ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hiçbir "ınsanoğlu" senden değerlı değil. bazen bencil olmakta fayda var.
    ERROR88, ferdinandd, cece89 ve 14 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    NS200
    Yanlıs anlama ama tercihler her zaman kötüdür insanı olduğu gibi sevmen gerekir secenekler arasında kalma hangisiyle mutluysan onu yap

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Motor tehlikeli hocam. 4 tekerden şaşma.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Tehlikesiz tek yer vardı orada da ömrümüz 9 ayı aşmadı.
    cluuberzone, glock, telike ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Hüğloooo.
    İntihar edeceksen 3-5 tane hırsızı yolsuzu öldür öyle et bari bi işe yara ^^
    Sen kendini düşünmezsen kimse seni düşünmez, psikolok falan hikaye . Kişiliğini mezun et şu liseden öncelikle :D
    Maslak ve kara_kule bunu beğendiler.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Hayırlısı...
    Ne diyelim..2 tekerden sasma

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 senedir özel bir klinikte psikolojik tedavi görüyorum. motor hayatım başladığı andan itibaren hayattan yeniden zevk almaya başlamıştım. motosikletime binince sanki başka bir dünyada yaşıyor tüm dertleri herşeyi unutuyordum motor sürerken. karşıma geçenlerde akrabanın düğününde bir bayan çıktı. etkilendim beğendim evlilik adına birşeyler için çıkmaya karar verdik.
    motora karşı zaafı varmış ! ya motor ya ben dedi. ilk başta bırakamadım hatta yalvardım beni motorumla kabul et diye. oda ben evlecenğim eşimi merak edemem dedi . durumu anlattım ozaman arabaya ucaga da binmeyelim vs.. dedim.
    bir ara onsuz yapamayacağımı anladım tamam motoru evlenirsek satıcam dedim bidahada binmiycem dedim yemin edip söz verdim. ama daha şimdiden alışmaya çalışıyorumda olmuyor !!!. tıpkı bir sigara gibi eroin gibi günde 10 dk binsem bile yetiyor bana. binmediğim gün sıkıntı basıyor. bendeki tutku aşk heves tiryakilik her neyse olmuyor. çözümü varmı sizce? herşeyi denedim ! ben yavaş sürüyorum full ekipman geziyorum vs.. anlamıyor. motorsuz bir hayat düşünemiyorum .aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık.
    az öncede duygu sömürüsü yaptı sen beni özlemiyon motorunu özlüyon diye (en nefret ettiğim şey bir bayanın duygu sömürüsü yapması). işin içinden çıkamıyorum hayat şimdiden zindan oldu motorumla ben mutluyduk. şimdi sıkıntılıyım. iyice bunalmaya başladım !!!.durum iyi deyil
    ya orta yolu bulmalısınız

ya da dogru insanı . bir ömür öle gecmez

bugun yarın gemişe döneceginizi adım gibi biliyorum

motor tedavisi olmayan tek GÜZEL hastalıktır.

allah yardımcınız olsun,

ya bir hayat boyu o insanla zevksiz bir tarzda birikte olacaksınız

yada baska birisiyle cok daha zeevkli ve BİRLİKTE bir yasam yasayacaksınız
    barodi bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Başlangıç için kötü bir durum olabilir.
    Konu eşinizin sizi ve dolaylı olarak eşinizin kendisini düşünmesidir.
    Hiç bir başlangıç şartlı olmamalıdır şart varsa sonunda problem çıkacaktır, Başlangıç olduktan sonra şartlar hayata göre değişecektir yada hayat şartlara göre şekillenecektir.
    Eşler arasındaki sevgi sömürüsü, ya ben ya o deyişleri genelde ben tercihi ile başlar ama sonra hep böyle devam etmez ya kişilik bozuklukları başlar yada restleşerek (O) na dönülür ve sonuç başta olması gereken ben böyleyim işine gelirseye gelir.

İlk karar son kararın pişmanlığıdır.
    barodi, serotizm, glock ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    emaaannn pirrrrrttttt. dert ettiğiniz şeylere bak..

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Ya motorumla alırsın yada hiç de geç.
    Bu ne ya.
    burakragaa bunu beğendi.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Mümkünse rus kız bul. Her türlü sür...
    94CanRR, hasansonmez, burakragaa ve 8 diğerleri bunu beğendiler..
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

hehe çok iyi yaa
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster

jedilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150zc+mcx>Gt250R>954RR
    Kardes burdaki kimse senin derdinden anlamaz. Olay sende bitiyo.

Motosiklet yerine baska hobi bul kendine, parasut, bisiklet yada atv al. Bunlar da seni rahatlatacaktir. Yada olmadi tamam biraktim de evlen, sonra 50cc lik bi motor al bakkala gitmek icin, mahalle arasi kullanirim de otobanda sagdan sagdan yardirirsin caktirmadan.

Evlendikten sonra ikna edersin, baslarsin elektrikli bisikletten yavas yavas buyutursun.

tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    ALLAH başka derst vermesinde eğer ileride evleniceğin bayan şimdiden seni tercihler yapmaya zorluyorsa ileride dahada ilerler bu durum devamlı taviz vermeni isteyecektir. konuşup anlaşmaktan başka bir şey gelmez elden.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tragedie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALLAH başka derst vermesinde eğer ileride evleniceğin bayan şimdiden seni tercihler yapmaya zorluyorsa ileride dahada ilerler bu durum devamlı taviz vermeni isteyecektir. konuşup anlaşmaktan başka bir şey gelmez elden.
    aynen daha şimdiden tercihler yapmaya zorluyor. kendi dayalı döşeli evim varken başka yerden ev istiyor ailesine yakın olmak istiyor.

güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam akşam güldürdün be abii
    hasanrs bunu beğendi.
    PİSTON SARMIŞ HAYATIMA SEGMAN ATSAN NE FAYDA...

Motosikleti
    Alıntı jedilight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes burdaki kimse senin derdinden anlamaz. Olay sende bitiyo.

Motosiklet yerine baska hobi bul kendine, parasut, bisiklet yada atv al. Bunlar da seni rahatlatacaktir. Yada olmadi tamam biraktim de evlen, sonra 50cc lik bi motor al bakkala gitmek icin, mahalle arasi kullanirim de otobanda sagdan sagdan yardirirsin caktirmadan.

Evlendikten sonra ikna edersin, baslarsin elektrikli bisikletten yavas yavas buyutursun.
    3 sene bisiklet kullandım sarmıyor zaten zevk almıyordum bisikletten işe gidip gelmelik sürüyordum. motoruda iş için aldım ama tadı bambaşka çıktı. atv nin trafik sorunu var aralara giremiyon oda stres .

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç için kötü bir durum olabilir.
    Konu eşinizin sizi ve dolaylı olarak eşinizin kendisini düşünmesidir.
    Hiç bir başlangıç şartlı olmamalıdır şart varsa sonunda problem çıkacaktır, Başlangıç olduktan sonra şartlar hayata göre değişecektir yada hayat şartlara göre şekillenecektir.
    Eşler arasındaki sevgi sömürüsü, ya ben ya o deyişleri genelde ben tercihi ile başlar ama sonra hep böyle devam etmez ya kişilik bozuklukları başlar yada restleşerek (O) na dönülür ve sonuç başta olması gereken ben böyleyim işine gelirseye gelir.

İlk karar son kararın pişmanlığıdır.
    psikologum gibi konuştun çok doğru söylüyorsun inşallah hayalindeki vfr yi alırsın !
    erkanzdemir bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben evlenene kadar motora binmem diyodu, şimdide indiremiyorum. Vardır bi çaresi. Sen vazgeçemiyosan karşındakini tiryaki yapacaksın.
    cenkito, soa, Morphin ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)