Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

''Motosikletler Sağ taraftan gider''

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece 3 de işten cıktım gecen yıl , çok sevdiğim bır abim taksıcılerle tartısıyormus ben konusuyor sandım adam 43 yasında sakiiiin sabırlı bir insan . Taksiciler süzme p.ç burda , biri geldi arkadan sarılıp yere yatırdı bir tekmelıyorlar , koyun millette mal gibi izliyor . Ömrümde ilk defa şortla motora bınmıstım , bacak pergel gibi kalkıyor doğal olarak . Enseye tekmeyı vurunca bırı yattı kaldı , öbür piç telsize sarıldı . Bir asıldım telsız kablo falan gıttı , koz bize gctı yermısın yemezmısın . O izleyen götler bu sefer ayırmaya geldi . lan adam dayak yerken izliordun şerefsiz birde dönüverdim onlara , polisler geldi . Biri baygın , biri kan ıcınde arka arkaya tam burnunun üstüne zincir yumruk yaptım . Abımızın karısı çerkes kadını genç dinamik duruyor ama yaş 40 , ne oldu hatalı u dönüşü yaptı tartıstık benı yere yatırıp karımı taciz ettiler , o anda yoldan geçen arkadaş mudahele etti . Bakmayın kadınların agladıgına , kadın taciz etti diye iftira atsın b.ku yedın .

kick box ın faydaları :D :D :D dıger konuda yazmıssın burdan cevaplıyım dedım bari :D valla ben olabıldıgınce kavgadan kacıyorum tamam abı sen haklısın özür dilerim diyip uzaklasıyorum cunku bılıyorum kendımı kavgaya başlarsak cidden ıkımzden bırı ölür orda :D
    Maslak bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar ortalık pislik kaynıyor malum memleketin hali ortada geçim sıkıntısı vs derken millet cinnetlik olmuş neyse istanbulda tuzla istikametine giderken ışıklarda motorcuyla arabanın biri tartışıyor birbirlerine ana avrat küfürler havada uçuşuyor motordaki 30 lu yaşlarda biri motordan indi kaskını çıkarıp adamın camına vurup kırdı arabadan adam indi bi baktım götten bacaklının biri 45 50 yaşlarında şimdi motorcu arkadaş adamı dovecek demeye kalmadı arabanın önunde iki kere silah sesi adamı bacaklarından vurdu motorcu arkadaş yere düştü heralde vurulduğunu anlamadı sıcak yarayla kalktı yerden kuru sıkımı sandı tabancayı orda ana avrat küfür bağırarak adamın üstüne atladı ama adam kurtuldu bi anda (herifin elinde silah var izlemekden başka bişey yapamıyosun varsa delikanlı yapsın) ardı ardına silah sesi motorcu arkadaş yere düştü adama hala ateş ediyor orospunun cocuğu şarjörü boşaltı bindi arabaya kaçtı gitti mutlaka yakalanmıştır.motorcu arkadaşın yanına koştuğumda göğsünden ve yuzunde yaralanma vardı neyse orada vefat etti ama adamın o vurulmuş anı kurşun deliklerinden kan fışkırması gözumden gitmiyor arkadaşlar her ordan geçisimde bi silkeleniyorum ve akşam eve gittidimde şukrediyorum bugunude kasasız belasız atllatık diye.ister ders çıkarın ister çıkarmayın boşuna dememişler öfkeyle kalkan zararla oturur.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı jakabo_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ortalık pislik kaynıyor malum memleketin hali ortada geçim sıkıntısı vs derken millet cinnetlik olmuş neyse istanbulda tuzla istikametine giderken ışıklarda motorcuyla arabanın biri tartışıyor birbirlerine ana avrat küfürler havada uçuşuyor motordaki 30 lu yaşlarda biri motordan indi kaskını çıkarıp adamın camına vurup kırdı arabadan adam indi bi baktım götten bacaklının biri 45 50 yaşlarında şimdi motorcu arkadaş adamı dovecek demeye kalmadı arabanın önunde iki kere silah sesi adamı bacaklarından vurdu motorcu arkadaş yere düştü heralde vurulduğunu anlamadı sıcak yarayla kalktı yerden kuru sıkımı sandı tabancayı orda ana avrat küfür bağırarak adamın üstüne atladı ama adam kurtuldu bi anda (herifin elinde silah var izlemekden başka bişey yapamıyosun varsa delikanlı yapsın) ardı ardına silah sesi motorcu arkadaş yere düştü adama hala ateş ediyor orospunun cocuğu şarjörü boşaltı bindi arabaya kaçtı gitti mutlaka yakalanmıştır.motorcu arkadaşın yanına koştuğumda göğsünden ve yuzunde yaralanma vardı neyse orada vefat etti ama adamın o vurulmuş anı kurşun deliklerinden kan fışkırması gözumden gitmiyor arkadaşlar her ordan geçisimde bi silkeleniyorum ve akşam eve gittidimde şukrediyorum bugunude kasasız belasız atllatık diye.ister ders çıkarın ister çıkarmayın boşuna dememişler öfkeyle kalkan zararla oturur.

heh işte benım bugun basıma gelen olaydan sonra eve gıttıgımde dusundugum sey malesef bır motorcu arkadsımızın başına gelmiş ALLAH rahmet eğlesin mekanı cennet olsun. bunu yapan o.ç da inşallah ALLAHINDAN bulur...
    yasdal bunu beğendi.

arkadaşlar yorumları okudumda bir kaç arkadaş yaptıklarınla gurur duymuş yok ağzını kırdım yok zarar verdim falan filan yok boksmuş yok muştaymış polis yada asker istersen kral ol bir gün süzme o çocuğunun birine denk gelirsin o esnada silah çıktımı kimde silah varsa artık ister sende olsun ister onda isterseniz ikinizdede ilk kim çekerse o kazanır biri hapse biri mezara boylar kim kazandi kimse tabiki.silah çıktı mertlik bozuldu aslanım bu memleketin öküzü bitmez eğer sende tabanca taşırım vururum diyosan yine bitmez milyon tane var çünkü tamam ana avrat olmasada küfürleştiğim oluyor sonra adamın yanına gidip benım yerimde senin oğlun,kızın,akraban bilmem neyin olsa aynısı ona yapılsa ne düşünürsün diyorum hak veriyorlar özür diliyorlar lütfen daha dikkatli olun trafikde bizi farkedin diyorum ordan öyle tatlı kızgın ayrılıyorum.tabi anlayana anlamayanada bir fatiha okur geçer giderim bir gün üzülürüm herkez öyle.ama arkandan bi bakmışın ailen perişan anan baban perişan varsa çocukların onların hali onlar bir ömür boyu acı çeker ve üzülürler daha çok yazmak isterim ama fazla daraltmadan umarım anlatabilmişimdir!!!
    hkn34 bunu beğendi.

loop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HamzaGcr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 3 şeritli bir yolda orta şeritten gidiyorum sağ şeritten adam yavaş yavaş şeridime girmeye başladı kornaya bastım hiç oralı olmadı gazı kesmesem üstüme çıkacak... Işıklarda yakaladım üstüme mi çıkacaksın görmüyor musun beni dedim. Verdiği cevap karşısında şok oldum motosikletler sağ şeritten gider dedi. Burada hız sınırı kaç ? Ben senin verdiğin vergiyi vermiyor muyum sorular cevapsız tabi bastı gitti. Zihniyetini sevdiğimin ülkesi...
    Aynısı bana da olmuştu pek çok kişiye olduğu gibi.
    Bir de adam aracından inip, bağırmaya başlamıştı. Bağırışmanın bir yerinde " sağdan gideceksin, haddini bileceksin!" (had bilmek??) demişti. Niye la dediğimde: "küçüksün de ondan" demişti. Bir de üzerine "Aç o motosiklet kitabını oku ehliyet almadan önce" (motosiklet kitabı??)diye ekledi.
    Velhasıl Dayı öyle ard arda saçmalamıştı ki nutkum tutulmuştu

iduzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03
    maalesef bu ülkede motosikletliye yapılan muamele değişmiyor arkadaşlar, biz burda ne kadar tartışırsak tartışalım otomobil sürücülerini değiştirmemiz pek kolay değil.
    ama işin birde şu tarafı var benim konuştuğum pek çok otomobil sürücüsü (kendim de dahil), otomobil sürücülerine bu hakkı bizim verdiğimiz hususunda fikir birliği içinde.
    sen motorcuyum nasılsa sıyrılırım deyip aralara dalarsan, kaldırımdan gidersen yada buna benzer olmadık işler yaparsan o adamlar seni trafikte araç olarak görmüyor maalesef. bence ilk çözmemiz gereken bu. (özellikle kurye arkadaşlar bu konuda bizimde adımızı lekeliyor)
    tuna_tour ve jakabo_ist bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Benım çok sevdıgım kardesım 5 kişiyi dövdü , arkasından satır vurarak öldürdüler . TAHRİK dendi
    haklısın dostum kimseyi üzmemek için bulaşmıyorum. bizde geri vites yok gerekirse ilerden döneriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor tepesindeyken cebimde her zaman muşta taşırım ben. birazda büyük aldım ki eldiven arasından geçebilsin. bugüne kadar lazım olmadı ama olursa kullanırım. babamın bana nasihatidir. oğlum senin anan ağlayacağına onun anası ağlasın demişti.
    muşta bi de silah olarak geçiyor. örneğin bir çakının bıçağın açıklaması olabilir ama. muşta cebinde ne arıyor dendiği zaman ceviz kırcaktım abi diyemezsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Alıntı iduzen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef bu ülkede motosikletliye yapılan muamele değişmiyor arkadaşlar, biz burda ne kadar tartışırsak tartışalım otomobil sürücülerini değiştirmemiz pek kolay değil.
    ama işin birde şu tarafı var benim konuştuğum pek çok otomobil sürücüsü (kendim de dahil), otomobil sürücülerine bu hakkı bizim verdiğimiz hususunda fikir birliği içinde.
    sen motorcuyum nasılsa sıyrılırım deyip aralara dalarsan, kaldırımdan gidersen yada buna benzer olmadık işler yaparsan o adamlar seni trafikte araç olarak görmüyor maalesef. bence ilk çözmemiz gereken bu. (özellikle kurye arkadaşlar bu konuda bizimde adımızı lekeliyor)
    küçük motorda büyük motor da kullandım. gerçekten fark var arkadaşlar. şimdi diyoruz ya araç sürücüleri önümüze kırıyor üstümüze sürüyor falan. aktif araba da motosiklet de kullanıyorum. o hareketi yapan yoksun ayılar arabaylayken de yapıyor. izmir trafiğinde mi bi tık daha fazla saygı var bilmiyorum ama gördüğü halde şerit değiştirenler olmasına rağmen arkadan geldiğimi gördüğü zaman genelde farkedip düzeliyorlar. görmediği zaman seslı ışıklı ikazımı farkedip üstüme çıkmaktan vazgeçiyor mesela.. belki bunun sebebi oldukça görünür olmaya çalışmamdan kaynaklanıyor olabilir. sürekli araçların aynalarından gözükeceğim yerlerde durmaya özen gösteririm. arada korna ve gaz ile sesimi duyurmaya çalışırım.

bi video var "motorcu muhabbeti" nin sesli egzoz hayat kurtarır mı diye. güçlü bir motorunuz olduğunu hissettirirseniz üstünüze gelmiyorlar. tecrübeyle sabit.

izmir trafiği bir tık daha saygılı ama saygısız adam sadece motosiklete değil arabaya da saygısız.

bu arada bir arkadaşım sövdüğüm videoyu koymamı istemiş :D bakiyim eve gidince :D
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    yazılanlara bakarsak muşta yeterli gelmeyecek gibi. en iyisi ruhsatsız, sicili temiz bir silah bulup beline koymak sanırım. haybeden ölmenin manası yok.
    telike bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı jakabo_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yorumları okudumda bir kaç arkadaş yaptıklarınla gurur duymuş yok ağzını kırdım yok zarar verdim falan filan yok boksmuş yok muştaymış polis yada asker istersen kral ol bir gün süzme o çocuğunun birine denk gelirsin o esnada silah çıktımı kimde silah varsa artık ister sende olsun ister onda isterseniz ikinizdede ilk kim çekerse o kazanır biri hapse biri mezara boylar kim kazandi kimse tabiki.silah çıktı mertlik bozuldu aslanım bu memleketin öküzü bitmez eğer sende tabanca taşırım vururum diyosan yine bitmez milyon tane var çünkü tamam ana avrat olmasada küfürleştiğim oluyor sonra adamın yanına gidip benım yerimde senin oğlun,kızın,akraban bilmem neyin olsa aynısı ona yapılsa ne düşünürsün diyorum hak veriyorlar özür diliyorlar lütfen daha dikkatli olun trafikde bizi farkedin diyorum ordan öyle tatlı kızgın ayrılıyorum.tabi anlayana anlamayanada bir fatiha okur geçer giderim bir gün üzülürüm herkez öyle.ama arkandan bi bakmışın ailen perişan anan baban perişan varsa çocukların onların hali onlar bir ömür boyu acı çeker ve üzülürler daha çok yazmak isterim ama fazla daraltmadan umarım anlatabilmişimdir!!!
    işte işin özeti

Motosikleti
    Hayabusa
    pompalı mı alsak yoksa ya? 300-400 liraya çok güzel modeller var.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Motosiklet o an en uygun neresiyse oradan gitmeli. Türkiye'de bildiğiniz tüm kuralları unutup o an nerede güvendeysen oradan gitmelisiniz motosikletiniz ne olursa olsun. O adam sizi sıkıştırmış çok da iyi yapmışsınız ışıklarda ama ya hareket halinde o da size zarar vermek isteseydi? İşte o zaman sabaha kadar siz haklı olun sizin kolunuz bacağını onun sadece yan aynası kırılacak sinyal camı çatlayacak.

Motosikleti
    pompalı mı alsak yoksa ya? 300-400 liraya çok güzel modeller var.
    pompalı olmaz arnold un termınator 2 de harley kullanırken kullandıgı bı tufek vardı mermı beslemesını sılahı dondurerek yaptıgı tufekten o super olur ya bız beladan uzak duralım dıyoruz sen ne dıyosun celıkat bak mustaylada gezme polıs bulursa sılah muamelesı goruyomus .

O bu kadar rahatsa , bana artıstlık yapıyor sıkıstırıuor , hasssstır lan dıyor sonra kacıorsa , kusura bakma ben adamın .... anladın sen . Dağ bası degıl eskısehırın başı

sen kafanı önüne eğ gez , ehlıyetımı alacak varsa da alsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

abi silahlı adam yaralamaya giriyor 2 yıla kadar ceza alırsın , dikkatlı ol bu konuda .
    Kardeş sen ne iş yapıyosun ? Ehliyet almaları sıkıntı hiç durdurmayan polis sanki anlayıp her gördüğü yerde dur çekiyor...

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pompalı olmaz arnold un termınator 2 de harley kullanırken kullandıgı bı tufek vardı mermı beslemesını sılahı dondurerek yaptıgı tufekten o super olur ya bız beladan uzak duralım dıyoruz sen ne dıyosun celıkat bak mustaylada gezme polıs bulursa sılah muamelesı goruyomus .
    terminatör olayına girersek o zaman gatling'i alırım ben. temize havale.

Motosikleti
    terminatör olayına girersek o zaman gatling'i alırım ben. temize havale.
    yok olmaz cok agır olur kullanıslı degıl hafıf kompakt bısey bulalım sana ruger mark 3 e bır bak susturucuda takarsın temız guzel sılah hafıfte

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Beyaz balina beni en sağ şeritte sıkıştırıyor ( arkamdan sellektör yaparak geliyor, ortalama hızım 90-95Km hız ) ilerde gişelerin trafiğinde yakaladım, " ne yapıyorsun sen, ezecekmisin beni " diye sorunca " Emniyet şeridinden gitsene motosikletler oradan gidiyor " şeklinde cevap almış adamım ben

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz balina beni en sağ şeritte sıkıştırıyor ( arkamdan sellektör yaparak geliyor, ortalama hızım 90-95Km hız ) ilerde gişelerin trafiğinde yakaladım, " ne yapıyorsun sen, ezecekmisin beni " diye sorunca " Emniyet şeridinden gitsene motosikletler oradan gidiyor " şeklinde cevap almış adamım ben
    bu çok klasik bir cevap. anlamadığım neden herkes bu kafayı yaşıyor? nasıl oluyorda herkes hep bir ağızdan aynı cevabı veriyor? neyse bu yine iyi bir cevap, herifin teki bana motosiklet bu yoldan gidemez demişti. yani bırak emniyet şeridini, yola çıkmam bile yasakmış.

amerika'yı müslümanlar keşfetti diyen cumhurbaşkanın varsa, vatandaşın saçmalaması aslında çok normal.
    dmRhn ve GB79 bunu beğendiler.

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    bu çok klasik bir cevap. anlamadığım neden herkes bu kafayı yaşıyor? nasıl oluyorda herkes hep bir ağızdan aynı cevabı veriyor? neyse bu yine iyi bir cevap, herifin teki bana motosiklet bu yoldan gidemez demişti. yani bırak emniyet şeridini, yola çıkmam bile yasakmış.

amerika'yı müslümanlar keşfetti diyen cumhurbaşkanın varsa, vatandaşın saçmalaması aslında çok normal.
    Usta verecek hiç bir cevap bulamadım biliyormusun adam bunu söylediğinde, ha şunu söyledim " En sağ şerit boş, önüm boş arkamdan yardıra yardıra geliyorsun eee solumda boş solla geç. Olmadık durumlarda kullanırım emniyet şeridini, arkamdan polis aracı geldiğinde çekerim sola ona yol verir sonra yine yoluma devam ederim " dedim. Adamın ağız yüz mimik yapması vardı kiiii şeytan çıkar kaskı indir camı aşağıya dedi de zor tuttum kendimi işe yetişeceğim diye.
    Bir motosikletin çevreyolu üzerinde en yüksek hız limiti 100Km/S 'dir. Bir Aracın en yüksek hız limiti EN SOL - 120Km/S, ORTA - 100Km/S, EN SAĞ - 90Km/S 'dir. Bu bilgileri aktarayım diye aklımdan geçmişti o anda da, o kafayı yaşayan amcaya ne anlatabilirsin ki ?
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

Vitus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Arkadaşlar genel olarak psikolojisi çok düzgün olmayan bir toplumda yaşıyoruz, ortalıkta saatli bomba gibi cinnetin eşiğinde insanlar dolaşıyor. Bu yüzden insanın bu tarz durumlarda soğukkanlılığını koruması, kesinlikle anlık öfkelerle hayatında iz bırakacak kararlar almaması taraftarıyım. Yani o insana orada sen ne öğretebilirsin ki? Tamam, %100 haklısın ve çok sinirlendin, karşıdaki adam yüzünden büyük bir sıkıntıya girecektin ve kıl payı kurtuldun. Peki, karşındaki %100 haksız olmasına rağmen sen agresif bir şekilde yaklaşarak ona orada yanlış olduğunu anlatıp, kendi fikrinin doğru olduğunu kabul ettirebilir misin? Hayır. Çünkü oradaki olay konuşmadan tartışmaya veya kavgaya döndüğü anda gereksiz bir şekilde kişiselleşecek, ve kimin kime ne anlattığının bir önemi olmayacaktır.

Zaten normalde orada doğruyu anlatmak senin yapman gereken bir iş de değil, kuralın farkında olmayan adamın orada trafikte bile olmaması lazım, veya bir-iki defa böyle durumlara yol açtıktan sonra yerinde ve caydırıcı cezalarla doğruyu öğrenmiş, öğretilmiş olması lazım. Bunu da sen ben değil, devlet yapacak. Dünyanın modern ülkelerindeki yol kavgası/tartışması videolarında dikkat edin, birçoğunda sürücü kamerayı işaret ettiği anda ve kayıt aldığını belirttiğinde tartışma sona eriyor, suçlu taraf hızlıca münakaşayı noktalayıp olay mahallini terk etmek istiyor. Neden? Çünkü yanlış yapan kişi kayıt altına alındığında gerçekten ciddi bir cezayla karşılaşacağının, hatta ehliyetine el konup mahkemeye bile çıkabileceğinin farkında. İşte bu ülkenin ihtiyacı olan şey de bu. Kurallarla ilgili bilginin yeterli şekilde verilmesi, öğrenildiğinin sıkı ve zor bir sınav sistemiyle düzenli olarak denetlenmesi, son olarak da yerinde ve gerçekten caydırıcı cezalar.

Ama anlatılan hikayelerden anladığımız ve her gün haberlerde gördüğümüz gibi şu an bunlar bizde yeterli değil, ve bu yüzden bence yapılacak en iyi şey ya yoluna devam etmek, ya da sabır gösterip kendinize hakim olarak karşıdaki insanın neden hatalı olduğunu ona sabırla, anlayacağı şekilde anlatmaktır (mesela yukarıda bir arkadaş ne güzel söylemiş, benim yerimde eşin dostun olsa ne düşünürsün tarzında empati kurmasını sağlayarak). Evet, bunu yaptığınız 10 kişiden 8 tanesi umursamayacak, belki tersleyecek, belki de hiç dinlemeyip yoluna devam edecektir, ama burada önemli olan zaten o diğer 2 kişiyi kazanmak. Çünkü diğer türlü sert yaklaştığınızda o 2 kişiyi de kazanma ihtimali de ortadan kalkacak, hatta büyük ihtimalle o örnek 10 kişiden 10 tanesi de hayatında karşılaşacağı diğer motorculara daha negatif davranacaktır. Belki diyeceksiniz ki "e insan sinirleniyor, ben bunlarla uğraşamam, ben ders anlatmak zorunda mıyım elin aptalına, ağzını kırar geçerim", tamam, ben de size sorayım, değer mi? Bu adamlar sayıyla değil ki döve döve bitsin? Nereye kadar? Neden onun seviyesine inesin? Ayrıca bu agresif yola girildiğinde ve alışkanlık haline getirildiğinde maalesef su testisi çoğunlukla su yolunda kırılıyor. Kısacası, anlatmak istediğim şu, toplumumuz zaten bu tip adamlarla dolu ve özellikle garip bir şekilde cehaletin haklı çıkarıldığı ve bu tarz hareketlerin övüldüğü son dönemde toplum kavga/dövüş açısından resmen yangın yeri. Bu ateşi söndürmek istiyorsak da odun atarak bir yere varamayız.
    dmRhn, hkn34 ve berkcigdem bunu beğendiler.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    2 hafta önce sabah işe giderken tem de tüm şeritler çok ağır akıyor bende emniyet şeridinden gidiyorum, arkadan polis arabası geldi yanıma geçti önüme kırdı durdurdu, sen neden buradan gidiyorsun dedi, bende sen normal şeritte benim emniyetimi sağlayabiliyor musun dedim, her şeyi düzelttin sıra bana mı geldi dedim, ayrıca sende emniyet şeridinde gidiyorsun böyle mi örnek oluyorsun vatandaşa sen bu ülkenin vitrinisin dedim, tabi cevap verebilecek kültüre, vizyona ve zekaya sahip olamadığı için plakamın fotoğrafını çekip küfür edip binip arabasına devan etti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)