Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

''Motosikletler Sağ taraftan gider''

Motovento
    REKLAM ALANI
    hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor tepesindeyken cebimde her zaman muşta taşırım ben. birazda büyük aldım ki eldiven arasından geçebilsin. bugüne kadar lazım olmadı ama olursa kullanırım. babamın bana nasihatidir. oğlum senin anan ağlayacağına onun anası ağlasın demişti.
    celık at yıne ben sana yıne muhalefet olucam ama sen mustayı takıp adama yumruk atana kadar adam senı sılahla vurabılır bunu goze alabılırmısın...
    jakabo_ist bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bu kadar rahatsa , bana artıstlık yapıyor sıkıstırıuor , hasssstır lan dıyor sonra kacıorsa , kusura bakma ben adamın .... anladın sen . Dağ bası degıl eskısehırın başı

sen kafanı önüne eğ gez , ehlıyetımı alacak varsa da alsın[COLOR="Silver"]
    Hacım çoooook güzel yapmışsın maganda diyenlere bakma mesajını gördüm içimin yağları eridi resmen eline koluna kösele ayakkabına sağlık.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
    mterayes26 bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    celık at yıne ben sana yıne muhalefet olucam ama sen mustayı takıp adama yumruk atana kadar adam senı sılahla vurabılır bunu goze alabılırmısın...
    motordan iniyorsan, her şeyi göze almışsın demektir. iki kere motordan, bir kere bisikletten indim. ne diyorsun lan diye başlayıp küfürle biten cümleyi kurduğun zaman hemen geri vites yapıyorlar. kararlı görünürsen tabanları yağlıyorlar. şu hatayı yapmamak lazım. geçen taksicinin birisi ile takıştım, durağa giriyormuş kadıköy iskelede. işte orada insem sağlam sopa yerdim mesela diğer taksicilerden. inmedim, kalayı bastım devam ettim. zaten yaşlı laz uşağının tekiydi, o kadar yaşlı adama elde kaldırılmaz. akıllı olmakta lazım

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım çoooook güzel yapmışsın maganda diyenlere bakma mesajını gördüm içimin yağları eridi resmen eline koluna kösele ayakkabına sağlık.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
    Hacım engelli yeğenim var , gece yarısı hastaneye kaldırdılar sara krizi geldi . Gece 3 yollar bomboş zorla ecza deposu açtırdım düşün . Sinyal korna sellektör gidiyorum , benim yolumu hastaneden çevirip 25 km daha oyalıyorsa gerısını sen düşün

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

motordan iniyorsan, her şeyi göze almışsın demektir. iki kere motordan, bir kere bisikletten indim. ne diyorsun lan diye başlayıp küfürle biten cümleyi kurduğun zaman hemen geri vites yapıyorlar. kararlı görünürsen tabanları yağlıyorlar. şu hatayı yapmamak lazım. geçen taksicinin birisi ile takıştım, durağa giriyormuş kadıköy iskelede. işte orada insem sağlam sopa yerdim mesela diğer taksicilerden. inmedim, kalayı bastım devam ettim. zaten yaşlı laz uşağının tekiydi, o kadar yaşlı adama elde kaldırılmaz. akıllı olmakta lazım
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O zaman sokağa da çıkma ,gelsin dövsün sövsün hatta tükürsün ya silahı bıcagı varsa de özür dile .

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Alıntı nikelenjelo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikte çok maganda var ama bazılarınında ondan aşağı kalır yanı yok. sen bir gün adamın aynasını kırarsın, oda sana çarpar kafan gözün kırılır. kendini 2 ayna 1 far kadar değer veriyorsan ayrı.

cahillik cahillik ile kapanmaz arkadaşlar.

O bana çarpamaz kardeşşş , g.tüme güvenmesem saldırmam . Ayrıca ben herkese durduk yere bulaşmam hakedene .
    Onun sporu evde en çok 3 tür . Benim sporum günde 4 saat ring ve cafestir . Benim yüzüm alışık enaz 500 kg lık yumruklara ama onların genelde yüz kemikleri çok zayıf oluyor . ;)
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o trafikte sövüp saydığımız, camını çerçevesini indirdiğimiz adamlardan farkımız yok aslında. hepimiz türküz ve bu kafayla "muasır medeniyet" seviyesine asla ulaşamayacağız.
    ukiran35, nikelenjelo, computeus ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    bence saglıklı dusunmek lazım herzaman ıcın. olmadık ıncır cekırdegını doldurmayacak cok basıt mevzulardan cınayete varan olaylar oluyor tamam hepımız klasık turk erkegıız sınırlendıgımız zaman gozumuz kararıyor ve konu ne olursa olsun ne kadar basıt bır mevzu dahı olsa oracıkta sıkmak ıstıyoruz gırtlagı ıste orda sabırlı olucaz yapmıyacagız. yanlıs bır hareket bızı katıl edebılır hem dunyamızı hemde ahıretımızı karartmıyalım ...
    ukiran35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o trafikte sövüp saydığımız, camını çerçevesini indirdiğimiz adamlardan farkımız yok aslında. hepimiz türküz ve bu kafayla "muasır medeniyet" seviyesine asla ulaşamayacağız.
    Bende sana şunu anlatmaya çalışıyorum , karşı taraf neden rahatsız , neden uslu durmuyor . Sıkıştırınca eline ne geçiyor yoksa motosiklet kullanmaya yüreği yemiyorda kıskanıyor mu ?

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Kavga ederek çözülmüyor maalesef bu konular.
    Hangi şeridi kullanmak en doğrusu? Aslında tecrübeliler bunu anlatmışlar çok yerde.

Ancak siz bence o yolun 2.ila 3.şeridi arasında seyredin.

Sağ seritte cok sey gelir başınıza benden söylemesi ve her üstünüze kıranla da kavga etmeyin, çünkü bitmez bunlar.

Ülkemizdeki trafik kurallarına uyma bilinci malum!

En başta biz motosikletçiler ne kadar uyuyoruz kurallara?
    dental_land, jakabo_ist ve tuna_tour bunu beğendiler.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Bendeki 125 cc lik max hızı 120 olan bir motor kumköyden çıktım Antalya ya gidiyorum hızım 100 yada 105 2 şeritli yolda sağ şeritteyim yol hızı normalde 70 kmh sınırlaması var. Pikap kamyonet geldi aynadan bakıyorum dibimde değdiiii değecekkkk devam ediyorum tabi sellektör tacizi 200 300 mt sonra korna 100 mt elimle solla git dedim ki sol şerit boş inat etti ya yanıma geldi emniyetten gitsene lan ne yolu kapatıyosun dedi lan yvşk dedim bende hızım 50 değil 40 değil şerit benimde hakkım işin varsa bas git soldan bende vergi veriyorum ruhsat taşıyorum dedim bi sag sol yaptı emniyete girmem için ama girmedim solladı bastı gitti haaa oda 150 mt önümde benmle aynı hızda serik e kadar devam etti.

BATIYOR ŞERİTTE GİDEN MOTOSİKLET BATIYOR BİYERLERİNE.

Eğer benim de altımda bastınmı kaçacak 500 600 1000 lik makine olsa yeminle çok ayna kırmıştım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motosiklet sesi duyduğumda ilğimi çekiyor ya sağa ya sola kaçıyorum trafikte rahat geçsinn hem gitsin beklemesin hemde bazı pırasalar var illa gecicem diye ayna sürten dengesini kaybeden

Ne kaybediyorum. Yooo Mantık ben bekliyosamoda beklesin mantığı.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sana şunu anlatmaya çalışıyorum , karşı taraf neden rahatsız , neden uslu durmuyor . Sıkıştırınca eline ne geçiyor yoksa motosiklet kullanmaya yüreği yemiyorda kıskanıyor mu ?
    medeniyetsiz olduğumuz için (bunu çok içtenlik ve inanarak söylüyorum) o adam da motosiklete sadece "göstermesi gerektiği kadar" saygı göstermesini bilmiyor. biz de öğretmek için adamın camını çerçevesini indiriyoruz. sana kızdığım kadar kendime de kızıyorum. ben asla öyle bir şey yapmam ama yapmak içimden geçtiği için kendime kızıyorum. türklük o camı indirmeyi gerektirir.

arada içimizde gen'i dna'sı bozuklar çıkabiliyor, onlarda devrim yapıyor. http://www.musikidergisi.net/?p=1802

değişmemizi beklemiyorum, kendimden biliyorum, keşke daha medeni yaratılsaymışız ırk olarak. adamın (Atatürk) düşündüğü, yakaladığı detaya bakar mısın? ağlıycaam

şimdi tüm medeniyetimizle saldırın Atatürk'e geni bozuk dedi diye
    mterayes26, Cuhara ve tuna_tour bunu beğendiler.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çoğu şoför (!) saygısız arkadaşlar, size tavsiyem kavga edip başınızı ağrıtmaktansa motosiklet kamerası ile kayıt edin sonra ihbar edin.

bana da bir otomobil sürücüsü söyledi " sol şeritten gidiyorlar bende arabanın ucuyla taciz ediyorum sağ şeride geçsin diye " ben şok oldum, ya ufacık bir dokunsan o adam dengesini kaybedip düşse, ölse... eee o da gitmesin sol şeritten dedi bana. Buyrun ne derseiniz
    jakabo_ist bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Nacizane tavsiyem, trafikte kimseyle takışmamaya çalışın, hele ki hareket halindeyseniz hiiç girmeyin o işlere, siz iki tekerin üzerindesiniz bir anlık sinir pahalıya mal olabilir, bana ayının biri denk geldi, arabayı hareket halinde üzerime kırdı, kaçmaya çalışırken düştüm. Arabanın altında kalmaktan kıl payı kurtuldum.
    Bir anlık sinirin, sert çıkışın geri dönülmez sonuçları olabilir. Siz insan olun karşınızdaki ayıya uymayın.
    Vitus bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğu şoför (!) saygısız arkadaşlar, size tavsiyem kavga edip başınızı ağrıtmaktansa motosiklet kamerası ile kayıt edin sonra ihbar edin.

bana da bir otomobil sürücüsü söyledi " sol şeritten gidiyorlar bende arabanın ucuyla taciz ediyorum sağ şeride geçsin diye " ben şok oldum, ya ufacık bir dokunsan o adam dengesini kaybedip düşse, ölse... eee o da gitmesin sol şeritten dedi bana. Buyrun ne derseiniz

Öldürmenin suçu yok çok beklersin .

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD

motosiklet sağdan gitmek

HER MOTORCUNUN İZLEMESİ GEREKEN EĞİTİM SUNUSU
    mehmetenis, Adventure58 ve Cuhara bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dün üç şeritli yolun sağ şeridinde durmuş bir araç, ben de sola geçmek için durdum sol şeridin boşalmasını bekliyorum. geri vitese taktı üstüme üstüme geliyor hafif burnumu sola çıkarttım çarpacak neredeyse. bagaj kapağına BAAAM bi vurdum irkildi. sürücü camının oraya geldim. nabuyon lan itoğlu it dedim. pişkin pişkin çekilsene o zaman diyo. bende bi anda "senin yakın akrabalarınla muhattap olurup hayat kadını çocuğu" diye saydırdım arabanın tavanına da vurdum. tam kemeri söktü şimdi yaşlı başlı adam bi tane vursam olmicak şeyler gelcek başıma. 3 5 mt ilerde bekledim sonra bastım gittim. hatta kameram kayıt altındaydı yuh ne sinirlenmişim dedim kendi kendime. çok böyle pişkinler. bigün başıma bişey gelicek şöyle bi başlık açıcam diye korkuyorum:

trafikte yediğim dayak
    veya
    karakola düştüm arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Öldürmenin suçu yok çok beklersin .
    trafik kazasında öldürmenin suçu var hatta yatarı var dostum. taksirli cinayet diye geçiyor. suçsuz olsan bile var. ama ben öldükten, kaza yaptıktan, sakatlandıktan, motorum zarar gördükten sonra bi değeri yok.
    jakabo_ist bunu beğendi.

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün üç şeritli yolun sağ şeridinde durmuş bir araç, ben de sola geçmek için durdum sol şeridin boşalmasını bekliyorum. geri vitese taktı üstüme üstüme geliyor hafif burnumu sola çıkarttım çarpacak neredeyse. bagaj kapağına BAAAM bi vurdum irkildi. sürücü camının oraya geldim. nabuyon lan itoğlu it dedim. pişkin pişkin çekilsene o zaman diyo. bende bi anda "senin yakın akrabalarınla muhattap olurup hayat kadını çocuğu" diye saydırdım arabanın tavanına da vurdum. tam kemeri söktü şimdi yaşlı başlı adam bi tane vursam olmicak şeyler gelcek başıma. 3 5 mt ilerde bekledim sonra bastım gittim. hatta kameram kayıt altındaydı yuh ne sinirlenmişim dedim kendi kendime. çok böyle pişkinler. bigün başıma bişey gelicek şöyle bi başlık açıcam diye korkuyorum:

trafikte yediğim dayak
    veya

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

trafik kazasında öldürmenin suçu var hatta yatarı var dostum. taksirli cinayet diye geçiyor. suçsuz olsan bile var. ama ben öldükten, kaza yaptıktan, sakatlandıktan, motorum zarar gördükten sonra bi değeri yok.
    videoyu paylaşır mısın

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster

trafikte yediğim dayak
    veya

Benım çok sevdıgım kardesım 5 kişiyi dövdü , arkasından satır vurarak öldürdüler . TAHRİK dendi

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190

hiç bir şey olmazdı emin ol :D bundan bir süre önce maks 1 yıl falan önce bu arada. bağdat caddesinde bir motorcu taksiciyle kavga etmeye başlıyo 2 motor 2 taksici oluyor kavga bi anda sonra 3 motorcu 2 taksiyi bir dövüyolar anlatamam gözümün önünde oldu bu :D bu arada kenarda bekleyen 3 tane motorcu daha var hani olurda bı taksıcı daha gelirse falan diye :D :D:D şok olmuştum ama komedi filmi gibiydi öle böle dövmedi motorcular insan insana bunu yapmaz :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.dailymotion.com/video/x1z...ation?start=37

HER MOTORCUNUN İZLEMESİ GEREKEN EĞİTİM SUNUSU

bu video çok doğru. altın elbiselinin bi videosu var denk gelmiştim ordada aynen şunu diyordu. şeridin ortasından gidin ki arkanızdan gelen hayvanoğlu hayvana bu şerit benim bu şeritte ben gidiyorum sen solumdan geç git diyin diyordu :D aslında en güzel anlatım şekli bu galiba :D

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şeridin ortasından gitmek gerekiyor sollama yapacağı zaman arabaymışım gibi sollaması gerek ama yanımden vızır vızır geçmeleri dibime sokulmaları beni oldukca rahatsız ediyor emniyet çizgisi ile orta devamlı çizginin arasında bi yerde giderim çizgiye bile bakmaya gerek yok o an için neresi kendime daha uygunsa ordan giderim arkadan babalar geliyor yol ver gitsin onlar 4 teker kapladıkları alan geniş
    ukiran35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç bir şey olmazdı emin ol :D bundan bir süre önce maks 1 yıl falan önce bu arada. bağdat caddesinde bir motorcu taksiciyle kavga etmeye başlıyo 2 motor 2 taksici oluyor kavga bi anda sonra 3 motorcu 2 taksiyi bir dövüyolar anlatamam gözümün önünde oldu bu :D bu arada kenarda bekleyen 3 tane motorcu daha var hani olurda bı taksıcı daha gelirse falan diye :D :D:D şok olmuştum ama komedi filmi gibiydi öle böle dövmedi motorcular insan insana bunu yapmaz :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

bu video çok doğru. altın elbiselinin bi videosu var denk gelmiştim ordada aynen şunu diyordu. şeridin ortasından gidin ki arkanızdan gelen hayvanoğlu hayvana bu şerit benim bu şeritte ben gidiyorum sen solumdan geç git diyin diyordu :D aslında en güzel anlatım şekli bu galiba :D

Gece 3 de işten cıktım gecen yıl , çok sevdiğim bır abim taksıcılerle tartısıyormus ben konusuyor sandım adam 43 yasında sakiiiin sabırlı bir insan . Taksiciler süzme p.ç burda , biri geldi arkadan sarılıp yere yatırdı bir tekmelıyorlar , koyun millette mal gibi izliyor . Ömrümde ilk defa şortla motora bınmıstım , bacak pergel gibi kalkıyor doğal olarak . Enseye tekmeyı vurunca bırı yattı kaldı , öbür piç telsize sarıldı . Bir asıldım telsız kablo falan gıttı , koz bize gctı yermısın yemezmısın . O izleyen götler bu sefer ayırmaya geldi . lan adam dayak yerken izliordun şerefsiz birde dönüverdim onlara , polisler geldi . Biri baygın , biri kan ıcınde arka arkaya tam burnunun üstüne zincir yumruk yaptım . Abımızın karısı çerkes kadını genç dinamik duruyor ama yaş 40 , ne oldu hatalı u dönüşü yaptı tartıstık benı yere yatırıp karımı taciz ettiler , o anda yoldan geçen arkadaş mudahele etti . Bakmayın kadınların agladıgına , kadın taciz etti diye iftira atsın b.ku yedın .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)