Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çin Malı Skuterin İyisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150KT
    Sevgili dostlar. Köyde kullanmak üzere 150cc skuter almayı düşünüyorum.Didimden alacağım için motoru burada Mondial,Motoran,Hero ve Kral motor var. 2.el motor almak içinde tecrübe ve birikime sahip değilim. Mondialler 3.000 den başlıyor Motoran ve Kral motor 2650-2750 civarında bulunduğum bölgede Hero motoru sormadım ama oda 4000 civarındadır. Bütçem Motoran ve Kral motora yeter kask ve montla 3000 e tamamlanır. Ancak size danışmak istedim. Sizce kendimi biraz daha zorlayıp mondiale mi yönlenmeliyim yoksa Motoranın Mondialden farkı yokmudur.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    salcano astro bak..

Motosikleti
    Mondial 150KT
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salcano astro bak..
    Sakaryalıların geneli komiktir hocam. Senin şehir: Sakarya yazıyor bi hata var sanırım.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    çinli scoterların cogu dökülür, bence cup motor bakmalısın,hem ekonomik hemde bence scoterdan uzun ömürlü olur

fiyatlarıda pahalı değildir
    polo34, Yurdukoru ve Zeronix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 150KT
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinli scoterların cogu dökülür, bence cup motor bakmalısın,hem ekonomik hemde bence scoterdan uzun ömürlü olur

fiyatlarıda pahalı değildir
    Tavsiyeniz için teşekkürler Cenk bey. Ancak babam ile ortak kullanacağız vites olayı babama karışık geliyor. Bana kalsa vitesli almayı düşünüyorum ama babam illede skuter diyor.
    Amacım işim ile ev arası 5 km bu yolu götürsün arada bi balık tutmaya gideyim istiyorum. Sonrasında maaşları kenara koyup aldığım motoru verip üzerine para vererek dealim s3 almayı düşünüyorum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı cglrsyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakaryalıların geneli komiktir hocam. Senin şehir: Sakarya yazıyor bi hata var sanırım.
    şaka değil gerçekten sakaryalıyım neşeli de komik de ne dersen de
    ama sukıtır alma bak ben bile şehir içinde cub a biniyorum 1200n
    uzun yollar da ise yaya takılıyorum...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

2004-2006 arası bir honda beat al keyfine bak o zaman hocam

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    merhaba. ya bu çinleri boşver hepsını at çöpe yemın edıyorum evıne 3000 lıralık beyaz eşya al ailene daha faydalı olur. 2005 -2006 - 2007 honda - yamaha bak kafan daha cok rahat eder.
    Yurdukoru bunu beğendi.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çinlilerin sıfırını almak hiç mantıklı değil. İkinci elde çok düşük kilometrelerde uygun fiyata bulursunuz ama çinlilerin ıvırı zıvır mutlaka olur. Mümkün mertebe japon motorlara bakım derim.

Sıfır alacaksanız Haojue ve Hero'ya bakabilirsiniz.

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Kendi motorum diye demiyorum ama bence sym fiddle sizi üzmeyecek :D Bende yeni aldım henuz 1000 km de sym fiddle facebook grubuna bakarsanız 30.000 den daha fazla bu motoru kullananlar var hiç bir sıkıntısıda yok.

Mesela örnek bi ilan http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87882026/detay
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Sana 2750 tl ppv , today 50 kadrosuna spacy 110 taktım onu vereyım . Pazarlık edılır köyde duman attırırsın

Motosikleti
    Mondial 150KT
    Arkadaşlar cevaplar için sağolun. Mantıklı olan skuter değil sanırım. Artık Kubanın XCG 150 modelinde karar kıldım sayılır. 2.el piyasasına arabalara hakim olmama rağmen girmedim motosiklette hiç girmem. 2 yıl garantili motorlar zaten. 2 sene boyunca beni götürsün yeter. O süre içerisinde zaten birikim yapılır japona geçiş yapılır. Kubanın viteslileri hakkında sıkıntılı yorumlar görmedim. Varmı XCG kullanan arkadaşlarımız?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı serkanabbas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi motorum diye demiyorum ama bence sym fiddle sizi üzmeyecek :D Bende yeni aldım henuz 1000 km de sym fiddle facebook grubuna bakarsanız 30.000 den daha fazla bu motoru kullananlar var hiç bir sıkıntısıda yok.

Mesela örnek bi ilan http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87882026/detay

viteslilerde kuba falan ıcın bısı dıyemem hıc bır bılgım yok ama sym mantıklı bı tercıh olabılır dandik o mondiallere bincegıne sym fiddle cok daha ıyı onlardan.

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Ne olursa olsun Çin malı ürünlere girmeyin derim, astarı yüzünden pahalıya gelir, çabuk dökülür canınız sıkılır. 2. el temiz bir Japon malı motordan şaşmayın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)