Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Uzun zamandır araştırıyorum artık karar vermeliyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hero'nun modellerine de göz atın. (Honda ortaklığı)

Hero Glamour,

Hero Thriller,

Ayrıca Haojue'ye de: (suzuki ortaklığı)

Haojue DA135s (çift balansörü var neredeyse titreşimi yok, birçok parçası japon)

Haojue HJ150

DA135 ve HJ150'nin kataloglarını şuradan indirebilirsiniz, kataloglar son derece detaylı ve özenle hazırlanmış:
    http://www.sendspace.com/filegroup/CzjcKtw%2BQAOUg0pWr%2FZ25g

Hangisini alırsanız alın, düşündüğünüz modellerin hepsini gidin görün mümkünse deneyin, aklınızda soru işareti kalmasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Pek bilgim yok ama üzerine 1000-1500 tl daha koyabilirseniz bence ikinci el zor olsada temiz bir cbr 250 sanırım isteklerinizi karşılar gibi?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    şimdi benım anlamadıgım şey şu herkes neden yuksek cc ıle başlamak ıstıyor. bu bence yanlış birşey çünkü yüksek cc dedıgınız anda yuksek beygir yuksek tork guclu bır hızlanma ve sürat işin iiçine giriyor. siz futbol maçı yapmadan önce ısınmadan mı maça başlıyorsunuz ? hayır önce bi iki koşuyosunuz ısınıyosunuz ondan sonra maça başlıyorsunuz. aynı şey motor ıcınde geçerli . al o zaman bi 500-600 luk alet aç gazı bak bakım ne oluyor üzerinden o anda atar o alet sizi. gir bi viraja yanlısıkla aç gazı bak nasıl kapaklanıyorsun yere... yıllardır eğitim eğitim dıye söylenıyor boşu boşuna söylenmiyor bunlar. bilinçsizce kullanan cok ınsan öldü bu motor yuzunden sizlerde bunlardan olmayın aileleriniz arkadaslarınız ağlamasın arkanızdan... şimdi tekrardan yazıcam arkadsım sana. yazdıgın bu motorlar içerisinde seni kalitesi ile üzmicek bir marka seçmen lazım. çünkü gider dandik birşey alırsın motordan soğursun. sana yukarıdada yazdım ben ktm duke 690r kullanıyorum sanada bu yuzden ktm 125 i tavsıye edıyorum sebebi ise ktm sorun cıkartmaz üzmez seni... tek sıkıntısı parçası ve servisi diğerlerinden biraz pahalıdır.ama taş gibi motordur sorun cıkartmaz. bence tipi bu yazdıgın makınaların arasındada en yakısıklısıdır. benım eski 200 üm için apaçinin biri ışıklarda abi bu 600 lük mü cok guzel dedi yok 1000 lik demiştim :D :D herneyse gel gelelim 120 lerle gitmene emin ol 1 saat o hızda gitmek fiziken seni yorucak cunku hem motoru tutuyorsun yolda hemde rüzgara karşı bi güç uyguluyorsun. maxscooetrda alabılırsın ama ben o konuya pek hakim değilim valla ossura ossura otobanda rahat rahat gıdersın :D aralarından benım tercıhım yıne ktm olucaktır... kısacası parana bı tık kıy kaliteli motor al sonra motordan soğuma... honda ve yamahada cok ıyıdır bu arada yanlıs anlasılmasın.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)