Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Full koruma eldiven

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HD VS KTM
    Ss surucusuyum fakat piyasadaki cogu eldiven tatmin etmiyor. Cogu bi bezin ustune parmaklara ve kemik ustlerine sert plastik konulmus sekilde.
    Sizden bilekten, deri ve full korumali eldiven onerisi istiyorum. Knox diye bir marka tavsiye ettiler. Var mi boyle aradigim kriterlere uygun kullananlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Knox motomax'de bulabilirsin ama suan sadece handroid modeli var.Ben de knox recon kullanıyorum. Yedek olsun diye eldiven aradım bir süre hiçbiri knox kalite ve güvencesini vermedi. Birkaç kere düşük süratlerde de olsa düşmüşlüğüm var. Markayı şiddetle öneririm. Adamlara mail atmıştım cevap da verdiler. Yeni bir modeli piyasada ama Turkiye'ye gelir mi bilemiyorum. Knox Biomech modeli de çok başarılı görünüyor.En büyük özellikleri avuç içlerinin kanguru derisi olması. Ayrıca yanılmıyorsam kendilerine patentli boa lacing sistemini kullanıyorlar. Bilek koruması falan inanılmaz iyi hissettiriyor. Gözün kapalı paranı bağlayabilirsin ;)

Knox zero2 kullaniyorum kislikta. Biraz pahali ama mukemmel bisey. Yazlik icon de held air n dry almayi dusunuyorum. Denedim acayip super bisey.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Yazlık knox handroid kışlık knox zero 2 kullanıyorum. Arkadaşların yorumlarını sonuna kadar hak ediyor. Fiyatıda bir Dainese, Alpinestars ile karşılaştırıldığında uygun bile denilebilir.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ixs rx7 kullanıyorum memnunum

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    kışlık olarak dane kullanıyorum .modelide tam olarak bu DANE SUNDBY GORE-TEX X-TRAFIT ELDİVEN. 400 den 300 tl ye ınmış fıyatı suan. ben cok kalın eldıven sevmem kışlık eldıvenımde dığer kışlıklara göre daha ınce yapılıdır. ellerimle hıssetmem gerekyor acıkcası o şekilde rahat edıyorum . knox markası koruma aparatlarında gayet ıyı bı markadır. yazlık eldıvenımde revit. motomaxde dacon var ben ordan aldım ayrıca orada cok cesıt eldıven var bı bakmanı tavsıye ederım.
    linkide aşağıda.

http://www.motomaxonlineshop.com/dane-sundby-gore-tex-x-trafit-eldiven-pmu1460

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:18 ----------

dacon yazmısım yazının sonunda başka bıseye bakarken kafam oraya gıttı dane olucak o.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)