Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbul 500evler şahinmotorsiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Benim anlamadığım bu adamlar niye hapse atılmıyor?

Makul şüphe diyerek ortada hiçbir kanıt yokken insanlar hapse atılabiliyor ama öte yandan burada bariz bir şekilde dolandırıcılık yapan çeteye dokunulmuyor.

Yapılması gereken şey çok basit. Şİkayet edilen firmaya savcı eşliğinde bir tane feyk sipariş verip siparişin teslim edilip edilmediği kontrol edilecek. Ürün müşteriye gönderilmiyorsa para gönderilen hesaba bloke koyulup hesap sahibi tutuklanacak. Çok mu zor bunu yapmak. 1 tane savcı ve 1 tane polis memuru Türkiye'deki bütün internet dolandırıcılığını bitirmeye yeter.
    Olcay Avşar, Mengu16 ve serif abi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Şahin motoru bana mesaj atmış ;)

YERUÇAĞI bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım bu adamlar niye hapse atılmıyor?

Makul şüphe diyerek ortada hiçbir kanıt yokken insanlar hapse atılabiliyor ama öte yandan burada bariz bir şekilde dolandırıcılık yapan çeteye dokunulmuyor.

Yapılması gereken şey çok basit. Şİkayet edilen firmaya savcı eşliğinde bir tane feyk sipariş verip siparişin teslim edilip edilmediği kontrol edilecek. Ürün müşteriye gönderilmiyorsa para gönderilen hesaba bloke koyulup hesap sahibi tutuklanacak. Çok mu zor bunu yapmak. 1 tane savcı ve 1 tane polis memuru Türkiye'deki bütün internet dolandırıcılığını bitirmeye yeter.
    ben doktor olsam
    başa gelince doktorların dertlerine karşı daha bir hassas olurum.
    bu da öyle birşey.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    http://www.sahinmoto.com/iletisim-formu

Yukarıda verdiğim iletişim formu devre dışı bırakılmış. Yani durum vahim. Deşifre oldukça yeni siteler açmışlar. Açtıkları yeni siteler için yeni telefon numaraları satın almaya üşenmişler. Fakat o kadar da aptal değiller. Bu yeni sitede firma sahibi adı vermemişler.
    http://www.sahinmotorsiklet.com/inde...mation/contact
    Aynı isimde bir de Denizli'de firma var.
    http://sahinmotor.com.tr/?sayfa=icerikYazi&id=1
    Fakat onların günahını almayayım. Aralarında ne gibi bir irtibat var bilmiyorum.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Sitenin logosuna,çözünürlüğüne,tasarımına,kalitesine bir bakın.Ben aradığım parçayı bu sitede bulsam e-ödeme ile almam.Ararım,kapıda ödeme isterim.Bu gibi birçok site var.Ne güncel stok bilgisi giriyorlar ne ürün ekleyip çıkartıyorlar.Eminim bu gibi sitelerden online ödeme yaptığınızda adamların haberi bile olmuyordur.Artık çok kurumsal olmadığı sürece böyle sitelerden alışveriş yapma devri geçti.Artık işletmeler bilinirlik açısından N11,sahibinden gibi sitelere dükkan açıyor.Ben motorum için çoğu parçayı n11 de aratıp bulup satın alıyorum.Şöyle bir baktığımda neredeyse her motorun parçası da var.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Şahin ismi oldu mu almayacaksın
    Geçmiş olsun kardeş aynı şekilde şahin adı olan yerden alışveriş yaptım mağduriyetimin giderilmesi için çok uğraştım
    Darkfriairs bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Yukarlarda dursun konu,işe yarar
    YAMAHA

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitenin logosuna,çözünürlüğüne,tasarımına,kalitesine bir bakın.Ben aradığım parçayı bu sitede bulsam e-ödeme ile almam.Ararım,kapıda ödeme isterim.Bu gibi birçok site var.Ne güncel stok bilgisi giriyorlar ne ürün ekleyip çıkartıyorlar.Eminim bu gibi sitelerden online ödeme yaptığınızda adamların haberi bile olmuyordur.Artık çok kurumsal olmadığı sürece böyle sitelerden alışveriş yapma devri geçti.Artık işletmeler bilinirlik açısından N11,sahibinden gibi sitelere dükkan açıyor.Ben motorum için çoğu parçayı n11 de aratıp bulup satın alıyorum.Şöyle bir baktığımda neredeyse her motorun parçası da var.
    N11'de eksik veya hatalı ürün için iade yok. İade şartlarına bakabilirsiniz http://www.n11.com/genel/urun-iadesi-2082300 sadece hasarlı teslimata iade var. Bu linkte yazanlara göre hıyar da çıkabilir paketten
    Darkfriairs bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Magaza puani ve yorumu gibi bir olay var n11 de.Daha once alisveris yapmis insanlar puan verip yorum birakabiliyor hatta aldigi urunun gorselini yukleyebiliyor baskasinin gormesi icin.Ben bu sekilde kafama yatan magazalardan n11 den 100 den fazla alisveris yapmisimdir ne hiyar cikti ne baska urun,tek bir hata yok
    Salurbey ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Magaza puani ve yorumu gibi bir olay var n11 de.Daha once alisveris yapmis insanlar puan verip yorum birakabiliyor hatta aldigi urunun gorselini yukleyebiliyor baskasinin gormesi icin.Ben bu sekilde kafama yatan magazalardan n11 den 100 den fazla alisveris yapmisimdir ne hiyar cikti ne baska urun,tek bir hata yok
    Gittigidiyor'da olumsuz yorumlar haksız bişey yoksa bile silinebiliyor. Ürün gönderilmeyip iadeye düşse bile normalde yorum hakkınız var ama benimkini bikaç gün sonra sildiler. N11 nasıldır bilmiyorum ama.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    GG sitesinde olumsuz yorum ve değerlendirmelerin silindiğini sanmam. Yoksa GG güvenilir olmaktan çıkar.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Şahin moto FETÖ cüdür diyin, anında işinizi yapsınlar.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahin moto FETÖ cüdür diyin, anında işinizi yapsınlar.
    Çözüm bulundu konu kilit.
    jimi_hendrix ve YasinC bunu beğendiler.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N11'de eksik veya hatalı ürün için iade yok. İade şartlarına bakabilirsiniz http://www.n11.com/genel/urun-iadesi-2082300 sadece hasarlı teslimata iade var. Bu linkte yazanlara göre hıyar da çıkabilir paketten
    var aynen böyle yazıyor,kopyalıyorum,,mavi ile işaretledim

•"Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür.
    •Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz.
    •Hasar tespit belgesini düzenletmezseniz üründeki sorunun mağaza veya kargo kaynaklı olduğunu ispatlamanız mümkün değildir. Bu nedenle mutlaka tutanak tutturmalısınız.
    •Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık olması durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmeniz gerekir.
    •Tutanak tutturarak ürünü teslim almadan görevliye kapıda iade edebilirsiniz. Ürününüz eksik, arızalı, kusurlu, hasarlı veya belirtilenden farklı ise) iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz.
    •İade sürecini başlatabilmek için üyeyseniz; Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanında yer alan İade Et butonuna basarak talepte bulunabilirsiniz. Misafir kullanıcıysanız alışverişten sonra size gönderilen e-postalardaki Sipariş Detayı linkinden iade talep edebilirsiniz.

Motosikleti
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var aynen böyle yazıyor,kopyalıyorum,,mavi ile işaretledim

•"Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür.
    •Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz.
    •Hasar tespit belgesini düzenletmezseniz üründeki sorunun mağaza veya kargo kaynaklı olduğunu ispatlamanız mümkün değildir. Bu nedenle mutlaka tutanak tutturmalısınız.
    •Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık olması durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmeniz gerekir.
    •Tutanak tutturarak ürünü teslim almadan görevliye kapıda iade edebilirsiniz. Ürününüz eksik, arızalı, kusurlu, hasarlı veya belirtilenden farklı ise) iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz.
    •İade sürecini başlatabilmek için üyeyseniz; Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanında yer alan İade Et butonuna basarak talepte bulunabilirsiniz. Misafir kullanıcıysanız alışverişten sonra size gönderilen e-postalardaki Sipariş Detayı linkinden iade talep edebilirsiniz.
    Teslim almadan eksik veya farklı olduğunu nasıl anlayacağız ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Burda bana paketi açarken falan videoya çek demesi lazım. Açıklamalar satıcıya fazla güvendiklerini gösteriyor.

http://urun.n11.com/lastik/130-60-13...stik-P26987925
    Mesela yorumlarda 2 kere farklı marka lastik gönderildiği yazılmış ama iade falan göremedim ben

Motosikleti
    CBR125r
    Merhaba arkadaşlar.Bu karakter yoksunu vatandaş beni de dolandırdı sanırım.Ürünün 585TL olan ödemesini yaptık kredi kartıyla ürünü göndermedi. Savcılığa vermek üzere dilekçeyi hazırladım ama parça zamanında gelmedikten sonra dilekçe yazsam ne olacak motor yatıyor.Dava sonuçlanması falan 1 yılı geçer.Parçayıda başka yerden alamıyoruz.İş aldık başımıza.Şeytan diyor al uçak biletini git mekanını bas:

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Adamların mağdurları dernek kuracak yakında bari toplanıp gidin mekanlarına.
    Görüleceği üzere bu ülkede malesef sadece düzgün iş yapmak zor.

Motosikleti
    CBR125r
    Uçak bileti aldım yarın yanlarındayım. Allahın izniyle

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    üşenmeden her platformda bu şereften yoksunları deşifre edin..bugün benim haberim oldu. +1

Motosikleti
    nc750x
    Yalnız 3 sayfalık bu konuda adamların sitesine çok sayıda aktif link ve pasif url vererek Google' da yükselmesi için adamların büyük paralarla yapamayacağı işide yapmış olduğunuzu biliyor musunuz?

Bir motosiklet mağazası, gerçek motosiklet kullanıcıları tarafından ve en büyük motosiklet forumlarından birinden doğal yollarla onlarca link alıyor.

Bunun SEO (Kısaca Google da sıralama yükseltme) adına ne kadar önemli olduğunu söylemek isterim.

Özetle aslında burada siteyi kötülerken onlara öyle bir hizmet ediyorsunuz ki ekmeğine yağ sürüyorsunuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)