Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İtalyan diye Kaktırılmaya Çalışılan Çinli DERBI ETX 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial ve benzeri diğer çöp markalardan kaliteli ise fiyatı da olması gerektiği gibi olursa gayet düşünülebilir, yakışıklı bir makine bence
    Honda reklam yapmasını bilmiyor vallahi. Bu resim resmen cbf'in konforunun tanımıdır Vallahi bayıldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İşin gücün muhalefet...
    Sanki derbi alacaktın , son anda meyd in çayna okudun vazgeçtin...
    Forumdaşlarını uyarmayı görev edindin....

Olm ne boşboğaz adamsın...
    Sanki amerikayı keşfeden müslüman senmişsin gibi...
    Gülmekten yazamıyom....
    C.Kaan ve hakanuygun bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Kimsenin kaktırmaya çalıştığı yok, beğenmiyorsan almazsın, çamur atmanın alemi yok. Hiçbir yerde "made in italy" diye reklam görmedim ben.

Derbi getiriyor motorları ne diye satsın?? "METE-HAN ETX150" diye satsın mı ? Ayrıca Derbi İtalyan değil, İspanyol....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana sahibinden deki ilanın linkini yollarmısın hangi çok bilmiş şahış yazmış bunu. bir iki mesaj atayım o çok bilmiş kişiliğe. insanları kandırmaya utanmuyor...

http://wwww.sahibinden.com/ilan/vasi...83679436/detay

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin'de üretim yapılmasında sıkıntı yok. çok kaliteli üreticiler mevcut. örnek haojue. suzuki inazuma'yı ve suzuki'nin bir iki scooter'ını yapıyor herifler. tabiki suzuki bunları başı boş bırakmamıştır. üretim sürekli suzuki tarafından kontrol altındadır. ha şu var, italyan'lar biraz müşkülpesenttir. alın üretin, biz arada sırada gelir bakarız diyebilirler mi acaba? gerçi her ne olursa olsun mondial ve kanuni'nin sattığı çöplerden en iyi ihtimalle üç gömlek üstündür bu motor. bence fiyatı cazip ise alınır ve binilir.

Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda reklam yapmasını bilmiyor vallahi. Bu resim resmen cbf'in konforunun tanımıdır Vallahi bayıldım

evet Honda biraz zeki olsa artık dijitale geçer..

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin gücün muhalefet...
    Sanki derbi alacaktın , son anda meyd in çayna okudun vazgeçtin...
    Forumdaşlarını uyarmayı görev edindin....

Olm ne boşboğaz adamsın...
    Sanki amerikayı keşfeden müslüman senmişsin gibi...
    Gülmekten yazamıyom....
    lan olm bak linke bayi İtalyan diyor ...alcağımdan değil ama motorcuysan araştırıcan bilicen piyasayı...

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimsenin kaktırmaya çalıştığı yok, beğenmiyorsan almazsın, çamur atmanın alemi yok. Hiçbir yerde "made in italy" diye reklam görmedim ben.

Derbi getiriyor motorları ne diye satsın?? "METE-HAN ETX150" diye satsın mı ? Ayrıca Derbi İtalyan değil, İspanyol....

şu linki gördükten sonra konu açtım ama kötü mü ettim diyosun..Derbinin İspanyol olduğunu sence bilmiyormuyum...

İTALYAN PİAGGİO NUN YENİ ÜRÜNÜ HUZURLARINIZDA...

DERBİ ETX 150-MADE İN İTALY

Resmi Bayi müşterisini böyle yönlendirir mi sence...

(Angaralı üyelerin ellerine bıraksan beni diri diri gömer valla nasıl bir kinse artık )

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    nedir bu sitedeki yüksek tansiyon anlayamıyorum bunu, istanbul trafiği gibi silah verseler millet birbirini tarayacak
    mete_han bunu beğendi.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Derbi zaten italyan değil, ispanyol markasıdır esasında fakat piaggio gruba bağlıdır, çinde üretildiğine şaşırmadım çünkü Vespaların bile jantlarında Made in China yazar. Ben size daha komik birşey söyleyeyim; BMW 650 GT diye alınan maxiscooterın da motorunu KYMCO firması üretir, KYMCO'da kötü bir marka değil tabi fakat BMW'ye yakışmıyor.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    ama Kymco sağlamlığıyla kalitesiyle haklı bir üne sahip değil mi sence...

ama yinede bir BMW alsaydım kırma olmasını istemezdim o ayrı...

Aynen dediğiniz gibi, Bavyeralı motor alıp içini açtığında uzakdoğu çıkıyor. Hiç keyif alamadığım ve haz etmediğim markadır zaten. SRV 850 alırım hiç değilse %99,5 italyan malı olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Hazır yazmışken kavga çıkartayım biraz, BMWciler hatta endurobmw kullananlar; Yeni D. Multistrada geldiğinde motosikletlerinizden tiksineceksiniz :D Ayrıca Triumph enduro varken, bmw'ye mi binilir Allah aşkına sende...
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7963209/detay/

Şu makinalara 40-50 bin verenlere akıl fikir ihsan eylesin... soğudum hemen BMW den
    anılbel bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Herif basmış parayı almış. Buna 50 verene kadar 60 a ktm 1190 adventure alirim be. Peh.
    mete_han bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ganga bu motor seni çekmez başka modellere yönel bence ...
    mete_han bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    metehan emmi gene bombayı cekip atmış ortaya kimin elinde patlayacak
    kimler kavga edecek kimler banlanacak merakla bekliyoruz
    mete_han bunu beğendi.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dediğiniz gibi, Bavyeralı motor alıp içini açtığında uzakdoğu çıkıyor. Hiç keyif alamadığım ve haz etmediğim markadır zaten. SRV 850 alırım hiç değilse %99,5 italyan malı olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Hazır yazmışken kavga çıkartayım biraz, BMWciler hatta endurobmw kullananlar; Yeni D. Multistrada geldiğinde motosikletlerinizden tiksineceksiniz :D Ayrıca Triumph enduro varken, bmw'ye mi binilir Allah aşkına sende...
    mondial yeni zongşen rx3 müdür nedir evrak çantalı endurosunu getirsinde şu saydığın rezil markalar bitane enduro satabiliyomu bak sen
    mete_han ve glock bunu beğendiler.
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Motosikleti
    Demir At
    bizi bitirdin be mete abi
    mete_han bunu beğendi.

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Derbi STX and Derbi ETX are two variants of a 150 cc bike launched in Pakistan by HKF Engineering's 'Ravi' Brand in collaboration with Piaggio of italy. STX represents street fighter style and ETX represents off road enduro style. The bike was launched in second half of 2014. It may be noted that in 2009 Ravi motors had launched a 125cc bike branded as Ravi Piaggio Storm 125 in association with Piaggio. The two variants of the Derbi 150 are made and assembled in italy for Ravi Motors of Pakistan. This is the first bike in Pakistan that incorporates Euro 3 technology. An interesting thing to be noted here is that as of now the latest models of Toyota and Honda cars in pakistan still comply with Euro II emission standards.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

ingilizce varsa anlarsin. yoksa anlama ztn . bizde hyundai i20 yi fln turk mali die satalimm ))
    mete_han bunu beğendi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alayına Mondial uleyyyyynnnn
    mete_han ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ulassal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derbi STX and Derbi ETX are two variants of a 150 cc bike launched in Pakistan by HKF Engineering's 'Ravi' Brand in collaboration with Piaggio of italy. STX represents street fighter style and ETX represents off road enduro style. The bike was launched in second half of 2014. It may be noted that in 2009 Ravi motors had launched a 125cc bike branded as Ravi Piaggio Storm 125 in association with Piaggio. The two variants of the Derbi 150 are made and assembled in italy for Ravi Motors of Pakistan. This is the first bike in Pakistan that incorporates Euro 3 technology. An interesting thing to be noted here is that as of now the latest models of Toyota and Honda cars in pakistan still comply with Euro II emission standards.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

ingilizce varsa anlarsin. yoksa anlama ztn . bizde hyundai i20 yi fln turk mali die satalimm ))
    bi çevireydin bizede eyiydi...
    Tsubasa bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Hiç çevirmesin boşver, durum kötü... Boş yere üzme kendini, olan olmuş artık.
    Ha bu arada şöyle birşey de var, İtalyan ekonomisi kötüye gidiyor olmalı ki adamlar sanayiyi devrediyor. Ducati'yi satmışlardı zaten, MV Agusta ise AMG ile ortaklık imzaladı ardından fabrikayı yine sel bastı... Fiat Grubu da satılıyor. Durum çok kötü çok üzülüyorum yani Piaggio'nun da bu tür anlaşmalar yapması çok normal, İtalyan çok güzel işler çıkartıyor fakat 3 kağıt işinide bırakmıyor.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi çevireydin bizede eyiydi...
    metehan emmi binemez demiş. metehan emmiyi kaldırmaz demiş. cok fena giydirmiş abi
    cbf onun neyine yetmiyo demiş. benden köfte ekmek yesin cbften artan parayla demiş.
    mete_han bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç çevirmesin boşver, durum kötü... Boş yere üzme kendini, olan olmuş artık.
    Ha bu arada şöyle birşey de var, İtalyan ekonomisi kötüye gidiyor olmalı ki adamlar sanayiyi devrediyor. Ducati'yi satmışlardı zaten, MV Agusta ise AMG ile ortaklık imzaladı ardından fabrikayı yine sel bastı... Fiat Grubu da satılıyor. Durum çok kötü çok üzülüyorum yani Piaggio'nun da bu tür anlaşmalar yapması çok normal, İtalyan çok güzel işler çıkartıyor fakat 3 kağıt işinide bırakmıyor.
    artık Sanayide birleşmeler satın almalar normal karşılanıyor...ama işte Çinli firmalar işin içine girdimi nedense mide bulanıyor...

Tusabasa Allahın zopası yok 17 Aralık da görecem seni ben
    glock bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)