Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil Yardım..Akü-Xenon

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda
    merhaba arkadaslar yarin motoruma xenon taktircam.motorda alarmda mevcut,merak.ettigim akü hem alarm hem xenon kaldirabilir mi?2 gün calismazsa akü bitmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R - 2011
    Dostum ben motoru aldığım zaman benden önceki adam xenon taktırmıştı. 5-6 ay kullandım herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama yaklaşık iki hafta önce motor E5'de sol şeritte ilerlerken elektrik kesti. Göztepe köprüsünün altında sol emniyet şeridinde mahsur kaldım. Meğersem sigorta yanmış xenon yüzünden. Halojen fara geri döndüm, sonrasında da gördüm ki xenon mercek olmadan normal fara göre çok daha az aydınlatıyormuş. Benim sana tavsiyem xenon yerine kaliteli bir ampul taktırman. Philips ya da Osram'ın ampullerine bakabilirsin.
    telike ve ENGİN REİS bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda
    yorumun icin cok tesekkur ederim.xenon denemek istiyorum acikcasi bi taktiracam bakalim insallah yolda koymaz beni

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Xenon yerine Led ampulleri araştırmalısınız bence. Ben henüz kullanmadım fakat söylenene göre hem daha az elektrik sarfiyatı var, buda akünüzün daha dayanıklı olması demek hemde xenon gibi bir aydınlatma yapısına sahip.

Motosikleti
    Honda
    daha once beyaz ampul filan kullanmistim memnundum ama xenonda.denemek istedim taktitdim suan icin iyi,mercekli olmadigi icin kisa cok buyuk aydinlatma olmasada uzun far ile yolu tamamen kapliyor.kisada gayet iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)