Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150cc için Egzoz önerisi alabilir miyim ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Anton 150
    Merhaba arkadaşlar benim yarı enduro 150cc motorum var fakat orjinal egzozundan pek memnun değilim. Tavsiye marka ve model olarak sesi tok ve performansı iyi olabilecek egzoz önerir misiniz.?
    Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    Egzozdan önce lastiklerini değiştir dostum.En azından o dişli lastiklerden kurtulmalısın virajlarda yan yatması muhtemel.Egzoz içinde öyle gidip akropovic yada tiger gibi markaları hiç düşünme 150 cc tek silindirde hiçbir ses farkı olmuyor.Motor ustalarının tavsiye ettikleri bir egzozcuya gidip motoruna uygun 100-200 liraya bir ses egzozu taktırabilirsin, bende öyle yaptım tok ve gür bir ses çıkıyor.

Motosikleti
    Anton 150
    Alıntı 35Türk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozdan önce lastiklerini değiştir dostum.En azından o dişli lastiklerden kurtulmalısın virajlarda yan yatması muhtemel.Egzoz içinde öyle gidip akropovic yada tiger gibi markaları hiç düşünme 150 cc tek silindirde hiçbir ses farkı olmuyor.Motor ustalarının tavsiye ettikleri bir egzozcuya gidip motoruna uygun 100-200 liraya bir ses egzozu taktırabilirsin, bende öyle yaptım tok ve gür bir ses çıkıyor.
    Yorumun için gerçekten teşekkürler. peki bilgi sahibi isen lastik önerebilirmisin motorun resmini attım bakıp yorumlarsan.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    O motosiklete egzoz takmamanı şiddetle tavsiye ederim.

Motosikleti
    Anton 150
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motosiklete egzoz takmamanı şiddetle tavsiye ederim.
    nedeni nedir acaba

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Öncelikle Pek hoş bir ses bekleme ama illaki egzoz istiyorum diyorsan Orjinal Takıntın varsa Tiger Alabilirsin Yada Avcrom Egzoz Diye Facebooktan girip izmir/tirede bir el yapımı egzoz yapan güvenilir bir abim var ona yaptırabilirsin kesinlikle piyasadaki açık egzozlara kafa tutan egzoz ve tasarımları mevcut cbr 125 ime yaptırdım akrep modelinden sesi tek silindirde çıkabilcek en tok ses diyebilirim (en fazla degil ).

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Sahibindene gir 130 200 tl arasi motosiklet egzozlarini seç sıfır olarak çeşit çeşit egzoz çıkar karşına sen beğen seç al gitsin

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    mondial zone 150nin enduro versiyonu gibi geldi bu motor bana karşılaştırma şansın oldumu hiç?

Egzozu bilmem ama motosiklet bu cc de yakışıklıymış.
    erencandurmu bunu beğendi.

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Shark Egzoz lar çok sağlam bence Cbf 150 de takılı arkadaşımda patlamalara filan fena , sağlam

35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    Lastik konusu senin bütçene göre değişir eğer çok veremem diyorsan sana uygun ebatlarda ANLAS MB34 İRC lastiklerden almanı tavsiye ederim kullanan tanıdıklar var ve o modeli lastiği çok övüyorlar, hem ucuzdur hemde yol tutuşu standart lastiklere göre çok çok daha iyidir.Yok ben kafadan bir çift lastiğe 750-1000 lira arası verebilirim diyorsan çeşitli sitelerden motoruna uygun ebatlarda michelin yada pirelli alabilirsin onlar ircden daha kaliteli ama daha pahalı oluyor.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    twobrothers fena knk

Motosikleti
    Anton 150
    Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial zone 150nin enduro versiyonu gibi geldi bu motor bana karşılaştırma şansın oldumu hiç?
    iş arkadaşımda z one 150 var mondial beraber gidip geliyoruz çoğu zaman düz yolda beni ezebiliyor ama 3. vites rampa çıkarken mondialin devri çok yüksek ve kasıntı yaparak çıkıyor bende ise tam tersi düz yola göre rampaları rahat çıkıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Alıntı AHZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozu bilmem ama motosiklet bu cc de yakışıklıymış.
    teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    twobrothers fena knk
    Two Brothers dediğin egzozu baya araştırdım sesini felan dinledim fakat 150cc için fazla gelir gibime geldi

hiç bir egzoz orjinal egzozundan daha fazlasını vermez azını verebilir, ses olarak alıcaksın alcaksan, 100-200 tl lik birşeyler bakabilirsin şu üçgen isimsiz egzoslar var iyidir onlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)