Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kornam çalışmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Merhaba arkadaşlar,
    Cbr 250r 2012 motosikletimin kornası bazen çalışıp bazen çalışmıyor. Bazen ise çok kısık bi korna sesi çıkartıyor ama çok kısık. Sizce degistirmem lazımmı yoksa başka bişey yapabilirmiyim?
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Bende de aynı durum oldu geçen yağmurda korna su aldı, gittim 15TL ye araba kornası taktım on numara oldu sizde öyle yapın normal kornanıza göre bir hayli sesin fazla olduğunu göreceksiniz, Tabi sesin yüksek çıkması trafikte fark edilmenizi önemli ölçüde artırıyor.
    motorcu adam ve telike bunu beğendiler.

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı durum oldu geçen yağmurda korna su aldı, gittim 15TL ye araba kornası taktım on numara oldu sizde öyle yapın normal kornanıza göre bir hayli sesin fazla olduğunu göreceksiniz, Tabi sesin yüksek çıkması trafikte fark edilmenizi önemli ölçüde artırıyor.
    Nerde taktirdiniz siz kornayı?

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    1.korna tuşunu kontrol ediyorlar,herhangibi bir temessızlık söz konusumu diye
    2.tazikli suyla yıkamadan kaynaklanıyor düzelse bile kısa zamanda gene aynısını yapıyor korna ucuz yenisini alın orginali pahalı gerekte yok yalnız şu sıkıntı doğacaktır ,motorunuzun kornanın takılı olduğu yere büyük korna takılınca kornanın en kucuk baska yere sürtmesi sesin kalitesi düşürücektir.

önerim kendi orginal korna ayağını sakın atmayın diğer aldığınız kornanın ayagınıda birbirine monte edip istediğiniz yere büküp şekil verebilirsiniz aksi halde ince olan ayağa direk bağlarsanız sarsıntıyla zamanla kırılacaktır.birde o ayak kısmında lastik vardır o da vibrasyonu en aza indirmek için takılmaktadır satın alacağınız ürünlerde çıkmaz büyük olasılıkla
    motorcu adam bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı motorcu adam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde taktirdiniz siz kornayı?
    Herhangi bir araba aksesuarları satan yerden kornayı aldım, herhangi bir motorcuya taktırdım, öyle aman aman bir şey değil.Ki ücret bile almadı çocuklar

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Büyük ihtimalle farlar açtıktan belli bir süre sonra korna hiç çalışmıyordur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler