Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 600f için en uygun egzost

Katılımcı sayısı
21. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • devil

8 38.10%
  • yoshimura

10 47.62%
  • karbon olsun

0 0%
  • hiçbiri ben kendim yazacam

3 14.29%

600f için En uygun Egzost ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Arkadaşlar selam,
    max180 km/h dan sıkıldım ve motoru büyütmeye karar verdim. ve kararım 2005 veya üstü 600f almak oldu fakat sahibinden e bakıyorum da, bu motorda en iyi sesi hangi egzost ile alabilirim ikinci el alacağım için bu egzost üzerinde olan bi makine almam benim icin daha uygun olacaktır.

en iyi sesin açılımı : motogp deki motorların seslerine benzeyen bir ses, kalın değil ince fakat hızlandıkca artan bir ses bilmem anlatabildim mi

yardımlarınız icin şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Erdem,

Türkiye'de CBR 600F'i bu eskiden bu zamana bu kadar popüler yapan en büyük unsur,Devil Egzozdur.Kawasaki ZX 9,Suzuki SRAD 750 Honda 900RR'da bile Devil'de dahil olmak üzere tüm egzozlar bu kadar ses alamazken,Devil CBR 600F'te inanılması güç oldukça tok bir ses verir.Hemen hemen tüm yerli sanayi'de boru-büküp içine elyaf koyan egzozcular bile Devil'i taklit etmeye çalışmaktadırlar.Eski motorcular'da gayet iyi bilirki Honda ile en uyumlu-en performanslı ve en güzel sesi veren egzoz Devil'dir.

Yeni ve bilinçsiz motorcular sana akrapovic ya da yoshimura'yı önerecekler fakat Akrapovic egzoz motorunun top speed'ini 4-5 km düşürmektedir sana 3 tane şahit gösterebilirim inanmazsan.
    Moto43 ve Cronos bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Erdem,

Türkiye'de CBR 600F'i bu eskiden bu zamana bu kadar popüler yapan en büyük unsur,Devil Egzozdur.Kawasaki ZX 9,Suzuki SRAD 750 Honda 900RR'da bile Devil'de dahil olmak üzere tüm egzozlar bu kadar ses alamazken,Devil CBR 600F'te inanılması güç oldukça tok bir ses verir.Hemen hemen tüm yerli sanayi'de boru-büküp içine elyaf koyan egzozcular bile Devil'i taklit etmeye çalışmaktadırlar.Eski motorcular'da gayet iyi bilirki Honda ile en uyumlu-en performanslı ve en güzel sesi veren egzoz Devil'dir.

Yeni ve bilinçsiz motorcular sana akrapovic ya da yoshimura'yı önerecekler fakat Akrapovic egzoz motorunun top speed'ini 4-5 km düşürmektedir sana 3 tane şahit gösterebilirim inanmazsan.
    Aselam kardeişm sağol yardımın icinde
    egzostlar hakkında pek bilgim yok ve sorcağım soru saçma olabilir
    karbon olması veya celik olması bişey fark eder mi?

teşekkürler...

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    bana kalırsa arow .......................
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ben orjinaline yakın olması bakımından aliminyum tercih ettim.
    Bu iş zevk, renk, para meselesidir taktırdığın zaman en güzeli kendininki olur merak etme.

ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzozlar 3'e ayrılır;

Aliminyum
    Karbon
    Titanyum

(he birde demirden yapıolar sanayide ayrı )

Aliminyum fiyat olarak en uygunudur,paslanmaz ve parlar,görüntü olarak çok şıktır,gri ve açık renk motora yakışır fakat ağırdır ve standart egzoz gibi ısınır.

Karbon ise koyu renk motorlarda daha çok yakışır,karon kaplama olduğu için sıcaklığı dışarıya vermez dolayısıyla arkana aldığın kızların baldırlarını yakmaz,yad egzoza basanların ayakkabılarını eritmez,hafiftir.

Titanyum ise en hafifidir,geç ısınır çabuk soğur dolayısıyla en performanslısıdır.Geç ısındığı için en çok sesi Titanyum verir.Ne kadar soğuk o kadar çok performans o kadar çok ses.
    Moto43 bunu beğendi.

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Ben 600F modeline en çok yoshi trioval egzosu yakıştırıyorum...

Benim 600F'im olsa trioval takardım... Bu motorla yarışmayacağına göre performan için egzos takılmamalı bence... Ses açısından bilemem ama görüntü açısından trioval süper duruyor... kendi fikrim...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

emis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım benden sana bir tavsiye;
    daha önce ki cbr600 f inde devil olan arkadaşım ondan gayet memnundu tabii ben de. ses açısından diyorsan ortalığı birbirine katıyordu... şimdi ki de devil değil sanırım ama ondan aşağı kalır yanı yok. üstelik motoru da satmayı düşünüyor. sahibinden de bir bak istersen ilan numarası 4244333
    Moto43 bunu beğendi.
    RÜZGAR GÜLÜMSEMEMİ ALMADI YÜZÜMDEN...

baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    emis reklam kokuyor bu hareketler

Alıntı baggio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emis reklam kokuyor bu hareketler
    ne alakası var? niye kıskandın? sadece tavsiye

LegendHE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar youtube girin hepsine teker teker bakın kararını siz verin . Yoshimura derdimde ben devilde baya iyiymiş two brotherda olabilr.

Tan_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW s 1000rr
    REMUS Revolution tavsiye ederim ben kullanıyorum harika Avusturya malı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı emis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım benden sana bir tavsiye;
    daha önce ki cbr600 f inde devil olan arkadaşım ondan gayet memnundu tabii ben de. ses açısından diyorsan ortalığı birbirine katıyordu... şimdi ki de devil değil sanırım ama ondan aşağı kalır yanı yok. üstelik motoru da satmayı düşünüyor. sahibinden de bir bak istersen ilan numarası 4244333
    tavsiyen için teşekkürler...
    güzel motor fiyatı biraz yüksek gibi (2004e göre) kazası devriği var mıdır? pazarlık payı varmıdır bilgin var mı?

Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiyen için teşekkürler...
    güzel motor fiyatı biraz yüksek gibi (2004e göre) kazası devriği var mıdır? pazarlık payı varmıdır bilgin var mı?
    bana kalırsa biraz sıkıştırırsan pazarlık edersiniz benim bildiğim kadarıyla kazası yok... bu seneki fuardan çıkartmalar yapıştırdım üstüne ama altında yamukluk yoktu al sana telefon numarası daha ben bile görüşmedim. 0544 680 76 70 eee bu artık iyice reklam gibi koktu hakikatten

vatandaşın adı Burhan... cbr600f burhan

baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    emis yakında senden reklam parası alırlar dikkat et birde burahana söyle motoru satmadan karaburun yapalım yarın akşamdan

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Erdem,

eski bi konu amma farketmez hala geçerli ------bu bilgiyi aldığım iyi oldu şu an bi tane bakıyorum hatta gittim gördüm kısa devil egzos amma çok güzel sesi vardı muayene problem olcak gibi amma orjinal egzos bulmam lazım bi yerlerden
    ...

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    bende bilmiyodum iyi oldu ya le

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)