Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 200 SS Antalya'da Tanıtıldı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem Ata'nın facebook hesabından yaptığı açıklama;
    Yalnız bundq bi yanlışlik var boxer su qn 3050 tl seneye 2736 lira mi olucak
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj'la Yamaha ne zaman aynı kefeye konuldu???...
    Bajajla yamaha ayni kefeye koyan yok.matematiginiz varsa gerekli denklemi yazip anlarsiniz.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader demiyeyim düyorum ama 125 cc motora 10.000 tl para vermişsin , burda gelmiş bu fiyat pahalı diyorsun.
    bence de pahalı ,
    ama eğer sen buna pahalı diyorsan , senin motorunun da ederinin 2 katı fiyatına satıldığını kabul etmelisin.

Dostum, farklı şeylerden bahsediyoruz. Bak 200 cc'lik benzer motor bloku kullanan çıplak motorsikletin (200NS) fiyatı 7350 TL, 200SS için öngörülen fiyat 10.000 TL. Hesaplarsan %36 gibi bir farklılık var arada. Kastettiğim şey, Pulsar serisi bu kadar iyi bir çıkış yapmışken, bu tarz grenajlı/SS türünde iyi bir alternatif olması için, arada böylesine bir uçurum olmaması. Olmasın ki, daha çok motorsiklet, daha çok Pulsar satılsın ve piyasada rekabet olsun. Öncelikle söylediğim şeyi iyi anlatmış olayım.

Benim motorumla ilgili söylediğin şeye ise farklı bir sebepten katılmıyorum, ederinin iki katı olması kısmına hiç girmiyorum bile, fakat farklı ülkelerin farklı klasmandaki ürünlerinden bahsediyoruz. MT 125 ile aynı motor bloğunu kullanan YZF R-125 ile arasında 250 TL fark var, %2 gibi bir şeye tekabül ediyor bu, benim altını çizmek istediğim şey buydu. Yoksa isteyen istediği ürünü alsın ve piyasada iyi alternatifler olsun.
    tubejh, MD.Murat, smiles ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

birader demiyeyim düyorum ama 125 cc motora 10.000 tl para vermişsin , burda gelmiş bu fiyat pahalı diyorsun.
    bence de pahalı ,
    ama eğer sen buna pahalı diyorsan , senin motorunun da ederinin 2 katı fiyatına satıldığını kabul etmelisin.
    Arkadaşım japon makine ile hintli makineyi nasıl kıyaslıyosun ki kendini kanıtlamadı bile henüz
    dyavol-77 ve serkani bunu beğendiler.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Net Beğenmedim hala listemde 200NS var benim.

motora tekrar devam etmeden önce şu yamaha r25inde fiyatını bi okusalarda değer mi değmez mi anlayacağız.
    agrasiwe bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    yok
    Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, farklı şeylerden bahsediyoruz. Bak 200 cc'lik benzer motor bloku kullanan çıplak motorsikletin (200NS) fiyatı 7350 TL, 200SS için öngörülen fiyat 10.000 TL. Hesaplarsan %36 gibi bir farklılık var arada. Kastettiğim şey, Pulsar serisi bu kadar iyi bir çıkış yapmışken, bu tarz grenajlı/SS türünde iyi bir alternatif olması için, arada böylesine bir uçurum olmaması. Olmasın ki, daha çok motorsiklet, daha çok Pulsar satılsın ve piyasada rekabet olsun. Öncelikle söylediğim şeyi iyi anlatmış olayım.

Benim motorumla ilgili söylediğin şeye ise farklı bir sebepten katılmıyorum, ederinin iki katı olması kısmına hiç girmiyorum bile, fakat farklı ülkelerin farklı klasmandaki ürünlerinden bahsediyoruz. MT 125 ile aynı motor bloğunu kullanan YZF R-125 ile arasında 250 TL fark var, %2 gibi bir şeye tekabül ediyor bu, benim altını çizmek istediğim şey buydu. Yoksa isteyen istediği ürünü alsın ve piyasada iyi alternatifler olsun.
    Dostum haklisin da bak simdi 200ns 8000 tl olacak kasim ayinda.bu da %20 fark demek.

Kusura bakma biraz fevri ciktim mesajimda.
    ama pulasara pahali diyen birini gorunce anlayamiyorum. Bunun ayarinda elle tutulur en dusuk motor sym wolf , o da suan 10.000 tl. Seneye ne olacak kim bilir.
    Bu durumda demekki pulsar cok dandik biseymis gibi goruldu uygun fiyatli olunca. Suan bile en uygun fiyatli olmasi dahi yetmedigine gore...

Halbuki durum oyle degil. Bu millete uygun fiyata mal satinca inanamiyor problem bu.
    dockerengin bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Zevkler tartışılmazda 10 bine buna alacağıma ninka 250 alırdım sanırım 2. el .
    cece89 bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım japon makine ile hintli makineyi nasıl kıyaslıyosun ki kendini kanıtlamadı bile henüz
    İkisi de 2 tekerli ?

zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    Sıfır takıntısı olanlar için alternatif olabilir.
    İkinci elcilerin ilgileneceğini pek zannetmem.
    Motosiklet üstünde itlik yapmak çok zevklidir, fakat bu itliğin bütün motosiklet camiasına zarar vereceğini aklınızın köşesinde tutun.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Herkesin kabul etmesi gereken bence şudur ! Pulsar 200ns bu piyasada gayet iyi fiyatta. Yalnız pulsar 200ss abes bir fiyatta girmiş bulunuyor. Eğer ki pulsardan teknik olarak yenilikleri mevcut değil ise. Kaldı ki üstün bir tarafıda gözükmüyor şu an için.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız bundq bi yanlışlik var boxer su qn 3050 tl seneye 2736 lira mi olucak
    Açıklama bu şekilde yapılmış,bilemiyorum yanlış var mıdır yok mudur.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    kalite olsun 2. el olsun yani bizlere gelmez. Hoş SS ci dedeğilim ya 200 ns için diyim ozamn 8 bin onun sıfırına vermektense ınazuma ua veririm 2.eline.
    agrasiwe bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    İkisi de 2 tekerli ?
    Buda kadın

Buda kadın

İkisininde 2 göğüsü var

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence 9999 TL biraz fazla kaçmış. Tabi bunu bu motorun sadece NS200'ün giydirilmişi olduğunu varsayarak söylüyorum. Yok eğer mesela selesi değişmiş ve daha konforlu olmuşsa, oturuş pozisyonu daha rahatsa ve de titreşim daha az hissediliyorsa o zaman iş değişebilir. Bunlar yoksa eğer, fiyatı en fazla NS200'ün 1000 TL üstü olmalı.

Diğer yandan, daha öbür markalar önümüzdeki seneye hangi modelleri getireceklerini kendileri bile bilmiyorken, Bajaj'ın yeni modellerini fiyatlarıyla beraber açıklaması bu işi ve Türkiye pazarını ne kadar ciddiye aldığının göstergesidir. Bu açıdan tebrik ediyorum.
    Maslak ve cbr1907 bunu beğendiler.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hintliyi de küçümsememek gerekir, Bajaj dünya devidir, çinli gibi laf yemiş biraz.

Mantıken, eğer yamaha mt 125 ile yzfr125 arasında 250 300 lira fark koyuyorsa Bajajın 2 bin lira fark koyması hiçbir şekilde savunulamaz. Madem pulsar'ı 8bin yapacasın, 8.5-9bin yap ss olanınıda milletin içine sinsin alırken.
    agrasiwe, Darkin, dyavol-77 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hintliyi de küçümsememek gerekir, Bajaj dünya devidir, çinli gibi laf yemiş biraz.

Mantıken, eğer yamaha mt 125 ile yzfr125 arasında 250 300 lira fark koyuyorsa Bajajın 2 bin lira fark koyması hiçbir şekilde savunulamaz. Madem pulsar'ı 8bin yapacasın, 8.5-9bin yap ss olanınıda milletin içine sinsin alırken.
    Benim düşüncemde bu yönde idi. Açıkçası şaşırdım.
    Darkin ve dyavol-77 bunu beğendiler.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    şimdi burada kimse birbirini kandırmasın,herkes bajaj pulsarın fiyatı ugun diye aldı.ben de dahil.fiyat olarak 10bin liraya aynı motorun 3-4 parçasına plastik eklendi diye o paralar isteniyorsa iş değişir.motoru yakından incelemedik.parça kalitesi nedir ne değildir bilmiyoruz.aldığımız referans pulsar 200ns ise, o plastik kalitesine kimse 10bin lira bayılmaz.haa 200ns nasıl motor diye soruyorsanız,motosiklet aleminin fiyat/performans motorudur 7300lira fiyatıyla.10bin liraya 5-10 kişi alır bunu geri kalanlar gene 200ns'e yüklenir.ben burada bajaj'dan ziyade kuralkanın böyle bir fiyatlandırmada direttiğini düşünüyorum.malum ülke gerçeği,gir pazara tanıt kendini,sevdir,sonra yasla gitsin.ben bajajın bizzat türkiye ile ilgilenmediğini düşünsem,sadece bu işleri kuralkana bıraksa 12'den aşağı istemezler bu motora.hyosung gerçeğinde olduğu gibi.alacak adama hayırlı olsun diyorum.kafama silah dayasalar almam heralde 10bine bunu.
    dyavol-77 ve agrasiwe bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler olay çok basit. girersin hint sitesine 200ns ve 200ss fiyatlari arası farki yüzde olarak hesaplarsin bide burdaki yuzde 20-25 e bakarsin.

Eger bir markayi seveni' guveneni veya ilgi duyani aptal yerine koyuyorsan, cebindeki paradan nasil daha fazla alabilirim diyorsan, o işin sonu yaş ben söyliyim...

Daha bajaj dün bir bugün iki, ön sevişme bitmiş, cicim aylari bittiş, misyonere gecilmiş gibi duruyor.
    mhmtesk, Darkin ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin matematiğiniz yok mu/denklem kuralım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Matematik içerikli denklem için teşekkürler....en iyi açıklama sizden gelmiş....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    yok
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin matematiğiniz yok mu/denklem kuralım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Matematik içerikli denklem için teşekkürler....en iyi açıklama sizden gelmiş....

matematik deyince bu kadar korkmayın.hayatın her alanı matematiktir.
    üstteki kadının bile bir talibi çıkabilir ,
    alattaki kadına ise yüzlerce talip çıkacaktır.
    ikisini kıyaslayabiliriz. alttaki üsttekinden daha değerlidir diyebilriz , ben buna karşı birşey mi söylemişim birdaha bakın bakalım?

bajajın 125 lik motoru 3850 tl.
    mt 125 e iki kat pahalı demişim.
    bu durumda azıcık beyni olan 5000 tl eder demek istediğimi anlamıştır.

şimdi tekrar bak bu hesaba bakalım , ben bajaj yamahayla aynı parayı eder mi demişim ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)