Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaza yaptım. şimdi ne yapmalıyım ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    arkadaşlar yzf r125 sahibiyim. 2 gün önce kaza yaptım. benim motorda ne grenaj kaldı ne gösterge. çok şükür bende bi çizik dahi yok. verilmiş sadakam varmış.. şimdi sizden ricam. bundan sonra ne yapmalıyım. motor pert. servise mi götüreyim. direk o şekilde satayımmı. ne yapayım bilemedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Resimleri yükle bakalım toplanacak gibi mi Geçmiş olsun Kaza nasıl oldu araç temaslı mı kendi başına mı

uguruyaniker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R Repsol 2014
    Gecmis olsun. Ne hissetigini cok iyi anliyorum. Ben de alali 150km olmusken vurdum motorumu. Sende bi se yok ya, bosver.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Geçmiş olsun bir şey olmayınca motora acıyorsun da çok takma.

Geçmiş olsun kardeş =)

Motosikleti
    14 CBR 250R
    sağolun arkadaşlar.. foto atamam çünkü hiç çekmedim. kafa kafaya çarpıştık arabayla.. tamamen benim hatamdı. ayıptır söylemesi ben yolu tek yönlü sanıyordum. allahın işi işte yol düzken karşımdan hiç arac gelmedi. tam viraj dönerken bi baktım karşımda araba bana geliyor. aman tanrım didim her ne kadar direksiyoru sağa kırsamda aracın sol farının oraya çarptım. bi kaç takla dan sonra ayağa kalkıp arkama baktığımda motorun ön tarafı arabanın altında. grenaj falan kalmamış. gösterge falan yok. direksiyon kırık falan işte ne yapayım servise mi vereyim. yoksa satayımmı ? bu haliyle nereye satılır onuda bilmiyorum gerçi :D

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    geçmiş olsun. sende bişey yoksa iyi yine.
    o şekilde nasıl satarsın bilemiyorum kazalı motor çok ucuz da olsa tercih edilecek bişey değil. ya perte çıkartacaksın ya da yapğtırıp bineceksin ama şaseye serviste baktırt muylaka yamuksa ve düzeltilmeyecek hasar varsa uğraşma yaptırsan bile tehlikeli olur.
    Fyz.01 bunu beğendi.

Motosikleti
    14 CBR 250R
    anladım teşekkürler

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Arkadaşım çok geçmiş olsun. Üzüldüm.

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok gecmis olsun guzel kardesim. Bence satmayi dusunme hepsini en ucuz sekilde bul al. kendinede saglam ama gercekten saglam,isten anlayan bir usta bul otur her bos vaktin oldugunda onunla ugras gonlune gore yap bence cunku serviste cok kolay olur ama pahali olur yapilmasi, satsan bes para etmez guzelim motor. En iyisi yap ve bir daha satma guzel guzel bin uzun yillar. Ayrica ebay den falan bak parcalara ingilizcen varsa cok daha ucuza gelir

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Sahibindene ilan ver sat kaza yaptığın motor profilde yazan motorsa hiçte ucuza toplanmaz..He çakma taklitlerden uydururum yeterki yürüsün dersen o

zaman toplanır www.motoliz.com dan hasarlı parçaların fiyatlarını öğren bakarsın işte astarı yüzünü geçiyorsa satarsın

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Geçmiş olsun.

Servise gidip bir fiyat alın, baktınız astar yüzünü geçti makul bir fiyat yazarak sahibinden.com'a koyun ki büyük ihtimalle satılmayacaktır, uğraşmak istemezseniz direk hurdaya verin, ancak inanıyorum'ki illa kullanılacak parçalar vardır motor vs. gibi motoru trafikten çekip parça parça satmanız en mantıklıcası olacaktır

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    geçmiş olsun allahtan size birşey olmamış dünde ben kaza yaptım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)