Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Debriaj ı sert bıraktığımda ses geliyor..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Apache Tvs Rtr 150
    Arkadaşlar 2014 model tvs apache aldım daha 3 gün oldu ve debriaj a basıyorum gaz veriyorum ve debriaj ı sert bir şekilde bıraktığımda cırrtt diye bir sürtünme sesi geliyor neden olabilir acaba??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kur4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Hayırlı olsun bu konu hakkında bilgim yok Servise götürmelisin motoru. Bende yeni bir motor aldım benim sorunum ise Ön Fren diskinden seyir halindeyken gelen ses

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    debriyaja basıp neden gaz veriyorsun..hangi viteslerde hangi hızlarda oluyor..
    1.2. viteste düşük hızda yapıyorsan zincirde gevşekse çat diye zincir şaseye vurabilir..

Alıntı Kur4y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun bu konu hakkında bilgim yok Servise götürmelisin motoru. Bende yeni bir motor aldım benim sorunum ise Ön Fren diskinden seyir halindeyken gelen ses
    yeni derken sıfırmı..balatan kalitesiz veya yeni ise ses yapabilir..balatayı söküp ince bi zımpara atıp takarsan düzelir.

Kur4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yeni derken sıfırmı..balatan kalitesiz veya yeni ise ses yapabilir..balatayı söküp ince bi zımpara atıp takarsan düzelir.
    Evet sıfır motor servis 3-4 gün kullan yeni oldugu için normaldir dedi . eğer düzelmezse servis nasıl bir yol izleyebilir ?
    '' Geleceğini Geçmişinden Çalmayanlar Tamamlar ''

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    debriyajı olması gerektiği gibi kavramayı özenle yaptıktan sonra bırakınca da aynı sesi çıkarıyor mu? sert bırakmaktan kastın gerçekten elinden pat diye bırakmaksa zaten debriyajı balatalarını yakında dağıtırsın

ben dağıttım oradan biliyorum.

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı BuRaKKK333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2014 model tvs apache aldım daha 3 gün oldu ve debriaj a basıyorum gaz veriyorum ve debriaj ı sert bir şekilde bıraktığımda cırrtt diye bir sürtünme sesi geliyor neden olabilir acaba??
    bak cevabı kendin vermişşin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)