Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ankara Belediyesinin Hendek savaşı

Motovento
    REKLAM ALANI
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    belediyenin suçu yok diyen hele bi beri gelsin. belediyeden habersiz kazı mı olur?

habersiz olursa belediye zabıtası ne halt yemeye var? sokakları kazılırken ne yapıyorlar.

imkanı yok habersiz hat döşeyemezsin. haber dediğim de sadece haber. o sokak kapatılmamış uyarı levhası konmamış kimin umurunda? belediye bunları kontrol etmeli ama işte havaya konuşuyoruz biz.
    loop bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    loop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belediyeler kendine ait kazılarda bulunabilecekleri gibi başka kuruluş ve kurumların kazılarına onay veririler ve denetlerler. Yani örnekte olduğu gibi bir özel kuruluş izin alarak kazı yaparsa bu kazının güvenlik önlemleri alınarak yapılmasını ve kazı sonrası alanın eski haline getirilmesinin denetimi belediyelerdedir.
    Bunun sebebi, vatandaş olarak tek bir kurumdan hesap sormamı, hakkımı aramamı sağlamak. Bilmemne telekominikasyon şirketinin peşinden koşmak zorunda değilim. O işi bir zahmet belediye yapacak, ben de belediyeden hesap soracağım bu hendek ne güzel kardeşim diye.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    o birşey değilde bunlar neden yoldan geçiriyor kabloyu, ağır araçların sürekli geçmesi sonucu hasar oluşmayacak mı ?
    apisto bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Burası türkiye ne denir.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o birşey değilde bunlar neden yoldan geçiriyor kabloyu, ağır araçların sürekli geçmesi sonucu hasar oluşmayacak mı ?
    e tamam işte, sonra o iş birilerine ihale edilecek ,senin benim vergim tekrar birilerinin cebine girecek sistem bu titan titana

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    İstanbul'da Çobançeşme-Sefaköy E-5 yan yoldada aynı dert var. 2 ayı geçti öylece duruyor. 10 gün önce 60-70 km hızla içine girdim çok berbat bir durum ne düşüyosun nede içinden çıkabiliyosun.
    mehmetenis bunu beğendi.

PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Dün tamda bir çukur yüzünden düşüyordum.Anıttepe'den Kızılay'a dönen alt gecitten çıktığım anda karşıma bir çukur geldi.Tam çukurdan kaçtım birde baktım ki cukurun bir parcasi olan orta büyüklükte son anda farkedebildiğim ama kaçamadığım taş.Ön tekerimle mecbur üstünden geçtim motor yalpaladı ve sola yatma egilimi gosterdi.Ayağımı yere koymasam motorumla beraber asfaltta yakın temasa gececektim.Insan soruyor bir hayat bu kadar mı ucuz? Hic mi kontrol etmezsiniz yolları?
    mehmetenis bunu beğendi.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerine tek bir tekerin tamamen oturacağı kadar geniş bir çukur değil birde alçak yapmışlar yola göre ağırlık binmez.

tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Ben melih'e bir şey demiyorum. bir paket makarna 2 torba kömür için onurunu ve şerefini satanları asla affetmiyorum.
    smiles bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı tragedie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben melih'e bir şey demiyorum. bir paket makarna 2 torba kömür için onurunu ve şerefini satanları asla affetmiyorum.
    2 seçim öncesi falandı sanırım. Yaşadığım belde 5000 kadar bir nüfusu var. Burada muşlu bir bakkal var(dı) ailecek inşaatçılık falan yapıyorlar, aşiret gibi bir şeyler. Seçim öncesi baktım kapılarında bir kamyon var kömür indiriyor. Ama baya indiriyor öyle 3-5 torba değil. Hayırdır dedim bu kömür ne iş, dedi seçim var ya gönderdiler. Dedim senin ihtiyacın mı var araba ev falan hepinizde, Allah daha çok versin de anlamadığım sana niye gönderiyorlar. Bu köyde 150 oyum var benim sıkıysa göndermesinler dedi
    tragedie ve smiles bunu beğendiler.

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Manyak !!! kime denir sizce !?

tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 seçim öncesi falandı sanırım. Yaşadığım belde 5000 kadar bir nüfusu var. Burada muşlu bir bakkal var(dı) ailecek inşaatçılık falan yapıyorlar, aşiret gibi bir şeyler. Seçim öncesi baktım kapılarında bir kamyon var kömür indiriyor. Ama baya indiriyor öyle 3-5 torba değil. Hayırdır dedim bu kömür ne iş, dedi seçim var ya gönderdiler. Dedim senin ihtiyacın mı var araba ev falan hepinizde, Allah daha çok versin de anlamadığım sana niye gönderiyorlar. Bu köyde 150 oyum var benim sıkıysa göndermesinler dedi

doğrudur inanırım. doğalgazlı evlere kömür yıktıklarını gördü bu gözler

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    hocam basınç sadece üsten olmaz ki yandan da olur, hani o kablo asfalta göre daha yumuşak malzeme, buda asfaltın oraya hareket etmesine ve kabloda hasara yol açmasına sebep olur.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Daha geçen sene meclise birkaç yüz metre mesafede kaldırım çöktü ve bir vatandaşımız öldü, ses seda yok. Ama yılmamak lazım, tepki göstermek lazım. Yoksa bir bakmışsın burada Melih'i savunuyorsun
    loop bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)