Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 600F masraf konusunda yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikler Merhaba Foruma Yeni Kaydoldum İstanbul'da Yaşıyorum Yaşım 18

Soruma Gelicek Olursak;

1-2 Yıldır arkadaslarımın scooter motorlarıyla geziyorum fakat artık güzel sağlam bi motor almak istiyorum ve düşüncem CBR 600F

Peki Bu Motoru Alırsam Bana Oluşacak Olan Aylık Ve Yıllık Masrafı Nekadar olur,Km'de kaç kurus yakıyor,Siyah Renk İstiyorum ama eğer farklı bir renk alırsam komple boyatmanın fiyatı ne kadardır?Motordan Sürmek Dışında En Ufak Bi Bilgim Yok Bakımlar Nerde Yapılır Onu Bile Bilmem.Bu Model Sahibi Arkadaslar Bilgilendirirse Sevinirim.Bu arada internetten baktığım kadarıyla fiyatlar ortalama 2003 model 30.000 kmdekiler 14.000 TL.Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?Birde Ciğerli Motor Yazıyor Bu Nedemek ? Şimdiden Teşekkürler
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Pomfu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde Ciğerli Motor Yazıyor Bu Nedemek ?
    o cümleyi yazan adamdan uzak dur demek.
    Diger sorularini arkadaslar cevaplayacaklardir.
    kadango, zulu ve wolrath bunu beğendiler.

Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Eğer yazınızı yanlış anlamadıysam yaşınız 18, arkadaşlarınızın scooterlarını kullandınız, koruma ekipmanlarından önce boyatma masrafını soruyorsunuz ve ilk motorunuz CBR 600F(!) olacak. Açıkçası bu masraflarla ilgili yorum yapamayacağım ama mezarlıktı tabutuydu kefeniydi biraz tutacaktır.
    Biz yazmaktan yorulduk siz ölme çabanızdan vazgeçmiyorsunuz.
    sundowner ve MNS-FZ6 bunu beğendiler.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    kardeşim 600f çok ciddi bir motor şakaya gelmez,sürersin süremezsin demiyorum olay düz bir yolda gitmek değil bunun ani durumu var sert gaz tepkisi var frenajı var sen 250cc ile devam et daha mutlu olacaksın.
    sundowner bunu beğendi.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    hayırlısı, kolay gelsin 18 yaş 600f, dikkat et.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Öncelikler Merhaba Foruma Yeni Kaydoldum İstanbul'da Yaşıyorum Yaşım 18

Soruma Gelicek Olursak;

1-2 Yıldır arkadaslarımın scooter motorlarıyla geziyorum fakat artık güzel sağlam bi motor almak istiyorum ve düşüncem CBR 600F

Peki Bu Motoru Alırsam Bana Oluşacak Olan Aylık Ve Yıllık Masrafı Nekadar olur,Km'de kaç kurus yakıyor,Siyah Renk İstiyorum ama eğer farklı bir renk alırsam komple boyatmanın fiyatı ne kadardır?Motordan Sürmek Dışında En Ufak Bi Bilgim Yok Bakımlar Nerde Yapılır Onu Bile Bilmem.Bu Model Sahibi Arkadaslar Bilgilendirirse Sevinirim.Bu arada internetten baktığım kadarıyla fiyatlar ortalama 2003 model 30.000 kmdekiler 14.000 TL.Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?Birde Ciğerli Motor Yazıyor Bu Nedemek ? Şimdiden Teşekkürler
    Biraz kendinizi tanıtırasanız daha iyi olacaktır,aramıza hoşgeldiniz.
    https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=cbr%20600%20f%20yedek%20par%C3%A7a
    Galiba ehliyette yok.
    Forumda yazanları bir oku,özellikle başlangıç motosikletlerini

Alıntı Serkan S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer yazınızı yanlış anlamadıysam yaşınız 18, arkadaşlarınızın scooterlarını kullandınız, koruma ekipmanlarından önce boyatma masrafını soruyorsunuz ve ilk motorunuz CBR 600F(!) olacak. Açıkçası bu masraflarla ilgili yorum yapamayacağım ama mezarlıktı tabutuydu kefeniydi biraz tutacaktır.
    Biz yazmaktan yorulduk siz ölme çabanızdan vazgeçmiyorsunuz.
    Haklısınız suan hyosung 250rda karar kıldım kısmetse 2-3 hafta içinde almayı düşünüyorum 2. el 30.000 KM Fiyatları 5-6 bin arası

Haklısınız suan hyosung 250rda karar kıldım kısmetse 2-3 hafta içinde almayı düşünüyorum 2. el 30.000 KM Fiyatları 5-6 bin arası
    Kendin ve seni sevenler icin dogru bir karar. Kazasiz surusler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)