Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yedek Parca Fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI

Ooo bajaj pulsar 400ss çok şekil olmuş be ilk defa görüyorum. Umarım ülkemizde 2015 fuarında sergilenir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CF250Nk
    Nasil olsa motorun yururunde sikinti yok. Kozmetik olarak da cok sikinti olmaz benim icin. Simdilik kislik ekipmanlarimi tamamlayayim, ilkbahara dogru da tamiri yaptiririm. İlk almam gereken eldiven ve ufak bi bacak cantasi. Ellerim cok usuyor :/

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    990 tl far mı olur ya

Acaba yamaha'da durum nedir?

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    990 tl far mı olur ya

Acaba yamaha'da durum nedir?
    YZF R125'in ön sol farı 240 - 300, sağ farı 240 - 300 totalde 480 - 600 lira arasında değişiyor. + Kafa grenajı 550 TL ( servis değil piyasa fiyatları, ama sanıyorum serviste'de aynı çıkar )

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    Yan sanayisi yokmu bunun?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    400 olsa yine iyi yeni kasanın 500 tl, ufak bi üçgen parça var karenaj üstünde o 200 tl.sol kafa(Utanmasalar seleye kadar uzatacaklarmış karenajı) ve kuyruk toplam 400-450 yapıyor.. 1000 tl ye motoreun tek tarafındaki sadece karenajları alabiliyorsunuz. Bunun vites pedalı, aynası, maneti deposu işin içine girince...

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yuh kawasaki den farkı kalmamış bune

Honda avucunu yalar artık

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Honda'nın parça fiyatına pahalı diyenlerde var, ben birkaç yerde Kawasaki'nin parça fiyatını paylaşmıştım siz grenaj takımını 800 tl'ye alırken, Kawasaki bana ninja 300'ün sticker seti için 2500 tl gibi bir rakam söyledi, komple grenajı değiştirecek olsaydım fiyatını siz düşünün artık, Allah kimseye kaza bela vermesin

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'nın parça fiyatına pahalı diyenlerde var, ben birkaç yerde Kawasaki'nin parça fiyatını paylaşmıştım siz grenaj takımını 800 tl'ye alırken, Kawasaki bana ninja 300'ün sticker seti için 2500 tl gibi bir rakam söyledi, komple grenajı değiştirecek olsaydım fiyatını siz düşünün artık, Allah kimseye kaza bela vermesin
    Doğru diyorsun da kardeşim şimdi kawasaki nin ne olduğu belli zengin motoru parçaları pahallı olduğu herkez tarafından bilinir ve kabul görür alacak kişide bunu bilerek alır cüzzanı kabarıktır o kişinin.
    Gelelim hondaya insanlar cbr 125-250 modellerini parçaları ucuz olduğu için alıyor bütçesine göre 1 sene içinde grenaj ve diğer çoğu parçanın fiyatını 3 kata yakın arttırmak düzenbazlık bence şimdi bu kişi 2014 model cbr 250 aldı parçaların bu kadar pahallanıcağını bilseydi almazdı resmen mağdur olmuş kaza yapan kişi.
    oguzhan5069 bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Çok geçmiş olsun
    Cbr alırsam önüne dökme çelikten koruma yaptırırız artık.
    Tutarları çok detaylı toplamadım ama orada bi orta halli scooterin fiyatını gördüm ben

Durum çok üzücü
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru diyorsun da kardeşim şimdi kawasaki nin ne olduğu belli zengin motoru parçaları pahallı olduğu herkez tarafından bilinir ve kabul görür alacak kişide bunu bilerek alır cüzzanı kabarıktır o kişinin.
    Gelelim hondaya insanlar cbr 125-250 modellerini parçaları ucuz olduğu için alıyor bütçesine göre 1 sene içinde grenaj ve diğer çoğu parçanın fiyatını 3 kata yakın arttırmak düzenbazlık bence şimdi bu kişi 2014 model cbr 250 aldı parçaların bu kadar pahallanıcağını bilseydi almazdı resmen mağdur olmuş kaza yapan kişi.
    Zengin motoru kendime iltifat mı sayayım hakaret mi sayayım bilemedim zira zenginlikle yakından uzaktan alakam yoktur Maalesef ülkemizde böyle düşünüldüğü için Kawasaki'nin parçaları çok pahalı zira yurtşında cbr 600'ün satış fiyatı 11.500$'ken zx6r'ın satış fiyatı 12.700$ yani arada 1200$ fark var, bence Kawasaki zenginlerin değilde kaliteye ve rahatlığa biraz daha düşkün olanların tercih ettiği bir model, özür dileyerek söyliyeyim cbr 250 ve ninja 300'ün ikisinede sahip olmuş biri olarak kawasaki ve honda arasında ki fark at'la eşek arasındaki fark kadar bariz belli oluyor, bakın bu benzetme için tekrar özür diliyorum ama başka da bişey bulamadım, eğer kısmet olurda cbr250 kullanıcıları birgün ninja 300 kullanırsa ya da cbr600 kullanıcıları zx636'nın 2013 sonrasındaki kasasını kullanırlarsa ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır diye umut ediyorum parça konusunda da honda'nın parça fiyatları 1 sene içinde ne kadar arttı bilemem ama bizim ülkemiz fırsatçılar ülkesidir, domatesiği salatalığı soğuk vurur fiyatı 3'e katlanır, balık az çıkar ya da av yasağı başlar fiyatlar 5'e 6'ya katlar, honda'da da bundan nasibini almış demek ki...

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zengin motoru kendime iltifat mı sayayım hakaret mi sayayım bilemedim zira zenginlikle yakından uzaktan alakam yoktur Maalesef ülkemizde böyle düşünüldüğü için Kawasaki'nin parçaları çok pahalı zira yurtşında cbr 600'ün satış fiyatı 11.500$'ken zx6r'ın satış fiyatı 12.700$ yani arada 1200$ fark var, bence Kawasaki zenginlerin değilde kaliteye ve rahatlığa biraz daha düşkün olanların tercih ettiği bir model, özür dileyerek söyliyeyim cbr 250 ve ninja 300'ün ikisinede sahip olmuş biri olarak kawasaki ve honda arasında ki fark at'la eşek arasındaki fark kadar bariz belli oluyor, bakın bu benzetme için tekrar özür diliyorum ama başka da bişey bulamadım, eğer kısmet olurda cbr250 kullanıcıları birgün ninja 300 kullanırsa ya da cbr600 kullanıcıları zx636'nın 2013 sonrasındaki kasasını kullanırlarsa ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır diye umut ediyorum parça konusunda da honda'nın parça fiyatları 1 sene içinde ne kadar arttı bilemem ama bizim ülkemiz fırsatçılar ülkesidir, domatesiği salatalığı soğuk vurur fiyatı 3'e katlanır, balık az çıkar ya da av yasağı başlar fiyatlar 5'e 6'ya katlar, honda'da da bundan nasibini almış demek ki...
    Evet zengin motoru rahatlığına düşkün olmayan zengin yok gibi zx6r ile cbr 600rr arasında yurt dışında sadece 1200 dolar fark var demişşin ülkemizde zx6r 39.000 lira cbr 600rr 36.000 lira 3000 lira fark var arada 1200 dolarda 2700 lira yurtdışındaki fiyat farkıyla aynı neredeyse.Kawazakinin işçiliği konforu grenajlarındaki boyadan bile kalite akıyor.Rahatlığın da bir bedeli var da hondaya noluyor onu anlamadımtamam hondada kaliteli bir marka evladiyelik motorlar yapar ama millete bizde yedek parça ucuz diye tanıtıp sonradan 3 katına kakalalıyo

Allahım niye böyle kol gibi vergi alan bir devletimiz var! (eee üretemezse devlet halkını sömürür ne de olsa) yurtdışındaki motorlara yedek parça dahil 2 katı fiyat vermek nedir yahu! Bi honda vardı yedek parçada sevindiren o da sizlere ömür (?)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    abovvvv çok pahallıymış lennn

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)