Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eldiven yağmurluk Lastik vs..

Motovento
    REKLAM ALANI
    AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Esselamın Aleyküm öncelikle.
    arkadaşlar 2 3 ay çalışıp motor alıcaktım.
    motor bana plaka + ruhsat ile 2950 ye patladı . +500 600 tl de servise verdim
    bu motoru 2000 e satcama hurda yapana kadar kullanırım daha iyi diyorum.
    elimde 960 tl var.
    kışlık eldiven + korumalı sırtlık( aslında ceket alıcaktım şuan aşırı kiloluyum işe başladım yavaş yavaş kilo veriyorum bol gelicek boşta durucak ceket sırtlık daha mantıklı geliyor. ) + yağmurluk ( çok kaliteli birşey lazım değil aşırı yağmurda 10 20 dk korusun yeter) + kalın lastik (Lastik (Ön/Arka) 2.50x18 / 3.00x18 . bu ölçülere uygun çift hamurlu sağlam bi lastik lazım arkadaşlar parası önemli değil tabiki bütçem dahilinde. )
    motosikletim: mondial mg superboy.

* Revit marka düşünüyorum eldiveni kışlık lazım. tabi daha iyisi varsa neden olmasın
    * Kesinlikle prohel marka eldiven almayın. yazlık alıyım dedim aldığım yerde giyerken 2 tane yırtıldı bende ayıp olmasın diye aldım bitane yırtık olmayanlardan. sol eldivenin koruma yeri yanlış dikilmiş elimi yara yaptı bi kaç gün suan nasır tuttu galba acıtmıyor ama kesinlikle kalitesiz eldiven.

Hayırlı geceler / forumlar.
    ESGEL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Motoru 2000'e sat paranı ve elindeki 960 - 1000 lirayı kenara koy.

Sezona girerken 2.250 - 2.500'e bir drift al üzerine alması bakımı - lastik değişimi vs. 3000'e gelir,

Sezon açılıp motor alana kadar para biriktir istediğin ekipmanı al

( böyle dememin sebebi belli'ki superboy'dan sıkılmışsın o motor senin sürekli gözüne batacak )

Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru 2000'e sat paranı ve elindeki 960 - 1000 lirayı kenara koy.

Sezona girerken 2.250 - 2.500'e bir drift al üzerine alması bakımı - lastik değişimi vs. 3000'e gelir,

Sezon açılıp motor alana kadar para biriktir istediğin ekipmanı al

( böyle dememin sebebi belli'ki superboy'dan sıkılmışsın o motor senin sürekli gözüne batacak )
    fazla sorunu yok açıkcası motoruda sevdim. dediğin gibi keşke yapabilsem motora bi alıştım artık bırakamam.
    işe gidip gelirken çok kolay oluyor otobüs bekle 5 10 dk yürü vs.. çok sıkıntı olur.
    Teşekkürler değerli yorumun için.

http://www.motomaxonlineshop.com/knox-handroid-eldiven-pmu1138
    bu eldiveni gördüm açıkcası bayıldım kullanan varsa yorum alabilir miyim?

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Hazır siz soruyorken ben de şu eldiven hakkında yorum alsam?
    Siparişi verdik çarşamba elimizde olacak büyük ihtimalle. Umarım pişman olmayız canlı kanlı denemeden aldığımız için.
    http://www.gungormotor.com/upload/bu...5102062013.jpg
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı flush royale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır siz soruyorken ben de şu eldiven hakkında yorum alsam?
    Siparişi verdik çarşamba elimizde olacak büyük ihtimalle. Umarım pişman olmayız canlı kanlı denemeden aldığımız için.
    http://www.gungormotor.com/upload/bu...5102062013.jpg
    bende kışlık eldiven araştırıyorum,ama 200 tl lerde vermek istemiyorum.Yazlık eldivenime 200 tl civarında bir para verdim. 4riders markasının ürünlerinden kullandınız mı hiç,yeri gelmişken bende sorayım ...
    Kışlık ilk defa eldiven alacağım,deri iyi mi olur bilemedim..
    http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-winter-kislik-bayan-deri-eldiven-pmu2208
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

arkadaşlar ingilizcesi iyi olan birisi videoyu kısaca özetleyebilir mi?
    bu eldiveni alıcaktım ama bu videodan sonra kuşku oluştu.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    motomaxdan aşşağıdaki eldiveni aldım, fiyatından değil 250 tle alpinestars yazlık eldivenim var, ama fiyatına göre cok kalıtelı sıcak tutuyor bıleklı deri karbon korumalı. el hassasiyeti çok detaylı degıl ama bı alpınestars hıc degıl ama şiddetle önerrim..

http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...ldiven-pmu2207
    oluroyle bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomaxdan aşşağıdaki eldiveni aldım, fiyatından değil 250 tle alpinestars yazlık eldivenim var, ama fiyatına göre cok kalıtelı sıcak tutuyor bıleklı deri karbon korumalı. el hassasiyeti çok detaylı degıl ama bı alpınestars hıc degıl ama şiddetle önerrim..

http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...ldiven-pmu2207
    4riders markasının bu modelini önerirsiniz yani.Bunun aynısının bayan modeli galiba attığım link .
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    Scoyco mc 17 kullanıyorum ben eldiven olarak. Fiyatına göre işini fazlasıyla yapıyor.

arkadaşlar knox handroid ilgimi çekti gerçekten hiç arkadaşında veya kendisi kullanıpta + - yönlerini söyleyecek birisi yok mu ?

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı AH MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar knox handroid ilgimi çekti gerçekten hiç arkadaşında veya kendisi kullanıpta + - yönlerini söyleyecek birisi yok mu ?
    Eldiven güzel, kaliteli ve bir o kadar pahalı + kışlık DEĞİL.

Yaklaşık Bin lira paran var, ve sürüyle işine lazım olan şey varken paranın yarısını bu eldivene yatırman mantıklımı?

Kışın soğuktan korumayacağı halde

Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldiven güzel, kaliteli ve bir o kadar pahalı + kışlık DEĞİL.

Yaklaşık Bin lira paran var, ve sürüyle işine lazım olan şey varken paranın yarısını bu eldivene yatırman mantıklımı?

Kışın soğuktan korumayacağı halde
    hocam kışın soğuktanda koruyormuş
    http://www.motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=1152
    incelemede mevcut.
    alıntı:
    " 6 Aylık Kullanım:
    Yarıyıllık kullanım sonucu eldivenin elcik ile temas eden kısımlarının biraz siyahlaştığını görebiliyorsunuz, ancak bunun derinin işlevselliğinde herhangi bir etkisi bulunmuyor. Islandığında elde boya bırakması gibi bir sorun şimdiye kadar yaşamadım. Dikiş atma sorunları şimdilik çözülmüş gibi görünüyor. Kışın ekstrem soğuklar haricinde üşütmüyor; yazın da Akdeniz sıcaklarında, uzun yolda terletmiyor. Ancak şehir içine girdiğinizde kanguru ve japon derileri ellerinizi oldukça nemlendiriyor. "

şöylede bi durum var hocam . 417 tl buna verince geriye 540 tl kalıyor 500 600 tl arasında korumalı motosiklet ceketi alıcam ceplide olması önemli çünkü sırf cüzdan vs.. için çanta taşıyorum.
    başka birşey lazım değil aslında tekerlek alırım bidahaki aya.
    sonrada 5 6 ay idare etse motor beni en kötü 1 sene içinde cbr 250 alırım. hayırlısı artık.
    değerli yorumun içinde sağol

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Bende scoyco mc17b kullaniyorum 90 liraya almistim oldukca memnunum ama evdeki sicakligi arama eldivenlerin cogu biraz soguk yapacaktir ama gram su gecirmez haberin olsun donuma kadar islandigim bi yagmurda ellerim kuruydu
    AH MEN bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Motor bana 2.900 tlye patladı 2.000 tlye satacağıma hurdaya çıkana kadar kullanırım demen yanlış bir düşünce daha fazla zarara girebilirsin sıfır alırsan belli bir miktar zarara girmen doğal temiz kullanmaya dikkat et elde olanı koru kullan sonra uygun bir fiyata sat gitsin sıfır sıfırdır yerinde olsam mh drift alırdım 2 el satarkende fazla zarar etmezdin zaten sıfır fiyatı yükseldi 2 ele nur yağdı 125 cc diye gectiginden her 6 ayda bir bandrol masrafı oluyor yılda 100 tl yapıyor

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    2 sezondur knox kullanıyorum, koruma olarak en üst seviyede koruma sağlayabileceğini düşünüyorum. 1-2 ufak sürüklenmemde oldu bende eldivende hasar almadı. Soğuk havalarda uzun süre kullanamazsın. Yağmurda ıslanır içine su alır kolay kurutamazsın koku yapabilir. Giyimi biraz uzun sürer şehir içi çok pratik gelmeyebilir. İlk defa bu tarz bir eldiven kullanacaksan eldivenden soğutabilir kontrol kabiliyetini azaltabilir.

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    http://www.motomaxonlineshop.com/dif...ldiven-pmu1894
    kışlık arayanlar bu eldiveni bir inceleyin derim.
    geçenlerde bir forumda alıp kullanan olmuş,tavsiye ediyordu.
    bu fiyata kışlık eldiven,bence çok uygun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

şimdi fark ettim,sadece 3xl ve 4xl kalmış maalesef.

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor bana 2.900 tlye patladı 2.000 tlye satacağıma hurdaya çıkana kadar kullanırım demen yanlış bir düşünce daha fazla zarara girebilirsin sıfır alırsan belli bir miktar zarara girmen doğal temiz kullanmaya dikkat et elde olanı koru kullan sonra uygun bir fiyata sat gitsin sıfır sıfırdır yerinde olsam mh drift alırdım 2 el satarkende fazla zarar etmezdin zaten sıfır fiyatı yükseldi 2 ele nur yağdı 125 cc diye gectiginden her 6 ayda bir bandrol masrafı oluyor yılda 100 tl yapıyor
    daha fazla zarar edeceğimi sanmıyorum . rodaj döneminde motoru çok ağır kullandım o yüzden 500 600 tl masraf çıktı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sezondur knox kullanıyorum, koruma olarak en üst seviyede koruma sağlayabileceğini düşünüyorum. 1-2 ufak sürüklenmemde oldu bende eldivende hasar almadı. Soğuk havalarda uzun süre kullanamazsın. Yağmurda ıslanır içine su alır kolay kurutamazsın koku yapabilir. Giyimi biraz uzun sürer şehir içi çok pratik gelmeyebilir. İlk defa bu tarz bir eldiven kullanacaksan eldivenden soğutabilir kontrol kabiliyetini azaltabilir.
    o zaman knoxun kışlıklarına yöneliyim diyorumda kışlıklarında aynı koruma sistemi yok.
    knoxu eledim o zaman kışlık eldiven için yazlık olarak alabilirim belki ama yazlık eldivenim var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

arkadaşlar konu kapanabilir parayı biriktirmeye karar verdim.
    değerli yorumlarınız için teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

arkadaşlar knox handroid + venom ceket aldım.
    150 tl param kaldı onlada ya motor pantolonu yada tekerler alcam. hayırlı geceler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

arkadaşlar knox handroid + venom ceket aldım.
    150 tl param kaldı onlada ya motor pantolonu yada tekerler alcam. hayırlı geceler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)