Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce bu motor bana uygun mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba tecrubelerinizden yararlanmak icin bu konuyu actim.
    Haftanim 4 gunu dersaneye gidiyorum evim ve dersane arasi 15 km yani her gun git gel 30. km yapicam. Hafta sonu da gezmeye cikarim arada. HONDA CBR 125R almayi dusunuyorum.
    Sizce bu motor bana yeterli gelir mi?
    Almayi dusundugum motor: 6530 km de fiyati 7 bin fakat 6250-6500 a alabilirim. (cbr 125)
    Hic bir islem gecirmemis orjinal motor. Bi egzozun altinda merdivene surtmeden kaynaklanan cizikler var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    CBR 125 güzel sağlam motosiklettir ve sizi memnun eder başlangıç içinde gayet iyidir (Sanırım ilk motosikletiniz olacak).

Evet ilk motorum olacak

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı bulut001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ilk motorum olacak
    Şimdiden hayırlı olsun o zaman kazasız belasız kullanırsın umarım.

Dur usta daha karar veremedim bi gorusleri alalim

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Cok guzel olur oncelikle seni yolda birakmaz, gorunus 10 numara, frenlerin cok iyi olacak, sanzuman gecti gecmedi derdi olmayacak, prim yaparak satacaksin... birde acaip az yakiyor..bekledigin hata )

rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    motordan fazla bir performans beklemiyorsan hertürlü süper motor sonuçta honda hacı az yakar - çok kaçar - şehir içi ideal yolda bırakmayacak motor (manitalar hasta yanlız şekil motor racing olduğundan ))))
    halilom bunu beğendi.

hahaha Baya kafama yatti ya sagolun. Oyle cok beklentim yok dersaneye gidip geleyim yeterli. Gorus bildirek isteyen olursa bildirebilir

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    Bir ben sevemedim şu cbr 125'i. SS desen değil, commuter desen değil. Hele ki 2011 ve eski kasaları aşırı ince,cılız. 7000 liraya ev-dersane yapmak istesem ya çekerim altıma sıfır bir pulsar ya da alırım ikinci el bir runner 200st söker karenajı full dipart boyatır bi malossi egzoz takar çıkarım piyasaya. Belki de zevklerimiz uyuşmuyordur ama cbr 125r benim gözümde para verilecek motor değil.

Almayi dusundugum motor 2013 model bide ugrasmak istemiyorum biliyo musun alayim direk ugrastirmasin sureyim bana sorun falan cikarmasin istiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)