Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bell'den Yeni Model Snell M2010 ve DOT Onaylı Kasklar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Arkadaşlar Motoplus'a yeni model Bell kasklar gelmiş haberiniz olsun . Ortama fiyatları 200 euro , buda yaklaşık 600 700 tl arası yapar .

http://www.motoplus.com.tr/kategori/113/BELL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Vay arkadaş ne güzel dünya hepsi olmamakla birlikte ABD serisi 2-3 yıl evvel üretilen Bell ürünlerini yeni mal diye insanlara çakıyorlar.Bu ürünler Revzilla gibi siteler de stok bitirme ve belli zamanı aşma indirimleriyle çoğu tüketildi almaya niyetiniz var ise üretim tarihine kesinlikle bakınız.
    Sj's bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş ne güzel dünya hepsi olmamakla birlikte ABD serisi 2-3 yıl evvel üretilen Bell ürünlerini yeni mal diye insanlara çakıyorlar.Bu ürünler Revzilla gibi siteler de stok bitirme ve belli zamanı aşma indirimleriyle çoğu tüketildi almaya niyetiniz var ise üretim tarihine kesinlikle bakınız.
    Harika ozetlemissin abi. Curuk yumurta gormus karincalar gibi her yeni gelen urune ususmeyin bizim sektorumuz cok geriden geliyor agzinizin suyu bosa akmasin.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol üstat güzel bilgi
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)