Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR'ları bedavamı dağatıyorlar:D

Motovento
    REKLAM ALANI
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    R25 gelecek hepsini dövecek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Aynen aga herkeZZZe bedava dağıttılar sen yok muydun ya ??? Para biriktiriyorum panigale superleggera alacam kimsede yok diye nasıll :D :D :D :D . Hay allahım ya bi bitmeniz. Madem öyle düşünüyosun git sen başka motor al, konu israfı...

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr almak çocuğun ismini "emre" koymak gibi bişeydir.
    mantığı şöyledir ki;
    "düşün düşün karar veremedik, vardır o kadar insanın bi bildiği diye kalabalığa uyduk"
    Süpersin Türkiyede 250 cc lik ss piyasasını özetlemişsin

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Kimi için zevk meselesi,kimi için tercih meselesi;kimi içinse her ikisi işte.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    bedava dağıtmıyorlar kardeşim bedava dağıtmadıkları gibi seneye bu fiyatınıda bulamıcaksın.

Şüphen olmasın
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Bu olay kadınların aynı birebir aynı kıyafetli arkadaşları ile karşılaşıp pişti olması durumuna benzemiş.

Neden çok sattı ilk çıktığında fiyatı gayet uygundu yedek parçası uygun adam gibi servis hizmeti var(en azından diğer markalaraa bakaraktan iyi) şekli şemalide o kadar kötü değil ee motorda güzel çıkınca hurra hücum mesele bu.

Ha şimdiki fiyatını hakediyormu dersen kesinlikle HAYIR !

Motosikleti
    Yzf r125
    Zamanında Pejo motorlar vardı çok satılmıştı sağlamdı yedek parça olayıda iyiydi her yerde pejo motorlar vardı.Ben cbr da bu potansiyeli görüyorum kolay kolay piyasadan düşmez

Pejo ruhu geri dönüyor galiba

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Saglam alet saglam. Millet dagda tasta suruyor kros yapiyor bana misin demiyor. Her yerde servis, gorece sorunsuz haliyle sadece Tr de degil dunyada da satiyor. Hem sehir icinde rahat az yakiyor. Ee haliyle bir almayanlar pisman

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen aga herkeZZZe bedava dağıttılar sen yok muydun ya ??? Para biriktiriyorum panigale superleggera alacam kimsede yok diye nasıll :D :D :D :D . Hay allahım ya bi bitmeniz. Madem öyle düşünüyosun git sen başka motor al, konu israfı...
    sen o motorru değil para biriktirmek böbreklerini satarak hatta..... alamassın gibime geliyor

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Yav o sinifta birşey alinacaksa aklim Cbr gönlüm ninja der riske girip ninja alirdim eminim. Agir kaza yapmadikca maddi olarak ninja nin giderlerini yurt disindan karsilariz sorunu cozeriz. Cbr250 hem çok ciliz altimda kayboluyor hem de zibil gibi ortalikta.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    ilk çıktığı gün aldım, katiyetle sizdeki gibi ne alayım düşüncem de olmadı.cbr125 benim için her zaman bir amaçtı.3,5 yıldır kullanıyorum.önceki 2 yıl araştırmalarımı ve düzenimi ona odaklayarak kurdum.amacıma ulaştım 2011 mart tan beri kazasız belasız sürüyorum çok şükür.düşünceniz bana göre yanlış.ha tabi kararsız kalıp alanlar da olmuş olabilir.ama bu sadece motosiklet için geçerli değil, araba alırken de böyle bir düşünce gayet tabi olabilir.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen o motorru değil para biriktirmek böbreklerini satarak hatta..... alamassın gibime geliyor
    Valla bak kardeşim biz bu sitede motosiklet kültürü, tekniği falan hakkında bilgi paylaşımı yapıyoruz. Cidden boş yapıyorsun, vites düşürürken nasıl ara gaz vericem diye başlık aç, virajda şöyle yapsam daha mı iyi de veya bize tecrübelerini aktar bişey yap " cbr yi bedevaya mı veriyolar zaaaa :D " diye başlık mı açılır. Kaç yaşındasın sen, hayır kaç yaşındasın sen ? Ne bileyim git ninja falan al offf hepinizden farklıyım falan dersin ne güzel olur ama gözünü seveyim başlık açma şöyle ya. Alan almış satan satmış daha motor kullanmayı biliyo musun meçhul burada millete laf yetiştiriyosun. Bişey sorucam samimi ol ama hiç cbr kullandın mı, model cc fark yapmaz valla diyorum bak ?
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

Motosikleti
    Yzf r125

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Fazer
    Gün geçtikte forumdaki bilgi kirliliği çoğalıyor bilmiyorum farkında mısınız ?
    Görmediğiniz,bilmediğiniz,sürmediğiniz,geleceği belli olmayan motosikletler hakkında ne kadar rahat konuşuyorsunuz ?
    Bajaj 400 sürdünüz mü cbr 250 ile karşılaştırıyorsunuz veya r25 ?
    2 tane cbr 250 değiştirdim sürüşüme katkısı çok oldu rutin bakımlarını yapıp devam ettim bu demek oluyor mu cbr apaçi motorudur.
    Konuyu açan arkadaşım yzf 125 alacakmışsın bell ki yeni başlayacaksın acaba kullanmaya başladığında 2 motor arasındaki farkı anlayabilecek misin,nasıl yorumlar yapacaksın çok merak ediyorum.

ByMusto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=Yiğit_;3449491]Cbr apaçi motoru oldu artık[COLOR="Silver"]
    apaçi motoru olarak görmendeki sebep ney? bende cbr hastasıyım.ve tipine veya yaygın olarak kullanılmasına bakarak apaçi motoru oldugunu anlayamazsın.bi markanın yaygın olması apaci motoru oldugunu göstermez.demekki adamlar tutulan bi motor yapmıs ki o kadar yaygın.kendi motorun varmı bilemem yazmıyor ama bazı seyleri boyle demeniz hos olmuyor sevmediysen sevmedim de boyle garip tabirler kullanma o motor senin yedigin yemekten az yakıyo biliyomusun bilmiyorum yedek parcasıda senin kıyafetlerinden veya giyiminden ucuzdur.

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Hocam saçmalamaya başladınız....

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bak kardeşim biz bu sitede motosiklet kültürü, tekniği falan hakkında bilgi paylaşımı yapıyoruz. Cidden boş yapıyorsun, vites düşürürken nasıl ara gaz vericem diye başlık aç, virajda şöyle yapsam daha mı iyi de veya bize tecrübelerini aktar bişey yap " cbr yi bedevaya mı veriyolar zaaaa :D " diye başlık mı açılır. Kaç yaşındasın sen, hayır kaç yaşındasın sen ? Ne bileyim git ninja falan al offf hepinizden farklıyım falan dersin ne güzel olur ama gözünü seveyim başlık açma şöyle ya. Alan almış satan satmış daha motor kullanmayı biliyo musun meçhul burada millete laf yetiştiriyosun. Bişey sorucam samimi ol ama hiç cbr kullandın mı, model cc fark yapmaz valla diyorum bak ?
    bir kere cbr kullandım tamam rahat ama virüs gibi her yer cbr farklı olma amacım yok motor motorcunun bir parçası değilmi? Motorcunun biraz özgün olması taraftarıyım ki öyle olmalı ben böyle düşünüyorum eğer buna farklı olma çabası dersen.maden öyle düşünüyorsun sizinkide koyun olma çabası.ne bilim gidin naked alın mt 125 var fıstık gibi xt 125 var,inazuma var ktm duke 125-200 var,sym wolf 250 var,yzf 125r var.............varda var fiyatlarıda cbr dan pek yüksek değil benim dediğim biraz kendine özgün olsun motor ve motorcu her sokakta yarım düzine cbr görmekten midem bulandı.yoksa cbr a bir garezimiz yok.

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kere cbr kullandım tamam rahat ama virüs gibi her yer cbr farklı olma amacım yok motor motorcunun bir parçası değilmi? Motorcunun biraz özgün olması taraftarıyım ki öyle olmalı ben böyle düşünüyorum eğer buna farklı olma çabası dersen.maden öyle düşünüyorsun sizinkide koyun olma çabası.ne bilim gidin naked alın mt 125 var fıstık gibi xt 125 var,inazuma var ktm duke 125-200 var,sym wolf 250 var,yzf 125r var.............varda var fiyatlarıda cbr dan pek yüksek değil benim dediğim biraz kendine özgün olsun motor ve motorcu her sokakta yarım düzine cbr görmekten midem bulandı.yoksa cbr a bir garezimiz yok.
    O dediğiniz aletlerde seri üretimden çıkıyor ayrıca yedek parça fiyatları kol bi yan granajı 130 tlye değiştirmek var 900 tl ödemek var çok özgün olucaksanız costum chopper işine girmeniz gerekli....

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Allah allah, adamin sanki ozel yapim cafe raceri var, caddebostana bi cikiyorum her taraf r125 eeee ne anladik ozgun olmaktan? Servise ve bayiye gittigimi saymassam 4 aydir en fazla 10(on) adet yeni kasa cbr gordum, ayrica trafikte sanki cok motor varmis gibi konusuyosun arkadas, motosiklet kullaniyosan zaten ozgunsundur, ozgursundur... kimseyi yargilamak sana bana dusmez, hadi yolun acik olsun
    depicci bunu beğendi.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah allah, adamin sanki ozel yapim cafe raceri var, caddebostana bi cikiyorum her taraf r125 eeee ne anladik ozgun olmaktan? Servise ve bayiye gittigimi saymassam 4 aydir en fazla 10(on) adet yeni kasa cbr gordum, ayrica trafikte sanki cok motor varmis gibi konusuyosun arkadas, motosiklet kullaniyosan zaten ozgunsundur, ozgursundur... kimseyi yargilamak sana bana dusmez, hadi yolun acik olsun
    sen yine yzf ile bozdun kafayı neyse ben diyorum ankara gelen cevaplar etiğe aykırı anlayan anladı herkeze hayırlı sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)