Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni ekipmanlarım

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Montum prohel fiyatı 160mıydı 170miydi neydi 160a falan aldım yani 2kat mont ama kış için tabiki içine kalın bişey gerektirir tek başına okadar güçlü değil gibi ama bütçemde fazla olmadığı için alabileceğim en güzel monttu bana göre kask olarakta ls2 aldım 120tlye aldım 120tlye ne olduğu belirsiz çene açılır kask alıcağıma (aldım yeşil renkti beyazlaştı çeneden açılırdı açılmıordu son zamanlar süngerleri berbat olmuştu ki çalındı yakın zaman önce) ls2 almayı tercih ettim tabiki... modeli merak edenler için ls2 ff886 memnunum şuan kaskım rüzgar sesi bakımından falan çok iyi ve 4yıldızla geçmiş sharp testinden hoşuma gitti montta dediğim gibi ihtiyacım vardı artık normal deri montla olmuyordu bişeye faydası yok çünkü koruma olmadıktan sonra birde normal uzun bisiklet kilidi aldım motoru hem camın demir parmaklığına kitliyorum hemde alarmlı disk kilidi aldım tekerde oynama olursa yarım tur dönerse falan başlıyor ötmeye ortalığıda inletti denedim felaket ötüyor hırsız o an kaçar onların resimlerinide yarın koymaya çalışırım belki bi video bile olabilir kilit hakkında marka model falan detaylı bişey kısacası bütçesi 300tl falan küçük bişey ve mont kask alıcak kişilere tavsiye ederim her 2side kötü marka değil oldukçada kaliteli ne olduğu belirsiz markalardan...

!Lk£® bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız güle güle kullanmanız dileğiyle

EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Saolun allah hepimizi kazadan beladan korusun

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun ben prosev kullanıyorum rüzgar konusunda başarılı

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    mont iyiye benziyor. ben de düşünüyorum ilk fırsatta böyle bi şey almayı. venom marka olanlar da fena değil sanırım

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Aynı mont bendede var ve ls2 ff384 asphalt modeli 225 liraya almıstım.

Mont acıkcası pek de ıyı degıl sırt koruması dusme darbelerinde ne kadar korur bilinmez,
    Hele birde dirsek koruması aman allahım yerınde durmuyo kaza anında kesınlıkle o dırsek korumalar dirsekten kolun ıcıne dogru kayar :D

Tabi şimdilik butce yettı bunları alabıldım ilerde montu kesinlikle değiştiricem,kaskıda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)