Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklette Eldiven Kullanmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    EVET kesinlikle haklısın
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Yorum yapan çoğu arkadaş gibi bende eldivensiz kullanırken rahatsızlık duyuyorum kendi açımdan. İlk başlarda ise Allah Allah acaba frene tam basıyormuyum ya da basmıyormuyum gibi yorumlarda bulunuyordum fakat zamanla alıştığımı zamandanda kastım 1-2 haftayı buldu tekeriniz her daim düz basması dileğiyle hayırlı sürüşler dilerim herkese

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben de eldivensiz süremem. Kask tişörtle binsem bile mutlaka eldiven takarım.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Eldivenimi yeniledim kullaniş şekli farklı geldi eskisine göre alismayla alakalı bir süreç bence

Motosikleti
    CRF 250 L
    eldiven alışkanlık yapar bunun yanında elini korum özellikle araçlardan sıçrayan taşların eline geldiğini düşünsene gözünden yaş getirir başıma geldi tem yolunda kamyondan sıçrayan taş kışlık eldivenimin üst korumasını çatlattı ya takmasaydım diyorum yarardı heralde
    Karalı bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    eldıven kask pantolon mont botu gectım balaklava takmadan cıkınca duydugum rahatsızlıktan dolayı yarı yoldan dondugum oldu. alıskanlık ve bılınc meselesı. umarım eldıven takmadan rahatsızlık duydugun gunler yasarsın yakında.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Eldiven iyidir hocam. Allah korusun kaza anında refleks olarak ilk olarak ellerinizi yere vurursunuz. Avuç içi korumalı sürtünmeye dayanıklı vir eldiven muhakkak olmalı. Alıştığınızda tepkilerinizin çok daha iyi ve rahat olduğunu göreceksiniz. Kazasız sürüşler dilerim

ozwizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Selam,

Bir çok arkadaş zaten belirtmiş. Tamamen alışkanlık ile ilgili. Benim ilk eldivenim çok sıkıyordu elimi ve nefret etmiştim. Fakat kış gelince mecbur sağlam bir eldiven aldım ve ona alıştım. İlk zamanlarda ben nası baş edicem bununla diye düşünüyordum, şimdi eldiveni unutup yola çıktığımda motoru nerde olursa olim durdurup giyiyorum. Buna yazın sıcağı da dahil. Bu yaz bi ara 38 decede trafikte sıkıştım. Eldiven vıcık vıcık olmuştu, ama ne olursa olsun yinede takmadan rahat edemedim. Yane tik gibi bişi oldu

Alışırsın dert etme

Kazasız belasız sürüşler.

Özgür

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Kaliteli eldiven kullanmak işin çözümü. Sağlam olacak, kazada açılmayacak, ince ve esnek aynı zamanda sağlam materyalden üretilecek bunun için bu şekilde hissizliği en aza indirirsin ama maliyetli olur tabi. Hepsinden önemlisi, kesimi eline tam uymalı. Benim parmaklarım normalden uzun, yarım cm kadar eldivenlerin ağ kısmı hiç oturmaz elime ya da katlanır. En güzeli özel diktirmek

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Geçen sene okula yetişeyim derken koşturup düşmüştüm yerler biraz tırtıklıydı parmaklarım nasıl soyulmuştu ulan dedim eldivensiz motora binmek ne cesaret düştün mü ne olur kim bilir haftaya mont eldiven işini halledicem ve bişey farkettim kaska o kadar çok alışmışım ki kasksız motor kullanmakta zorlanıyorum garaja sokarken bile
    beko12345 bunu beğendi.

emre186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni BS125
    bende bugün deri eldiven kullanmaya başladım şimdi çözülmüş olan bazı teknik sorunlardan dolayı, ama motosiklet eldiveni değil kışlık hakiki deri eldiven. Takış o takış baktım elim kaymıyor daha da bir güven veriyor çıkarmaz oldum
    mortingen şıtraze olmamak için koruyucu ekipmansız yola çıkmayın..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı emre186 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bugün deri eldiven kullanmaya başladım şimdi çözülmüş olan bazı teknik sorunlardan dolayı, ama motosiklet eldiveni değil kışlık hakiki deri eldiven. Takış o takış baktım elim kaymıyor daha da bir güven veriyor çıkarmaz oldum
    oyle olmaz maalesef dostum, elin rende gibi olur dustugunde, bu ise ozel eldiven kullanmalisin...

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Bende Deri sektöründen biri olarak her çeşit eldiven mont vardır elimde Amma ve lakin elinin derisindan az daha iyi dir sürtünme 2 sn bilemedin 3 sn dayanır oda kaliteli deriden ise. Ama korur yagmurdan rüzgardan.

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    ALPİNESTARS S-1 bundan almayı düşünüyorum sizce nasıl ? ve bütün markaların bedenleri aynı mıdır ?
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Eldivensiz sürüş kesinlikle mükemmel bir his ama kardeşim düşersin filan Allah korusun o zaman iş işten geçmiş olur, eldivene alışman uzun sürmeyecektir.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    kel kör yazlık (çok soğuk olmuyor zaten buraları )bir şey aldık (shark marka linkini bile bulamadım nette )daha bu gün bakalım nasıl olacak inşallah yerle temas edip test etmeyiz

http://www.yildizticaret.com/pro/183...RUMALI-ELDIVEN buna benziyor
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Kanuni BS125
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyle olmaz maalesef dostum, elin rende gibi olur dustugunde, bu ise ozel eldiven kullanmalisin...
    motosiklet için ince kaliteli bir tane alana kadar bu idare eder. Deri eldiven çok güven verici oldu ama kaska alışamadım daralıyorum.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Dostum motorcu bir arkadasin arkadasi diyim kaliteli bir kayak eldiveni almis giymis deri... herzaman full donanim gezen bu adam bu sefer rahat diye boyle birsey yapmis ve giydigi gun kaza yapmis, arkadas demisti ki eli o akadar ilginc deformasyona ugramiski sadece korumali eldivenin korumalarinin bulundugu ama kullandigi eldivende olmayan bolgeler parcalanmis...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    alışırsın sen gene tak eldivenini düşünsene kaza yapıp elindeki etin yarısın asphalata bıraktığını çok kötü birşey
    aldığın eldiveni de sevdim güzelmiş hayırlı olsun .

Motosikleti
    Kanuni BS125
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum motorcu bir arkadasin arkadasi diyim kaliteli bir kayak eldiveni almis giymis deri... herzaman full donanim gezen bu adam bu sefer rahat diye boyle birsey yapmis ve giydigi gun kaza yapmis, arkadas demisti ki eli o akadar ilginc deformasyona ugramiski sadece korumali eldivenin korumalarinin bulundugu ama kullandigi eldivende olmayan bolgeler parcalanmis...
    Allah kimseye kaza bela vermesin inşallah. Tabi orası öyle de alana kadar hiç yoktan iyidir. 40-50 ile düşmek var, 80-120 ile düşmek var

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)