Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün bayiye gittim motorumu değiştirmek için

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Bugün bi motosiklet dükkanına gittim cross motosiklete karar verdim ve modellere bakmaya gittim bikaç modele baktım sırasıyla
    asya rx250ye gittim bakmaya ordaki tesadüfen bakıma getirmiş bi abiyle karşılaştım radyatör arızalı bi yapamadılar böyle motorunda garantininde sövdü saydı sövmekten başka bişey konuşmadı motor hakkında soğudum asyadan ve direk çıktım o bayiden eledim asyayı kafamda
    ikinci olarak bi bayiye daha gittim ordada kuba rks ve apachi modelleri vardı apachiye plaka çıkaramazsın dedi ve fiyat 6600 tl 17beygirlik modeli dedi kubanın 150lilik bi modeli vardı ama bakmadım bile doğrusu 150lilk olduğundan hoşuma gitmedi rks kalıbı falan çok iyi hoşuma gitti 17-18beygir falan dedi fiyat plaka ruhsat 6600-6700e geliyor dedi baya bi inceledim doğrusu güzel kuyruk kısmı plakalık yani iptal edilirse kuyruk kısmı çok güzel uzun tam cross tipi var motorda yüksekliği biraz yüksekti ayarlattırırız serviste onu biraz düşürürz boyunu dedi hoşuma gitti rks açıkcası ama 6700 falan çok para geldi bana bi cross sevdası uğruna çin malına okadar para vermem en temiz cbr125i alırım ya o fiyata crossdan vazgeçerim genede vermem 2.ci ellerine bakıyorum şimdilik rksnin 4000-4500 arasına bulursam temiz bişey hiç düşünmeden alıcam sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İlk ben söylemiş olayım : AZ DAHA EKLE JAPON AL
    zulu bunu beğendi.

Motosikleti
    ya zaten düşündüm bi çinliye okadar para verceğime 250lilik değil 125lik olsun yamaha wr125 alırım dedim ya 2.ci el tertemiz wr125 alırım o fiyata valla tamam belki okadar güçlü olmaz ama dağda bayırda her düştüğümde neresi kırıldı düştü diyede bakmam en azından 6600 falan bi çinliye çok yani 2.ci eline enfazla 4500 veririm oda masraflar dahil fiyatım daha fazlası etmez zaten giderr wr125 alırım bakarım keyfime bu çinliler haddini iyice aşmış

Derbi ETX 150 araştırabilirsiniz.
    EsesLifan bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ben de 2. klasik mesajı ekleyeyim de konu yerini bulsun.

Ybr al.sağlamdır keçi gibidir az yakar çok kaçar. piyasası vardır istediğin an satarsın
    EsesLifan ve zulu bunu beğendiler.

Motosikleti
    MD.Murat pulsar var sanırım sendede kafama göre cross bulamazsam pulsara niyetlenebilirim o fiyatlara

Derbiye bakıcam saol

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    cup al cup :D saglamdır keçi gibidir çok çok çok çok az yakar yinede iyi kaçar yapılı ise piyasası coktur yaz aylarında istedigin an satarsın
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    cross motorla pulsar ayrı dünyaların motorları , kullanım düşüncen ne?
    EsesLifan bunu beğendi.

Motosikleti
    kafama göre cross bulursam biraz orman yollarında hevesimi almak istiyorum bulamazsamda pulsar tarzı bişey alıp yoluma devam ederim
    MD.Murat bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    ikisinin de keyfi ayrı gönül ister her çeşitten motor olsun kapıda

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Er 5 al ver ayarı bunca zaman cinli düsük cc lerde sürünmüse benziyorsun benzin yakacan madem yaktıgı benzinin hakkını versin

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Asyanında albenisi var işte.Göstgerişli motosiklet.Baktıkdan sonra hezimete uğramazsın sanıyorum.Fabrikadan her çıkan motosikletinde kabratörü arızalı olacak diye bir kaide yok .Eskişehirde güzel bir rx var komple ktm stikerları ile kaplamış on numara olmuş.Ama durdurupda iyimi kötümü diye sorma fırsatım olmadı.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fedipin gibi bizim okulun güvenlikşerinde wr125 var eskitemediler henüz. Düşme kalkmanın dışında yağını değiştirir devam edersen. Kafan rahat olur

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Lifan x plore 200 m aldım 1200 km deyim henuz şikayetim yok. 3900 e sitesindeki sanal katoloğa bak derim.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ikisi birarada al. Yaninda arazi takimi verilen bi süpermoto al tek makinada hem arazi hem cadde keyfini yaşa
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX (alıcak)
    Mondial X-treme Max bak.Sağlam motor gücü tatmin eder dağda bayırda kullanırsın fiyatıda 3800

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)