Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yamaha tricity alıyorum. yorumlarınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    arkadaşlar merak ettiğim için bu konuyu açmak istedim aramızda başka tricity alan kullanan varmı motordan çok scoter yarın teslim alıcam ufak değil
    iki kişi rahatlıkla biniyor ve iki lastik olması ön tarafta güven veriyor kullanımı basit test sürüşlerinde yol tutuşu falan gayet iyi geldi bana 150 kg ağırlığı varmış eğer alıp kullanıp binenler varsa scoter hakkında bilgi verirse çok sevinirim. bu benim ilk motorum olucak
    Darkin ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    yurt dışında bu çift tekerli scooter kullanımı daha çok yaygın özellikle fransada piaggio nun çift tekerli modeli, demekki kullnımı daha kolay

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Geçenlerde kendim de yeni çıkan Yamaha modellerinden birini aldığımdan sık sık Yamaha bayiilerindeydim. Doğrusu Tricity'i çok beğendim, malzeme kalitesi zaten on numara, üç tekerlikli bir motosiklete göre çok zarif duruyor, hatta eğer motosiklete ilgi duyan, bütçesi yeten ama iki tekere tam olarak meğil etmeyen arkadaşlarım olursa hepsine Tricity'i önermeye karar verdim.

Servisten kendi motorumu teslim alırken Türkiye'ye henüz giren Tricity'lerden birinin de fotoğrafını çekmiştim, motorsikletler böyle yolculuk ediyormuş onu da öğrenmiş oldum, paylaşayım seninle de:

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan.
    mehmetenis, braveguy, puyol ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Daystar 250
    Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde kendim de yeni çıkan Yamaha modellerinden birini aldığımdan sık sık Yamaha bayiilerindeydim. Doğrusu Tricity'i çok beğendim, malzeme kalitesi zaten on numara, üç tekerlikli bir motosiklete göre çok zarif duruyor, hatta eğer motosiklete ilgi duyan, bütçesi yeten ama iki tekere tam olarak meğil etmeyen arkadaşlarım olursa hepsine Tricity'i önermeye karar verdim.

Servisten kendi motorumu teslim alırken Türkiye'ye henüz giren Tricity'lerden birinin de fotoğrafını çekmiştim, motorsikletler böyle yolculuk ediyormuş onu da öğrenmiş oldum, paylaşayım seninle de:
    http://oi59.tinypic.com/2wgt3m9.jpg

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan.

normalde motorla hiç işim olmadı hiç binmedim bindiysemde 5 dk belki sürmüşümdür ama bu tricitiy gördükten sonra almamak elimde olmadı çok güzel yapmışlar ve test sürüşündede 2 lastik çok güven veriyor sizinde motorunuz hayırlı olsun allah kaza bela vermesin inşallah
    mehmetenis ve Darkin bunu beğendiler.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Gerçekten iyi yapmışsınız, zaten anladığım kadarıyla Yamaha'nın hitap ettiği kullanıcı profili de tam olarak sizin durumunuzdaki gibi düşünenler. Motorsiklet camiası için de güzel bir şey bu. Keyifli ve güvenli sürüşler diliyorum ben de, hayırlı uğurlu olsun!
    bravetaxi bunu beğendi.

Motosikleti
    Daystar 250
    Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten iyi yapmışsınız, zaten anladığım kadarıyla Yamaha'nın hitap ettiği kullanıcı profili de tam olarak sizin durumunuzdaki gibi düşünenler. Motorsiklet camiası için de güzel bir şey bu. Keyifli ve güvenli sürüşler diliyorum ben de, hayırlı uğurlu olsun!
    sağolun hocam zaten hızla artık işimizde olmuyor eşimle gezmeye çıktığımda bana yeter diye düşündüm yıllardır araç kullandım artık araba kolay kolay almam ve binmem zorunlu olmadığım sürece zaten İstanbul'da artık arabayı sürmekten çok arabada oturuyoruz hatta trafikte kalın bazı tanıdıklarım bu trafik yüzünden saçlarını bile döktüler.
    RAMİREZ, copycat ve dyavol-77 bunu beğendiler.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı bravetaxi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da artık arabayı sürmekten çok arabada oturuyoruz
    o kadar doğru ki. ben de haftasonları arabayla dışarı çıkmak istemediğim için yanımdakilerle sürekli kavga ederdim. arabada oturup eve dönmekti yaptığımız.
    dyavol-77 bunu beğendi.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

Motosikleti
    CYGNUS L X ENTER 150
    Gecenlerde bayide dikkatimi cekti baktim inceledim iyice hatta adama sordum nedir bu diye sehir ici icin dedi
    Dedim bu cok havali alayim bi tane uzun yola fln gidermi dedim adam yuzunu eksittiyok der gibi sonra bunu tavsiye etmem x enter lman daha mantikli dedi
    Soyledigine uyup ayni gun bir x enter aldim cok memmunum
    Ama tricity gercekteb cok havali bagaj biraz ufak geldi bana ama gostergeler direksiyon dfelan o bicim cok şık bir bakan doner bir daha bakar

Motosikleti
    Daystar 250
    Alıntı ozmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecenlerde bayide dikkatimi cekti baktim inceledim iyice hatta adama sordum nedir bu diye sehir ici icin dedi
    Dedim bu cok havali alayim bi tane uzun yola fln gidermi dedim adam yuzunu eksittiyok der gibi sonra bunu tavsiye etmem x enter lman daha mantikli dedi
    Soyledigine uyup ayni gun bir x enter aldim cok memmunum
    Ama tricity gercekteb cok havali bagaj biraz ufak geldi bana ama gostergeler direksiyon dfelan o bicim cok şık bir bakan doner bir daha bakar
    bagaj küçük dediğin gibi hocam ama sepet takılıyor yeterli olur

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Çok şekil olmuş. Kullanmadım ama rahat bişeye benziyor. Denenebilir...

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    acaba yüksek hızlar da nasıl bir kullanım sağlıyor ? özellikle dar virajlar da çok savurtur mu?

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öyle hiç düşmeyen bir motor değil. yine önden kayabiliyor normal motor gibi bildiğim kadarıyla vıraja sert yatırdığınızda.
    ve en önemlisi piaggio 3 teker modelleri gibi olduğu yerde dik durmuyor. ayağınızı veya motor ayağını yere koymanız lazım durduğunuzda yoksa düşüyor normal motor gibi.
    tabi düz giderken daha fazla güvenlil sağlıyor normal motordan ama yorumlar motorunun biraz kansız olduğu, ağır olduğu ve üç tekerleği olduğu için yön değiştirmenin biraz yorduğu yönünde.
    ona göre alın.

Motosikleti
    Daystar 250
    Alıntı atgatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle hiç düşmeyen bir motor değil. yine önden kayabiliyor normal motor gibi bildiğim kadarıyla vıraja sert yatırdığınızda.
    ve en önemlisi piaggio 3 teker modelleri gibi olduğu yerde dik durmuyor. ayağınızı veya motor ayağını yere koymanız lazım durduğunuzda yoksa düşüyor normal motor gibi.
    tabi düz giderken daha fazla güvenlil sağlıyor normal motordan ama yorumlar motorunun biraz kansız olduğu, ağır olduğu ve üç tekerleği olduğu için yön değiştirmenin biraz yorduğu yönünde.
    ona göre alın.
    test sürüşünde denediğimizde 2 tekerlek hissi veriyor sanki 3 tekerlek değil gibi dediğiniz gibide sabit durmuyor ama sabit durmaması benim için daha güzel birazda motor hissi olsun değilmi 3 lastikle güveni yakaladığımızda 2 lastikde acemelik çekmem istanbul içinde diye düşünüyorum ama denemenizi tavsiye ederim benim gibi motorlar için kötü düşünen arkadaşlar bu tip motorlarla güveni yakalabilir.

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 teker olması matematiksel olarak yol tutuşun, frenin vs daha iyi olacağı anlamında, daha güvenli bence

Motosikleti
    CYGNUS L X ENTER 150
    Hocam sehir ici icin harika bir secim olmus ama bir sure sonra sehir ici yetmez bide sehir disina kucuk bi gezi yapiyim dersiniz belki performans ve guc acisindan nasildir acaba kulllanan arkadaslar elbet yorum yapacaklardir
    ama tricity resmen kalite kokuyor isciligi malzemelerin kalitesi tasarim flb super alirsaniz yorumlarinizla bizi aydinlatin hocam

Gonlunuzdeki motora kavusmaniz dilegiyle

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bravetaxi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    test sürüşünde denediğimizde 2 tekerlek hissi veriyor sanki 3 tekerlek değil gibi dediğiniz gibide sabit durmuyor ama sabit durmaması benim için daha güzel birazda motor hissi olsun değilmi 3 lastikle güveni yakaladığımızda 2 lastikde acemelik çekmem istanbul içinde diye düşünüyorum ama denemenizi tavsiye ederim benim gibi motorlar için kötü düşünen arkadaşlar bu tip motorlarla güveni yakalabilir.
    ben kesinlikle yeni fikirleri destekliyorum, motor gibi dinamikleri, yatabiliyor falan. can am spyder modelleri gibi 3 tekerleki araba gibi değil, yanlış anlamayın.
    piaggio mp3 isterseniz düz duruyor istemezseniz düğmesine basıyorsunuz durmuyor. yamaha da öyle yapsaydı iyi olurdu ama tabi bu fiyata mucize beklememek lazım.
    yinede 3 tekerler iyi fikir, özellikle motor tecrübesi ve güveni olmayanlar ve daha risksiz sürüş isteyenler için.

elbette üç tekerin matematiksel avantajları olduğu kadar, matematiksel dezavantajlarıda oluyor.
    bravetaxi bunu beğendi.

Motosikleti
    Daystar 250
    Hocam sehir ici icin harika bir secim olmus ama bir sure sonra sehir ici yetmez bide sehir disina kucuk bi gezi yapiyim dersiniz belki performans ve guc acisindan nasildir acaba kulllanan arkadaslar elbet yorum yapacaklardir
    ama tricity resmen kalite kokuyor isciligi malzemelerin kalitesi tasarim flb super alirsaniz yorumlarinizla bizi aydinlatin hocam

Gonlunuzdeki motora kavusmaniz dilegiyle
    evet ama onun için 1 2 yıl sanırım kendimi ben çıkarım diyene kadar geliştirmem lazım siz benden daha iyi bilrisiniz arabada gösterdiğimiz dikkati motorda 10 katı belki 20 katı daha fazla göstermemiz lazım onun için 1 yıl ilk acemiliğim olsun

Motosikleti
    CYGNUS L X ENTER 150
    Hocam hatam varsa affola
    butce durumunuzu bilmiyorum ama tricity acemiligi atmak icin biraz pahali bi oyuncak degilmi hocam kusurum varsa affola hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Valla hocam cok dikkatli olmak lazim artik sehir icinde motor da kullanamaz hale geldik sozde alternatif bir ulasim araci cok Cok guzel cok hos ben olecegimi bilsem olecegime degil motora binemeyecegime uzulurum heralde yani o kadar cok seviyrum hocam
    Ama su araba suruculeri insani zivanadan cikariyor
    Keske bir an once avrupa standartlarina yetisebilsek
    bravetaxi bunu beğendi.

Motosikleti
    Daystar 250
    Hocam hatam varsa affola
    butce durumunuzu bilmiyorum ama tricity acemiligi atmak icin biraz pahali bi oyuncak degilmi hocam kusurum varsa affola hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Valla hocam cok dikkatli olmak lazim artik sehir icinde motor da kullanamaz hale geldik sozde alternatif bir ulasim araci cok Cok guzel cok hos ben olecegimi bilsem olecegime degil motora binemeyecegime uzulurum heralde yani o kadar cok seviyrum hocam
    Ama su araba suruculeri insani zivanadan cikariyor
    Keske bir an once avrupa standartlarina yetisebilsek

hocam avrupa standartları gelsede bizim insanımızı standart getirmek baya bir zaman alır japonlular bile istanbul tafiğine havadan baktıklarında dedikleri tek şey sizin yola ihtiyacınız yok sebebi zaten sizin milletiniz kendi yolunu çiziyor otobanda ters yöne giden ilerdeki kavşaktan dönmek istemeyip ters yönden gidip ara sokağa girmek isteyen böle insanlar olduğu sürece türkiyenin genel olarak trafik anlayışı sıfır olur.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    zaten aldınız sanırım, aldıktan sonra en güzel motosiklet zaten sizindir, kimin ne dediğinin artık önemi yok , hayırlı uğurlu olsun.

sadece ufak bir tespit olarak, bu aletlerin herhangi bi şekilde 2 tekerden daha güvenli olduğunu sanmıyorum (belki ön teker kitlemesinde daha affedici olabilir)dolayısıyla güzel bir kask ve diğer ekipmanlarınızı da almayı/takmayı unutmayınız.
    bravetaxi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)