Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Yedek Parça 60. Gün Teslim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ilk mesajı editleyemediğim için ayrı bir konu açıyorum, konunun detayları burada;

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/138081-honda-yedek-parca-sorunu.html

Dün itibariyle motorumu teslim aldım, yani 60 gün yedek parça için bekletti Honda beni. Daha önce forumda da yazmıştım, 2014 kasa CBR 250R lerin ön farı 980TL idi, bu şekilde anlaşmıştık, biraz benim katkım, biraz servisin (D&B) katkısı neticesinde ön farın fiyatında düzenlemeye gidildi fabrika tarafından, 480 TL civarlarına düştü.
    Gecikmeden dolayı mağdur edildim ama geciktiği için bu fiyat indiriminden de yararlanabildim, züğürt tesellisi bu oluyor sanırım ama 500 TL ye yakın indirim oldu.

Motosiklet alırken yedek parça temini en önemli kriteri olan arkadaşlar Honda da yaşadığım bu sorunu göz önünde bulundursunlar, yazın en güzel, serin zamanlarını motor serviste yatarak geçirdi.
    Bahara kadar güneşli günleri kovalayacağım bakalım yolunuz açık olsun
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    İlginç.
    Bende cbr 250 ile kaza yapmıştım 3 veya 4 gün sonra elimdeydi parçalar.
    Fakat benimki bir önceki kasa yani tek farlı olandı. 2013 model.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    2014 te kasa değiştirdilerya, servise ilk gittiğimde bekleyen bir tane daha cbr 250 vardı, 1 ayda geldi parçalar demişlerdi. Sizinki eski kasa olduğu için bu kadar kısa sürmüş olabilir.
    mterayes26 ve mehmetenis bunu beğendiler.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Xenon falan mı var? Avuç içi kadar fara nasıl böyle bir fiyat biçiyorlar? Otomobilde bile C segmentindeki ortalama bir araba için 300 TL civarındayken...
    mehmetenis bunu beğendi.

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    2014 cbr 250'lerin yedek parçaları (özellikle siyah) direkt japonya'dan sipariş verilerek getirtiliyor. Hatta şu sıralar bildiğim kadarıyla sipariş üzerine üretiliyor. 1 ayda da teslim ediliyor.

Motorumun a.. koymuştum ordan biliyorum :D
    mehmetenis bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yasal soygun.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yok Xenon değil, normal, fabrika çıkışı far.
    Benimki repsol, dediğiniz gibi ihtiyaç oldukça getirtiyorlar anlaşılan, repsol iki ayda geldi.
    mehmetenis bunu beğendi.

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    senin 60 gün iyi imis ben kawasakide 2004 motora 13 ay parca bekledim motorda 1 sene serviste yattı

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı kamu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk mesajı editleyemediğim için ayrı bir konu açıyorum, konunun detayları burada;

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/138081-honda-yedek-parca-sorunu.html

Dün itibariyle motorumu teslim aldım, yani 60 gün yedek parça için bekletti Honda beni. Daha önce forumda da yazmıştım, 2014 kasa CBR 250R lerin ön farı 980TL idi, bu şekilde anlaşmıştık, biraz benim katkım, biraz servisin (D&B) katkısı neticesinde ön farın fiyatında düzenlemeye gidildi fabrika tarafından, 480 TL civarlarına düştü.
    Gecikmeden dolayı mağdur edildim ama geciktiği için bu fiyat indiriminden de yararlanabildim, züğürt tesellisi bu oluyor sanırım ama 500 TL ye yakın indirim oldu.

Motosiklet alırken yedek parça temini en önemli kriteri olan arkadaşlar Honda da yaşadığım bu sorunu göz önünde bulundursunlar, yazın en güzel, serin zamanlarını motor serviste yatarak geçirdi.
    Bahara kadar güneşli günleri kovalayacağım bakalım yolunuz açık olsun

hayret honda normalde 2 ay gıbı bır sure asla bekletmez kı normalde maks 3-5 gun ıcınde verıyor dıye bılıyorum... neyse sağlık olsun dıyelım kazasız belasız kullanman dılegıyle. bu arada züğürt falan degıl yanı gayet 500 tl indirim :D :D :D

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İndirim güzel, kardeşim, iki ay beklememin yanında züğürt tesellisi demek istedim
    2004 motorun parçasını bulamamayı bir şekilde anlarım, ben yeni ürettiği motorun parçasını niye bulundurmuyorlar diye kızıyorum, bir de bu tür durumlar için kanuni bir şey yapamıyor olmamıza tabi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)