Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Karizma fena bozulacak yardim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Yarin malum okullar açılacak ve kumaş pantolon mecburi.okula motorla gidecez ama spor motor dar paça olmayan kumaş pantolon ve binince iyice yukarı çıkan bir durum napacaz acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    yiğidin malı meydandadır bizim oglan.
    ccc67 bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Zaten tam boy çizmen , dizliğin falan olacak değilmi ? yaldır yaldır kumaş pantolanla gitmiyorsundur...
    sey_47 bunu beğendi.

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    motordan inince unuturlar merak etme. soranlara da "spor motosikletin şanındandır" dersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaldır yaldır kumaş pantolanla gitmiyorsundur...
    kesin öyle olacak...
    ccc67 bunu beğendi.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bırak hatlar ortaya çıksın ganyotçu.

Normal pantolon giysende, kumaş pantolonuda okul tuvaletinde ve ya başka yerde değiiştirsen olmaz mı ?

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çorapların içine sok , çorabın lastiği bol olmasın ama
    zulu, _SpartacuS_ ve halilom bunu beğendiler.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Bu kadar kasmaya gerek yok. karizma düşünüyorsan o zaman normal ekipmanla pantolonla git. sırt çantana da okul giysilerini giy hela değiş gitsin. Ha ne olur okula 10-15 dk erken gittin mi yeterli zamanın olur diye düşünüyorum.

Bu kadar iş yük olacaksa eğer o zaman gerek yok bin bas git okuluna, adı üstünde okul pantolonu sanki şort veya kapri ile binip okula mı gidiyorsun. Doğallık her zaman iyidir.
    ccc67 bunu beğendi.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Usta kaliteli janti marka çorap karizmayı çizmez tersine +1 ekler al 3 çift puma 20 lira ayakkabın da puma falansa mis Bu arada ehliyetinin ekipmanın olduğunu düşünerek konuşuyorum. Yani bilinçli bir sürücüsündür diye düşünüyorum ama?
    ccc67 bunu beğendi.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Ehliyet, kask, mont, vs varmı?
    MhmtcnKoral bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Merhaba kardeşim belki yardımı dokunur.Geçen hafta sipariş vermiştim türkiyede sadece bir spor mağazasında bulabildim.Ben öğrenci değilim ama şehir içi aynı paça sıkıntısını bu puma mid ayakkabı ile çözdüm.Ben bu resimdekini aldım.Gri beyaz rengi bilekli topuklar korumalı.Aynısının daha değişiği beyazı var onun cırtcırtlı dil kısmında motosport yazıyor.174 tl.Okula motobotlarla gidemeyeceğin için bir çözüm olabilir.Eğer buda çözüm olmazsa pumanın gerçek motobotları var tabi biraz tuzlu 400 700 tl arası değişmekte anesmotorda.

yalıspor internet sitesinde bu botları bulabilirsin Allah zihin açıklığı versin.Birazda paçalarını terzide 10 dakikalık işlemle daraltırısan cuk diye oturur.
    cece89 bunu beğendi.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Bende mesleğim gereği kumaş pantolon ve gömlek giymek zorundayım ancak ben altıma 1 beden büyük motor pantolonu aldım işe giderken kumaş pantolonun üzerine giyiyorum işyerinde çıkarıyorum, buruşma falanda yapmıyo, okulun önüne gelince çıkartırsın sırt çantana koyarsın olur biter, tavsiye ederim ayrıca ninja 300'ün üstünde takım elbise ve kaskla gitmişliğimde var, ben millet gülüp alay edecek derken ciks göründüğümü söylediler o kadar korkma yani ama güvenliğin açısından dediğimi yapabilirsin bir beden büyük pantolon alıp kumaşın üstüne giyebilirsin

Motosikleti
    Sevgili abilerim dostlarım kask mont dizlik vs hepsi var tabiki simdi pantolon isi aklıma yattı açıkçası mantıklı. Cevaplarda çok hoşuma gitti sağolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:16 ----------

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet, kask, mont, vs varmı?
    Alayi var )

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:18 ----------

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba kardeşim belki yardımı dokunur.Geçen hafta sipariş vermiştim türkiyede sadece bir spor mağazasında bulabildim.Ben öğrenci değilim ama şehir içi aynı paça sıkıntısını bu puma mid ayakkabı ile çözdüm.Ben bu resimdekini aldım.Gri beyaz rengi bilekli topuklar korumalı.Aynısının daha değişiği beyazı var onun cırtcırtlı dil kısmında motosport yazıyor.174 tl.Okula motobotlarla gidemeyeceğin için bir çözüm olabilir.Eğer buda çözüm olmazsa pumanın gerçek motobotları var tabi biraz tuzlu 400 700 tl arası değişmekte anesmotorda.

http://i.hizliresim.com/MlPNYM.jpg

yalıspor internet sitesinde bu botları bulabilirsin Allah zihin açıklığı versin.Birazda paçalarını terzide 10 dakikalık işlemle daraltırısan cuk diye oturur.
    Hocam ayakkabı çok sahaneymis.paçaya katkısı nedir acaba? Anlayamadım da.Şu terzi isi gittim terziye orijinalliği bozulur bot giydiğinde cücük gibi olur dedi bende vazgeçmiştim fakat aci gerçek dun aklıma geldi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:21 ----------

Zaten tam boy çizmen , dizliğin falan olacak değilmi ? yaldır yaldır kumaş pantolanla gitmiyorsundur...
    Aslında dizlik mevcutta kumaş pantolonlar hic olmuyor hocam :/ darl paça ile giyiliyordu ama kumaşı hem kiristirir hemde diz altı bol onun cırt cırtlarini kapatınca bi fazla kumaş artıp sallanır sanırım anlatamadim

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Aynen dostum.
    Öyle kim gider ki zaten
    ccc67 bunu beğendi.
    20

Motosikleti
    Dragstar
    Paçaya katkısı ne olacak hocam ,hocan senden 15 yaş büyük katkısı olursa diye yazmışım .15 yaşında ne istiyorsun .Napıcaz el birliğiyle sana özel aletmi üreticez .Ulan gençleri kırma ,köstek olma falan da bazen kırıcaksın sırf sığır gençlik dolu .Amele yuvası cidden.Paçan açıkda kalıyor sıkıntı yaşıyorsan paçanı daraldırtsın ,ayağına kaliteli bot giyersin oluyr biter .Fakirsen fikir istemezsin .
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paçaya katkısı ne olacak hocam ,hocan senden 15 yaş büyük katkısı olursa diye yazmışım .15 yaşında ne istiyorsun .Napıcaz el birliğiyle sana özel aletmi üreticez .Ulan gençleri kırma ,köstek olma falan da bazen kırıcaksın sırf sığır gençlik dolu .Amele yuvası cidden.Paçan açıkda kalıyor sıkıntı yaşıyorsan paçanı daraldırtsın ,ayağına kaliteli bot giyersin oluyr biter .Fakirsen fikir istemezsin .
    Fakiri - fukarayı karıştırmadan söv dayı.

Bizim ne suçumuz var ?
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Dragstar
    Fukaraya sıkıntı yok kardeşim .Bir şey istiyorsun mantıklı açıklamasına karşın cevap alıyorsun.Buna paçaya ne etkisi olan diye, 15 yaşında ergene müstahak .Utandım cevap yazdığıma ,paçaya ne etkisi olmuş.cbr 125 ile paçasına adama mantıklı cevap yazıyorum .Utandım şahsen ben çekiliyorum.Muhabbete bak paça bol adam 15 yaşında okula gidecek derdi beni gerdi a.q
    HanzoLife ve ahmetersoz1 bunu beğendiler.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fukaraya sıkıntı yok kardeşim .Bir şey istiyorsun mantıklı açıklamasına karşın cevap alıyorsun.Buna paçaya ne etkisi olan diye, 15 yaşında ergene müstahak .Utandım cevap yazdığıma ,paçaya ne etkisi olmuş.cbr 125 ile paçasına adama mantıklı cevap yazıyorum .Utandım şahsen ben çekiliyorum.Muhabbete bak paça bol adam 15 yaşında okula gidecek derdi beni gerdi a.q
    Mazur görün de bu kadar bozulacak sövecek ne var ben onu anlamadım..
    Paçaya katkı deyince genç arkadaş pantolonla bir bağlantı kurmaya çalıştı sanırım, çorabı gizleyeceğini cidden anlamadığından sormuş gibi geldi bana..
    Sokollu, ccc67, tinerci ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Bak bu video geldi aklıma elin karısı kızı etekle bisiklete biner çözüm üretir beyimiz paçam sıyrılacak der.Al bi ambalaj lastiği tak paçalara.

http://www.youtube.com/watch?v=svhpJKvZZac
    ahmetersoz1 ve ccc67 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hocam bu kadar sizi kızdıracak bir cevap verdiğimi düşünmüyorum. Ehliyetim var demekki 15yasinda değilim. Ki ben ayrıca önerdiğiniz ayakkabıyı beğendim fakat hangi maksatla önerdiğinizi yani pacayi ayakkabı içine mi sokuyoruz yoksa bileği uzun oldugu için çirkin görüntüyü ortadan mi kaldırıyor cidden anlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:32 ----------

Üslubunuz o kadar basit ki kimin nasıl ne olduğu ortada ben size terbiyesizlik veya dalga geçmek maksadıyla kesinlikle bir şey yazmadım. Bence birileriyle tartışmadan sakin kafayla okuyun sanırım agresif ken okudunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:36 ----------

Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bu video geldi aklıma elin karısı kızı etekle bisiklete biner çözüm üretir beyimiz paçam sıyrılacak der.Al bi ambalaj lastiği tak paçalara.

Hahah guldum hocam buna aslında mantıklı olabilir :D

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ise, okula giden motorcular icin en iyi secim yeni Aeorstich Roadcrafter R3 tur bence.
    elbiseyi burusturmuyor - ozel dizayn -, iceri su almiyor ve tek parca, giymesi cikartmasi cok cok kolay.
    ama pahali, 1000 dolar civarinda yinede cok saglam ve uzun sure gidiyor kullanan arkadaslara gore.
    http://www.aerostich.com/suits/one-piece-suits/r-3/r-3-one-piece-suit.html

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)