Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Karizma fena bozulacak yardim :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    işim geregi resmı gıyınmek zorundayım ss tarzı kullanıyorum kravat falan oylece bınıyorum kımıne nasıl gorundugun hıc onemli değil bın gıt
    ccc67 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işim geregi resmı gıyınmek zorundayım ss tarzı kullanıyorum kravat falan oylece bınıyorum kımıne nasıl gorundugun hıc onemli değil bın gıt
    evet ama gomlek, kravat tabiki pek korumaz adami.
    mesela ben yoneticiyim ve beyaz gomlek giymek zorundayim ve toz, duman o beyaz gomlekler griye donuyor ve birdaha beyaz olmuyor ne kadar yikarsan yika. siyah pantolon bile lekeleniyor. ve gomlek kesin burusuyor. e genel mudur olarak oyle burusuk pis gomlek falan zor.
    ve de zaten soguk falan, illaki kalin bir koruma lazim. tek parca suit bence en ideali.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bu tür saçma sapan şeyler bu sürede 22 cevap alıyor ve gerçekten üzerinde konuşulması gereken konular bir iki cevapla kaybolup gidiyor ya, her önüne gelen konu açamasın diyerek şikayette bulunan arkadaşlara hak vermiyor değilim. Bu sitenin giriş sayfasındaki konulara bakıyorum rezillik ötesi.

Allah aşkına paça bozulacak diyerek konu açılır mı. Kusura bakma paçanı bile toplayamıyorsan binme o motora.
    beko12345 ve halilom bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    abicim siz şaka mı yapıyosunuz? liseye gidiyorsun bin otobüsüne git okuldan sonra haftasonları dershanene falan giderken bin motoruna. Arkadaşına ona buna karıya kıza şov yapcaksan da o paçalar kıvrılacak yapcak bişe yok. biz de geçtik bu yollardan. o yaşlarda benim de motorum olsa ben de gitmek isterdim.

ha genel müdür(?) olan ya da resmi giyinmek zorunda olup da motora binen arkadaşlara da tavsiyem. Madem takım elbise giymen gerekiyor ve GENEL MÜDÜRSÜN şirketin sana araç tahsis etmediyse taksiye bin. Yahu keyif işinden çok çileye çevirmişsiniz motor işini. valla gerildim :D
    beko12345 ve halilom bunu beğendiler.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tür saçma sapan şeyler bu sürede 22 cevap alıyor ve gerçekten üzerinde konuşulması gereken konular bir iki cevapla kaybolup gidiyor ya, her önüne gelen konu açamasın diyerek şikayette bulunan arkadaşlara hak vermiyor değilim. Bu sitenin giriş sayfasındaki konulara bakıyorum rezillik ötesi.

Allah aşkına paça bozulacak diyerek konu açılır mı. Kusura bakma paçanı bile toplayamıyorsan binme o motora.
    Hocam bi kaç fikir sordum konuyu begenimiyorsaniz neden yorum atıp guncelliyorsunuz.hergun aynı motor su mu bu mu diye açılıyor sıkıntı yok bunda mi var. Peki özür dilerim madem öyle

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş ilk mesajında biraz daha açıklayıcı olsaydın, böyle yorumlar yazılmazdı diye düşünüyorum. Şimdi benim anlamaya çalıştığım mesele paçanın bol olması sonucu vitese veya frene takılması mı ? Ben şahsen dizlik kullanıyorum ve takıp motorun üstüne çıkınca , dizliğin pantolonu çekmesi sonucu kot pantolonum ayakkabı ile paça arasında 4-5 cm. kadar boşluk bırakacak kadar çekiyor kendini . Bol kumaş pantolonun sana verdiği dert, çorabının gözükmesi ise, tek kederin bu olsun be canım kardeşim

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ilk mesajında biraz daha açıklayıcı olsaydın, böyle yorumlar yazılmazdı diye düşünüyorum. Şimdi benim anlamaya çalıştığım mesele paçanın bol olması sonucu vitese veya frene takılması mı ? Ben şahsen dizlik kullanıyorum ve takıp motorun üstüne çıkınca , dizliğin pantolonu çekmesi sonucu kot pantolonum ayakkabı ile paça arasında 4-5 cm. kadar boşluk bırakacak kadar çekiyor kendini . Bol kumaş pantolonun sana verdiği dert, çorabının gözükmesi ise, tek kederin bu olsun be canım kardeşim
    Hocam aslında sormak istediğim tamda oydu 4 5 cm açılma simdi dizlik takiyorum daha da yukarı çekiliyor aslında haklisinjz ne olacak yorum için sağolun

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Bende liseyi motor üzerinde bitirdim ....
    Koruma ayakkabı giymeyeceksen bi çift converse tüm sorunlarını çözer...Bot alırkende aynı şekilde uzun bişeler seçersin hiç bi sorunun kalmaz...
    Edit:ben koruma bot giyip okula varınca değiştirip bi poşete koyuyordum onuda sırt çantama büyük bol gözlü bi sırt çantası işini görür....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)