Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motorumu Ve Ekipmanlarımı Belirledim Sonunda

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600
    arkadaşlar a2 kayıtına yarından sonra gidiyorum motorumuda belirledim alacağım ekipmanlar da hazır yalnız ekipmanlar nasıl kalitesi tam bilmiyorum samsuna gidip motostyle den alacağım aşağıdaki listeye bakıp incelermisiniz en kısa zamanda alacağım
    1-)Kawasaki ninja 300 special edition(ikinci el)
    2-)http://www.motosikletaksesuarlari.com/Shark-Motosiklet-Kaski-Race-R-Pro-CARBON-Racing-Divis-Gri-Mavi_9314.html
    3-)http://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Deri-Motosiklet-Montu-G-VR-46-Pelle-Siyah-Sari_8169.html
    4-)http://www.motosikletaksesuarlari.com/Bns-Pro-Neck-Support-Boyun-Koruma_16268.html
    5-)http://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Body-Armour-Vucut-Koruma-Jacket-Wave-Pro-1-2-3_8573.html (bu korumanın üstüne o montu giyebilirmiyim )
    6-)http://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Dizlik-Koruma-Knee-V_8900.html
    7-)http://www.motosikletaksesuarlari.com/Alpinestars-Karbon-Motosiklet-Eldiveni-SMX-2-Air-Mavi_9068.html

abiler arkadaşlar herkezin önerisine açığım bizm memlekette fazla motor kullanan da yok fazla motordan anlayanda yok önerebileceğiniz ekipmanları lütfen yazın eksik malzeme varsa söyleyebilirsiniz
    herkeze hayırlı günler. . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin baban ne iş yapıyor bakıyım
    mmysgr, kukuleta, Adventure58 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600
    abicim ben motorumunda ekipmanlarımın da sözün aldım ailemden hedefim cbr 600rr ama önce ninjada tecrübe kazanmam lazım baya bi km devirmem lazım
    motora binersemde en kaliteli ekipmanlarla binmek hayalimdi çok şüşür az kaldı yakında olacak inşallah

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin baban ne iş yapıyor bakıyım

Valla paran varsa tabi ki güzel ekipmanlarda kendimi yorum bile yapamayacak kadar fakir hissediyorum şuan Maşallah
    Adventure58, ccc67 ve Pherus bunu beğendiler.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı Bozüyüksporl adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Valla paran varsa tabi ki güzel ekipmanlarda kendimi yorum bile yapamayacak kadar fakir hissediyorum şuan Maşallah

Ekipman kadar param olsa motoru degiştircem

Şaka bi yana gerçekten liste iyi ekipman herzamn öncelikli olmalıdır.
    Bozüyüksporl bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    ekipmanlar guzel yalnizzzz, ninja 300 ilk baslangic motoru olmamali, tecruben yoksa ölürsün kardes, acik ve net... Umarim tecruben vardir .. 500 tl de egitime ayir ihtiyacin olacak...

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Bu kadar bütçeniz olup da eğitim almazsanız yazık edersiniz kendinize. Eğer eğitime ayıracak paranız kalmadıysa bu listeyi biraz daha mütevazi hale getirebilirsiniz bence.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Kullanmadan önce Honda Güvenli Sürüş 1 e gitmeni tavsiye ederim.
    Akmina bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600
    abicim honda güvenli sürüşe katılcam ama hemen aldıktan sonra gidemem okul var amasyadayım ben istanbula bu ara gidemem en erken 15 tatilde araba kullanabiliyorum 2 yıldır motora benzemiyor pek ama drift sürdüm bi kaç kez kavrama noktasını felan biliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

birde boyunluğu kasktan sonra en önemli ekipman olarak görüyorum boyun kırılınca hayat sönüyor istanbuldaki son olay da arda abininde boynu kırıldı heralde . .

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    5 numarayi deri ceketin icine giyemessiniz, zaten deri cekette omuz ve dirsek korumalari mevcut onun yerine sirtlik alabilirsiniz, ekipmanlarin kalitesi cok iyi

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600
    o montun içine nasıl bir korumalık alabilirim uyumlu olarak

Motosikleti
    Ayrica tam koruma istiyosan bot ve pantolonda lazim, ninja 300de dizlik biraz rahatsiz olabilir

Motosikleti
    Sportster Iron883
    ben sana eksik bir şeyi söylemeye geldim bellik al kardeşim böbrekleri üşütme sonra kötü olur bellik çok önemli

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600
    pantolan alıcam ama hiç bir fikrim yok kot alacağım korumalı bot kullanmak istemiyorum

Motosikleti
    Alıntı kataba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o montun içine nasıl bir korumalık alabilirim uyumlu olarak
    Gene dainesenin sirtlik korumalari var cok guzel ayrica bobrekleri koruyo, zaten dainese deri ceketini giyince ne kadar korunakli olucagini anlicaksin orjinal bilmem kac mm dana derisi...

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi tane kask da bana alsana zengin kardeş

Motosikleti
    Alıntı kataba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pantolan alıcam ama hiç bir fikrim yok kot alacağım korumalı bot kullanmak istemiyorum
    Hocam tech90 var, internete simrug tech 90 yaz cikar zaten cok kaliteli ve sik kot yapiyorlar, bota gelince bende ilk baslarda pek gerekli gormuyordum ama iki uc kere kil payi ayagimk kurtardim simdi arayistayim !

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600
    abicim zengin olsam bu kadar beklemezdim inan zenginlikle alakalı değil eğer öyle olsaydı motorla uğraşmazdım belkide ama dediğim gibi en iyi ekipmanları alıp giymek hayalim her ne kadar çevremdekiler o kadar para vermek gereksiz deselerde..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

evet çok iyi kot lar var http://www.motosikletaksesuarlari.com/Tech-90-Pirate-Kevlar-Jean-Koyu-Gri-Kot-Motor-Pantolonu_7420.html pahalı biraz ama bir kere alıcaz sonuçta bunuda listeme eklicem çok sağolun

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Yanlış yönlendirme olmasın da tulum ve bot geldi benim aklıma bence daha şık da duruyor ;) tek parça elbise ss e daha yakışıyor hem koruma olarak da daha iyi dinlediklermden anladığım kadar

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600
    yok tek parça olmaması daha iyi benim açımdan

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)