Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motorumu Ve Ekipmanlarımı Belirledim Sonunda

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    ya beyler bende ilk vitesli motor kullanmayı cbr250 de öğrendm abimin motoru sonra gittim cbf150 aldım isteyen her motorda öğrenir alnında yazıyosa zaten düşecektir ilk bisiklet kullanmaya başladığımızdada düştük bu sadece ileriki yaş bisikleti okadar
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Ben Driftle başladım 1 ay oldu kalkışlarım falan çok temiz artık en işlek trafiğede çıkıyorum İzmirde oturuyorum ve gücü yetiyo 15 beygirlik bir makine 130 kilo ve beni durmaya yakın hızlarda veya park ederken hala zorluklar çekiyorum ninja 300 le başlasam kaç kere düşerdim acaba ? Tabi senin kararın saygı duymak lazım ama şimdiden kazayı bilmemde düşceğinin garantisini veririm kardeşim

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Benim 125R 136 kg, dik pozisyonda kus gibi geliyor ama 10 derecelik yan aciyi gecer yana yatmaya baslarsa durdugu yerde motoru tutamiyacak gibi oluyorum cok agirlasiyor...

Dusmek konusunda...dusmeyeceksiniz arkadaslar dusmeyeceksin, dusersen olebilirsin, defensif koruma oncelikli surusu benimseyeceksin, tehlikenin icinde yaninda olmayacaksin, uzaginda olacaksin, bunun icin egitim alacaksin titizlikle tum prensipleri kullanacaksin, dusmek bir opsiyon degildir dusmeyen motorcu vardir arkadaslar en azindan bu dustur ile cok az dusmeye calisin, egitim alin...
    Bugraaa ve GB79 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600
    Evet değiştirdik boyun koruma race için leattle marka bir boyunluk bulduk hepsiburadada var mis sadece

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Abi ekipmanları kaliteli olsun diye sectim fakat simdi hangisi yazlik hangisi kislık diye türunu degistircem rossinin mont haric tabi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)