Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Servisi Kardeşler Motosiklet(Motoliz) Teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Değerli arkadaşlar bugün G.O paşa Rahmi kışlacd. bulunan yamaha Teknik servis ve şatış yapan Motoliz'e küçük bir servis işi yaptırdım.Kendilerinden samimiyetlerinden oldukça memnun kaldım.Özellikle Harun Bey'e hoş sohbeti ve içtenliği için ayrıca teşekkürlerimi sunarım.Servisteki arkadaşlar olsun yedek parçadaki arkadaşalr olsun hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
    Bu yazıyı adı geçen servisten memnun kaldığım için yazmak istedim.Maalesef servis konusunda motorcu arkadaşlar için güvenilir yer bulmak kolay değil,Ben bu servisten memnun kaldım inşallah sizde memnun kalırsınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana iyiiii bir fiyat vermişerse ve sende bu fiyatı ödemişsen zaten sıkıntı çıkmıyor.

sıkıntı 2 litre motor yağı değiştirip zincir gergisi ayarladıktan sonra 150 TL istenince çıkıyor. Ama sen dersen ki 20 bin motora verdim 200 lira kopaaa olsun, o zaman sıkıntı çıkmıyor hiç
    oğuzhankaçar ve mehmetenis bunu beğendiler.

Merhaba arkadaşlar
    bende bu kardeşler yamahaya motorumu 3bin bakımına götürmek istiyorum ama fiyatları nedir?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bu teşekkür ü edecek ne yaptılar merak ettim.20.000 bakımına sadece malzeme parasi mi aldılar nedir
    OnurTr bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    O servisi bende merak ediyorum bende ehliyetimin çıkmasını bekliyorum.Kendim yenibosnada oturuyorum.İkinci el cb125e yada 0 ybr düşünüyorum.Büyük ihtimal motoru sıfır alırsam ordan alıcam.AEA'mın tanıtım videosunu izlemiştim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)