Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Imdaaaatt Ben Ne Yapicam şimdi...

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar çok fena bi motor isteyim var ama ailem seneye diye tutturmuş.ama ben seneye kadar beklersem bakırköylük olurum aklım fikrim motor her lafım motora çıkıyoo.başka bişey düşünemez oldum motor yüzünden herkes benden kaçıyoo.sohbet etmiyolar benimle yani seneye kadar dayanmam mümkün değil bu aralar motor almam lazım ne yapmalıyım lütfen yardımm seneye kadar motoru unutmak için ne yapmalıyım lütfen bana başka bi uğraş söyleyin motoru unutiyim seneye kadar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Aynı durum bendede benzeri var hatta daha beteri, çıkacak sonuç kendin çalışıp hayatını kurup motorunu kendin alman.Bisikletle idare et şimdilik
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    kymco grand dink/mondial 151 rs
    ben motoru aldım ama hala her cümlemde 151 rsem

Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Aynı durum bendede benzeri var hatta daha beteri, çıkacak sonuç kendin çalışıp hayatını kurup motorunu kendin alman.Bisikletle idare et şimdilik
    bisikletle idare et diyosunda nasıl edeyim sakal bisiklette adamın anası ağlıyo ama motorda sağ elini kullanıp gidiyosun yani sıfır yorgunluk

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)

:)

allah sabır versin ben 1 sene önce böyleydim ama Allah'a şükür şimdi var
    biraz dişini sık olur birgün
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    bana izin veriolar ama kendi paranla alıcaksan al diolar....bizden bişi bekleme diolar yawww

Motosikleti
    Hyosung GT 250
    Sana bi tavsiye. Eer ehliyetin yoksa bas vur. Zaten su an motorun olsada ehliyetin olmadigi için motora binemiyorsun. Ehliyeti almak da 3 ay sürüyor. Bu seni en az 3 ay oyalayacak demektir. Bu arada da ehliyet sahibi olacaksin. ikna etmen daha kolay olur.
    Saygılarımla
    Ferhat Demirel

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ewet once ehlıyet
    Yeni yine yeniden

kardes bi süre motor kirala yaz mevsimindeyiz denize git takılyaaaa

olmuyoo abii...

motor kirala falan diyosunuzda zaten kiralıyorum ama kendi motorun gibi olmuyoo be abii yarım saat 1 saat kullanıyon sonra geri veriyon kiralayan varsa bilir kendi malınmış gibi zevk alamıyosun yanii ama yinede saolun... ehliyete gelince 16 yaşındayım şu an seneye 17 olcam yani motor alırken ehliyetede yazılcam başka önerilerinizide bekliyorum teşekkürler

BFurkanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 Vulture i
    yaw bende aynı durumdayım ama benim ehliyete yaşım tutmadığı için seneye alcam..... şimdilik bisikletle idare etmeye çalışacam allah bu durumdakilere sabır versin....

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    önce ehliyet+koruma sonra mmotor bu hatayı yapmayalım
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Valla aileniz seneye diyosa yatıp kalkıp şükredin, hertarafta onlarca kişi var 25 30 yaşında aliesi istemiyo diye kendi parasıyla dahi motor alamayan. sabredin derim!!!
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    bence de sabret hem bak yaşın daha 16 motor yaşını doldur ondan sonra motor al.
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat [COLOR="Red"][B][/B][/COLOR]

saolun arkadaşlar daha da değişik fikirleri olanlar varsa bekliyorum

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı danger0 adlı üyeden alıntı
    Valla aileniz seneye diyosa yatıp kalkıp şükredin, hertarafta onlarca kişi var 25 30 yaşında aliesi istemiyo diye kendi parasıyla dahi motor alamayan. sabredin derim!!!
    -katılıyorum
    oncelıkle ehlıyetı dusunmelısın bence..!
    bızımkıler motor kullanmama karısmaz ama
    babama bana motor al desem ki boyle bırsey dıyemem....
    ____it's my life_1982____

can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    ya ankaradaysan gel arada bir motor hasretini benim motorla gider diyecem daha ne diyeyim arkadaşım
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat [COLOR="Red"][B][/B][/COLOR]

heLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    07' GSX-R 600
    en azindan ailen izin vermis, ben alicagim zaman 50 takla atmistim kandirabilmek icin
    Suzuki [B]GSX-R 600[/B] '07
    [B]2[/B] Fast [B]4[/B] You

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    işte en zor durum bu... hiç geçez sanıosun bu günler ama bi bakmışsın motor altında. bende geçen seneden beri motor istiyordum (hıyarlık edip ehliye almaya çalışmadım) bi baktım motor seçiyorum galeriden. lakin ehliyet yok. şimdi de ehliyeti bekliyorum motor kapıda ( arada biniyorum ). tavsiyem git hiç motor falan yokken ehliyet al. inan bana motor almaktan kolayı yok. kendine iyi bak ve dert etme birgün seninde olur...
    Dorado V5

racing_talha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125
    Ben De 16 YaŞindayim.. Sen Gİbİydİm..babami Kandirdim Aldim Bİ Motor...ehlİyet Yok. Napalim Bİz İstİyoruz Onlar Wermİyor Ehlİyetİ.arada Bİnİyorum..ah Bİ Ehlİyetİm Olsa HİÇ İnmeme Motordan

Ben De 16 YaŞindayim.. Sen Gİbİydİm..babami Kandirdim Aldim Bİ Motor...ehlİyet Yok. Napalim Bİz İstİyoruz Onlar Wermİyor Ehlİyetİ.arada Bİnİyorum..ah Bİ Ehlİyetİm Olsa HİÇ İnmem Motordan

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler