Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba fz6 fazer motorumu kısmetse sabah satıyorum günlerdirde yeni motor bakıyorum aklımda birbirlerinden alakasızda olsa 3 seçenek var fikirlerinizi merak ediyorum,

xj6 naked= 2008 fazerı satıp üstüne az bi para ekleyerek (2-3 bin tl) 2013 model az kilometrede xj alabilirim bu motoru düşünmemdeki en büyük sebep ekonomiklik güç ve motor olarak aynı zaten 2008 model fazerlarla.

cbr600f 2011= aslında istediğim tam karenajlı bir motor dengeli oluşu frenleri görüntüsü cezbediyor fazerımın üstüne 6-7 bin tl gibi eklemem gerekiyor.

mt09 = 2014 model, gücü ve yeni bir motor oluşu aklımı çeliyor. 9 bin tl gibi bi para eklemem lazım.

motoru genellikle şehir içi aradada artçılı şehir dışı kısa mesafelere gidiyorum, cbr ın ve xj nin artçılı halini biliyorum rahat mt09 da fena deildir diye düşünüyorum.

mantığım xj diyor çok cebimden para çıkmasın diye
    gönlüm cbr da
    mt09 da güzel motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    2014 fazer ı yeni sattım beklediğim zevki alamadım ki hayallerımın motoruydu duke 690 a bak derim bi ama artçı konusunda malesef pek fazla başarılı değil.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Merhaba, eger sattığınız fz6 78 beygirlik versiyon ise birşey diyemem ama 98 beygirlik ise xj6 biraz güçsüz gelebilir. Mt-09 un sürücü açısından 600f ten daha rahat olacagını sanıyorum. Yüksek hızlarda ise 600f daha stabil olabilir fakat şehir içinde kıvraklık ve ivmelenme konularında mt-09 daha iyidir. Özellikle tork ve beygir gücü olarak bu 3 lünün lideri o. Kullanıcı yorumlarınada bakılırsa mt-09 çok çılgın bir alet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)