Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2011 ve 2014 Honda CBR 250R Karşılaştırma Videosu (Türkçe)

Motovento
    REKLAM ALANI

Gayret, girişim ve emek için teşekkür edelim,

Amaaa,

1- Bu video yu hiç bilmeyen adamlar da izleyecek. Yalan yanlış bilgi vermeye gerek yok. Birşeyi yapacaksan onu iyice araştırıp yapacaksın. İnsanları bilgilendirmek adına bir program yapıyorsun doğru bilgileri vereceksin, izleyenleri yanlış yönlendirmeyeceksin

2- Biraz ilkokul müsameresi gibi olmuş. Ezberden ve kamera karşısında rahat olmadan konuşuyor. Bu tedirginlik ve ezber yerine daha doğal ve samimi olmak gerekir

3- Arkadaş bana çok bilgili gibi gelmedi. Belki çok bilgilidir. ama bunu ekrana yansıtamamış. Bana sanki çevresinden duydukları ile programı götürüyor izlenimi verdi.

4- Videonun bir sürükleyiciliği yok. Başlığı görünce çok sevinmiştim ama 2.dk dan sonra sıkıldım ve sara sara izledim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ben neyin ne oldugunu çok iyi biliyorum, sorun mantık.. keşke iyi bi şekilde özen göstererek yapsaydı. Bugun face imde en az 80 tane motorcu vardır, bunların hepsine sorsan bilmeyen dahi aleminyum şase olmadığını tahmin eder en az 70 i şaibeli de olsa ''yok yahu aleminyum değildir onun şasesi'' der.

Az bişey kendi de düşünse zaten anlar, ''600cc 600rr 184 kg ise 250 lik makina nasıl 165 kilo oluyo lan'' der zaten.

Ben çöp adam dahi çizemem, yazım da pek okunmaz..Bu yüzden ne davetiye üzeri yazarım nede telefon rehberine numara.. olmuyorsa olmuyordur yani. Gerçi bu durumun sanatla resimle ALAKASI YOK çünkü resme yeteneğin yoksa yoktur ne yaparsan yap iyi bir ressam olamazsın. bu müzikte de,şiirde de herşeyde aynıdır fakat bu arkadaş eğer atmasyon kolpa bilgiler vermekten vazgeçerse, daha az laf kalabalığı yapıp daha çok son kullanıcının istediği bilgileri aktarırsa başarılı olabilir.. Ve başarılı olması için buradaki yorumları okuması yeterli. Biz burada yapıcı yorum yapıyoruz tabi anlayana.Bunları okuyup gerileceğine ''şunları şunları yapmayayım'' demesi daha mantıklı.
    viperking bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Yahu adam yanlış bilgi veriyor bunun neresi tebrik edilir.

Hani ses düzeni iyi değildir , anlatımı başarılı değildir vs. Ozaman dersinizki tebrik edin, destekleyin birdahakine daha fazla dikkat eder. Bunu anlarım bunlar olabilecek hatalardır.

Ama motor hakkında bilgisi olmadan kafasına göre yanlış bir video çekmiş birini niye tebrik ediyim ve onu destekliyim.

Belkide yeni motor alıcak adam bu video yüzünden yanlış yönlenicek ?

Demekki hırsız , evi soyarken video çekip koysa emeğe saygı, siz soyabilirken aynı zamandada video çekebilirmisiniz, adam yapmış diyeceksiniz.Pes yani.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Beğenmedim, hatta sonuna kadar izleyemedim. Neden izleyemedim ? Çünkü bir kere konuşma tarzı son derece itici. Acayip acayip vurgular, bilmiş tavırlar falan. Kötü bir tiyatro oyunu izler gibi bir durum söz konusu... Diğeri de videonun her saniyesinin kötü bir şekilde montajlanmış olması. Her cümle sonunda yeni cümle atlayarak başlıyor ve izlerken çok rahatsız ediyor. Bilgiler güzel, fena değil. Ne farkları var diye ben de merak ediyordum.

Açık söyleyeyim, bu konuşma şekli olduğu sürece ben bu arkadaşın hiçbir videosunu izlemem.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Öffff, 2 dakika dayanamadım, içim bayıldı.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yeterli yorum var o zaman Oscar değilde ahududu ödülü vereceğiz şimdilik kendini düzelt motorlar hakkında bir şey öğren gel demekten başka bir şey kalmıyor
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Çocuk gayet güzel çıkmış anlatmış belki en iyisi değil ama zamanla geliştirir kendini.Sanki hepimiz herşeyi çok iyi yapıyoruz da eleştiriyoruz.Yapıcı eleştiri yapınız lütfen.Hata görende söyler ise düzeltir arkadaş.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)