Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Köprü ve otoyol geçiş ücretleri zamlanmış. 1. sınıf 4.75 TL.

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Dumak yohh yola devam6. sınıf kaç cm?

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    6 cı sınıf yani motorsiklet sınıfı yok listede,1ci sınıfta otomobil motorsiklet diye yazıyor ama motor 6.sınıf oldu bunların haberi yokmu hala

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    İçimden bi ses 6. Sınıf kalktı diyor hadi hayırlısı :(

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    içimden bir ses motorcular 6.sınıfı öğrenip 1.sınıfı 6. sınıfla değiştirmesinler diye listeye koymadıklarını söylüyor
    Ertugyigit bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hehe herşey olabilir;)

geçenerde şöyle bir tespit yaptım,

Avrupa yakasının, 1. köprü yolunun çevresindeki trafiği Avrupa'dan Anadolu'ya geçen araçların yaptığını farkettim. Zincirlikuyudann Haliçe kadar olan bütün yerde trafiğin sorumlusu Anadolu'ya geçenler. Mecidiyeköye otobüs gelemiyor, doğal olarak Meciiyeköyden, başakşehir esenler tarafına gidenere otobüs bulamıyor. İlginç olan da Anadoluya geçenler hep tek kişinin olduğu arabalar.

Bence zam inanın az bile. en az 6 TL olmalı günümüz İstanbul trafiği şartlarında

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 sınıf almak isteyene ptt ler yılbasından sonra ayak sürerse şaşırmam. Nasıl devletin sitesinde motosiklet 6 sınıf olmaz? Burası ne Cumhuriyeti böyle

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Öncelikle devletin masrafı çok , saraya para lazım , güneydoğu kan gölü oraya para lazım , itibardan tasarruf olmaz o nedenle arabalar vb yenilenecek , gerekirse üst model alınacak , en basitinden müftülerimize de daha üst model arabalar almak lazım.O nedenle köprü ucuz bile hem sadece tek sefer ücret alınıyor ben dua ediyorum diğer taraftan gelirken almıyorlar birde köprüde bazen sağa sola manzaraya bakıyorum oda bedava , havada biraz kirli olsa da bedava.Yine bunlar iyi günlerimiz...
    Mengu16 ve 2move bunu beğendiler.

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle devletin masrafı çok , saraya para lazım , güneydoğu kan gölü oraya para lazım , itibardan tasarruf olmaz o nedenle arabalar vb yenilenecek , gerekirse üst model alınacak , en basitinden müftülerimize de daha üst model arabalar almak lazım.O nedenle köprü ucuz bile hem sadece tek sefer ücret alınıyor ben dua ediyorum diğer taraftan gelirken almıyorlar birde köprüde bazen sağa sola manzaraya bakıyorum oda bedava , havada biraz kirli olsa da bedava.Yine bunlar iyi günlerimiz...
    malum partiden önce, sanki devletin masrafı 0'ın karesiydi, makam arabaları murat 131 di, doğu güllük gülüstanlıktı, dövlöt boze bahmiyir diyenler yoktu, daha 2x2 yi bilmez ama lölölöllö ayrılık isteriz biz özgürlük isteriz bizz diyenler yoktu dimi. hepsi malum parti zamanında oldu sanki. tey allam ya.
    EthanHunt ve A.Volkan bunu beğendiler.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    6. sınıf var mı ya? Ben geçen muhabbet üzerine baktım da siteye yoktu. Bende yok zannettim.
    Durum net olarak ne şimdi?

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    3,8 TL Arabalar 1,9 Motosikletler olacak.

Zira şu madde var;
    Köprü ve otoyollarda HGS kullanıcılarının araçları 6 sınıf üzerinden ücretlendirilmektedir. Motosikletler 6. sınıf araç olarak HGS ye abone olabilir ve 24/10/2015 tarihinden itibaren 1. Sınıf araç ücretinin yarısı kadar bir ücret ile Otoyol ve Boğaz Köprülerinden geçişlerini yapabilecektir

Normal Geçiş (Sanki var da) 4,75 %20 indirimle (HGS-OGS) 3,8 TL yapıyor. Yarısı 1,9 TL

Eski ucret 4,25 TL idi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    6. Sınıf HGS'yi daha yeni almıştım. "İptal mi edildi acaba?" diye küçük bir şok yaşadım

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Malum partiden önce daha ümitliydim ülke için , kadrolaşma bu kadar acımasız değildi , ayrışma da bu kadar fazla değildi , ne yapabileceğimizi ve ne yapamayacağımızı daha net biliyorduk.Haksızlık olsada hukuğa güvenimiz daha fazlaydı yanlış hesap eninde sonunda bağdat'tan dönerdi.İşini düzgün yapıyorsan karşıt görüşlü olsanda bu kadar tehdit altında değildin ,zulüm görmüyordun , muhalifi maddi olarakta bitirme , ailesine kadar kin gütme yoktu.Velhasılı kelam ülkenin cıvatası çıkmamıştı.O zaman işid deseler hadi canım sende derdik , şu an diyemiyoruz.Eşektik ve biliyorduk , şaha kalkmıyorduk ,şaha kalkan eşek sırtüstü düşer.

Alıntı surmenajetki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malum partiden önce, sanki devletin masrafı 0'ın karesiydi, makam arabaları murat 131 di, doğu güllük gülüstanlıktı, dövlöt boze bahmiyir diyenler yoktu, daha 2x2 yi bilmez ama lölölöllö ayrılık isteriz biz özgürlük isteriz bizz diyenler yoktu dimi. hepsi malum parti zamanında oldu sanki. tey allam ya.
    gurkanerkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    6 aydır geçiyorum bakiyem hala aynı, zaten okumuo ki
    aydin-ist bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Alıntı ee_ee adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Zira şu madde var;
    Köprü ve otoyollarda HGS kullanıcılarının araçları 6 sınıf üzerinden ücretlendirilmektedir. Motosikletler 6. sınıf araç olarak HGS ye abone olabilir ve 24/10/2015 tarihinden itibaren 1. Sınıf araç ücretinin yarısı kadar bir ücret ile Otoyol ve Boğaz Köprülerinden geçişlerini yapabilecektir

Normal Geçiş (Sanki var da) 4,75 %20 indirimle (HGS-OGS) 3,8 TL yapıyor. Yarısı 1,9 TL

Eski ucret 4,25 TL idi.
    eyvallah hocam basliktaki en bilgi dolu entry.bende diyorum 3.40 tan nasil 4.75 oldu bir anda

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    şaşırmadım nedenmi ? asgari ücrete zam geldiiiii hulogggg....lan dur dur .. köprü,benzin,su,elektrik,doğalgaz vs vs hepsinede zam geldi hiç bir zaman için devlet karşılıksız bir para vermez halktan yana hiç bir zaman olmaz....
    2move bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Alıntı ee_ee adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Zira şu madde var;

Eski ucret 4,25 TL idi.
    Yalniz şimdi taksiyle geçtim 4.75 yazdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    2006 model reno kangoo geçiş ücreti ve araç sınıfı hakkında bilgisi olan varmı? aks aralığı 2.90 mini van olarak geçiyor. hgs alacağım hangi sınıf olmalı?otomobilmi kamyonetmi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Oh çok memnun oluyorum bu tür geçirme haberlerini görünce.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)