Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ben sınava ne zaman giricem ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Merhaba ,
    Aralık ayında a2 ehliyeti almak için kursa kayıt yaptırdım . 1995 doğumluyum ve B sınıfı ehliyetim var kurs sınav tarihi veremiyor , başka kursları arayıp soruyorum fakat kimse net cevap veremiyor motor alıcam ehliyeti bekliyorum yokmu bilgi sahibi olan
    İstanbul / Kağıthane

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam kurslar aralarında konuşuyolar bir tarih belirliyorlar ama yazılı sınavları milli eğitim veriyor.B ehliyetin olduğu içın drekt direksiyon sınavına girip geçersen ehliyeti alman lazım ama dediğim gibi direksiyon sınav tarihlerinı o bölgedeki kurslar belirliyor ve size direksiyon egitimi vermek zorundalar.Genelde de sınavın olduğu hafta veriyorlar dersleri.Kurs mesaj atıyor bende Ekimde kayıt oldum kursa kasımda teorik dersleri aldım aralıkta yazılı sınav 1-2-3şubat direksiyon kursu 7 sinde de sınav oldum.Tahminim seni de mart ayına kayıt yaptılar o yüzden net bır tarih veremiyorlar.
    Nuansiyen bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı 58daging adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kurslar aralarında konuşuyolar bir tarih belirliyorlar ama yazılı sınavları milli eğitim veriyor.B ehliyetin olduğu içın drekt direksiyon sınavına girip geçersen ehliyeti alman lazım ama dediğim gibi direksiyon sınav tarihlerinı o bölgedeki kurslar belirliyor ve size direksiyon egitimi vermek zorundalar.Genelde de sınavın olduğu hafta veriyorlar dersleri.Kurs mesaj atıyor bende Ekimde kayıt oldum kursa kasımda teorik dersleri aldım aralıkta yazılı sınav 1-2-3şubat direksiyon kursu 7 sinde de sınav oldum.Tahminim seni de mart ayına kayıt yaptılar o yüzden net bır tarih veremiyorlar.
    Vay Arkadaş ya , Tek seferde geçmem gerekiyor o zaman , Sınavı geçersem ehliyeti almadan alırım motoru Allahın izniyle
    Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

Alıntı Nuansiyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay Arkadaş ya , Tek seferde geçmem gerekiyor o zaman , Sınavı geçersem ehliyeti almadan alırım motoru Allahın izniyle
    Ben ilk sınavda kaldım 1-2 konu aşağıda yazıyor şuan Ehllıyetsiz yakalanırsanız sıkıntı büyük 2. sınava gireceğim tarihi beliyorum artık sende kalırsan konuya bakabilirsin 2. sınava gireceğim tarih belirli olursa yazacağım.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    aynı durumu yaşadım eylül sonu ekim başı yazıldım 2015 de aralıkta sınava girdim 1 hafta oncede çıkarttım biraz uzun suruyor malesf . bende b eehliyetim vardi ama yeni sisteme göre a -a2-a1 yeni ehliyetim oldu bakalım daha gelmedı kargoyla gerçide

Motosikleti
    Xmax 250
    Cevaplar için teşekkürler , ne yapalım mecbur beklicez o zaman
    Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)