Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosikleti Orta Sehpaya Almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Benimkinde çok basit ayaklığa sıkıca basıp selenin yan taraflarında artçının tutması için demirler var ordan ve gidondan tutup geri doğru çekiyorum 2 saniye :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    size en pratik yol
    motosikletinizi arkaya doğru elinizde iterken ayaklığa basın elinizlede yukarı doğru çekiniz çok daha kolay bir şekilde orta ayaklığa alacaksınız
    tinerci bunu beğendi.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıştınmı , zorlandığının farkına bile varmıyosun

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Arkadaşlar bende motorunu orta sehpaya kolay kolay alamayan acemiler arasındayım ama merak ettiğim farklı bir husus var.Bir gün motorumu park edip işe gittim ( yan ayak ile ) ve geldiğimde motorumun orta sehpaya alındığını fark ettim.Sizce,motorum rüzgardan düştü de (ki bu mümkün mü ?)bir hayır sever orta sehpaya mı aldı dersiniz ?

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek elle yapıyorum,
    motosikletten inilir, arka tekerleğin yanında durulur, orta sehba demirine basılıp aynı zamanda motosikletin arka tarafındaki artçı tutacak demirlerinden motosiklet geriye çekildiğinde çok kolay birşekilde orta sehbaya alınır.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Sizinki Yine 125 Lik. Adamlar 600F'i Nasıl Alıyor Acaba

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu ne sapık bir mesajdır, orta sehpaya nasıla lınmaz bir motosiklet?dahasehpaya alamazken nasıl kullanıyorsun? size motor verende kabahat birde konu açıp yer işgaliyesi yapiyorsun, ben yönetici olsam varya forumdaki konuların %60 ını siler, kişilerinde en az %50 sini banlardım.
    okadar gereksiz konu ve cahil çoluk çocuk takımı varki forumda insan her girdiğinde acaba nasıl saçma bir konu göreceğim diye korkuyor artık foruma.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    hemşerim sakin ol . adam yardım istemiş arkadaşlar da yardımcı olmuş.motor kullanmak ile parketmek farklı şeyler bence .ayakkabı bağlamayı bilmeyen yürüyemez mi örneğin ?

orta sehpaya almanın tekniğini bilmezsen çok zorlanırsın.belli ki arkadaşımızın da yardıma ihtiyacı var,yardımcı olmak ta bize düşer

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne sapık bir mesajdır, orta sehpaya nasıla lınmaz bir motosiklet?dahasehpaya alamazken nasıl kullanıyorsun? size motor verende kabahat birde konu açıp yer işgaliyesi yapiyorsun, ben yönetici olsam varya forumdaki konuların %60 ını siler, kişilerinde en az %50 sini banlardım.
    okadar gereksiz konu ve cahil çoluk çocuk takımı varki forumda insan her girdiğinde acaba nasıl saçma bir konu göreceğim diye korkuyor artık foruma.
    Ben yönetici olsam yardım isteyen üyelere yardım etmek yerine aşağılayan üyeleri iki dakika düşünmez banlardım.
    Lakin şu an normal bir üye gözüyle bu mesajı yazıp, sizi anlamaya çalışıyorum şimdilik.
    Being ve GB79 bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Being - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    İşte bu yüzden sen yönetici değil üyesin Adam yan sehpaya alamıyorum demiyor! Orta sehpaya alamıyorum diyor, yani tekniğini bilmiyor. Yardım etmek istiyorsan edersin etmeyeceksen konuya girme zahmetinde bulunmazsın. Adam "Lütfen bir yardım" diye konu açmamış. "Motosikleti orta sehpaya almak" diye açmış. Madem orta sehpaya almayı bu kadar iyi biliyorsun neden giripte konuya değerli vaktini harcıyorsun?

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    yanlis yorum. tarz kotu. kucumseyici tavir. "sanirim moralin bozuk oldugu bi anda bilgisayar basinda idin" deyip bu forumda boyle kisiler olmaz diye kendimi avutayim.

Motosikleti
    2014 KTM Duke 200
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende motorunu orta sehpaya kolay kolay alamayan acemiler arasındayım ama merak ettiğim farklı bir husus var.Bir gün motorumu park edip işe gittim ( yan ayak ile ) ve geldiğimde motorumun orta sehpaya alındığını fark ettim.Sizce,motorum rüzgardan düştü de (ki bu mümkün mü ?)bir hayır sever orta sehpaya mı aldı dersiniz ?
    Yan ayak desteği aslında motosikletin en güvenilir, mühendisliği en iyi yapılan parçalarından biridir(çin motorlarında da öyle mi bilmiyorum tabii), yani eğer çok dik bir yokuşta çok dengesiz falan bırakmadıysan rüzgarın kolay kolay devireceğini sanmıyorum, anca dengesiz durumda birisi üzerine yüklendiyse falan düşebilir tabii.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler